Jaunums

Sānu skapis QBUS

Slēdzams, kreisā puse, ar rokturi, 1250x400x800 mm, ozols

Art.nr.: 170386
  • Aizslēdzams drošai uzglabāšanai
  • Regulējams, praktisks uzglabāšanas risinājums
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Ozola
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Ozola
Krāsa Balta
Krāsa Bērza
Roktura krāsa: Sudraba
Roktura krāsa Melna
Roktura krāsa Sudraba
Roktura krāsa Balta
354.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Augsts, aizslēdzams AJ Produkti dizaina skapis. Iesakām apvienot ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis blakus novietojamais skapis ir aprīkots ar izvelkamu nodalījumu, kurā ievietoti 3 plaukti, kas lieliski piemēroti, piemēram, biroja piederumu un personīgo mantu glabāšanai.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Mūsu praktiskais sānu skapis ir kompakta un aizslēdzama mēbele, ko var izmantot gan kā uzglabāšanas skapi, gan kā telpas atdalītāju.

Skapis ir pietiekami augsts, lai to varētu novietot līdzās rakstāmgaldam, nodalot divas dažādas darba vietas. Izvelkamais nodalījums nodrošina plašu uzglabāšanas vietu, piemēram, biroja piederumiem un personīgajām mantām, kurām nepieciešams ērti piekļūt.

Plaukts ir izgatavots no lamināta, kas ir izturīgs un viegli tīrāms materiāls. Izvēlei pieejams lamināts dažādās krāsās. Komplektā iekļauti rokturi.

Rokturim ir atvērta un viegli satverama konstrukcija, un tas izgatavots no pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vajadzīga papildu uzglabāšanas vieta? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Tas viss padarīs tavu darba dienu efektīvāku!

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju

3D modeļi

Produkta parametri