Jaunums

Skapis ar bīdāmām durvīm QBUS

Slēdzams, 3 plaukti, kāju rāmis, rokturi, 1636x1200x400 mm, balts

Art.nr.: 171223
  • Kompakts, moderns risinājums
  • Aizslēdzamas durvis drošai glabāšanai
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Balta
Krāsa Balta
Krāsa Ozola
Krāsa Bērza
Krāsa Gaiši pelēka
Statīva krāsa: Balta
Statīva krāsa Balta
Statīva krāsa Sudraba
Statīva krāsa Melna
534.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Kompakts, aizslēdzams skapis ar bīdāmām durvīm, kas projektēts uzņēmumā AJ Produkti. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis plaukts ir piemērots birojiem, konferenču zālēm un vestibiliem.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti sakārtot darba vidi!
Praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu mapes, biroja piederumus vai personīgās lietas.

Skapis ir aprīkots ar bīdāmām durvīm, kuras ir ērti atveramas un aizveramas. Tā kā durvis nav veramas uz ārpusi, nepieciešams mazāk vietas.

Skapis ir izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Lamināts ir pieejams vairākās krāsās. Komplektā kopā ar skapi iekļauts pamatnes rāmis, rokturis un slēdzene.

Tā kā rokturi atrodas padziļinājumā, tie ietaupa vietu, kas ir īpaši svarīgi nelielās telpās, piemēram, kopētavā vai koridorā. Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams paplašināt vietu lietu uzglabāšanai? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams papildināt uzglabāšanas mēbeļu klāstu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri