Skapji ar bīdāmām durvīm

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Skapji ar bīdāmām durvīm ietaupa vietu

Ikvienā birojā ir nepieciešami dažādi skapji, kuros uzglabāt dokumentus, kancelejas preces, sadzīves ķīmiju, preču paraugus un citas birojā esošas lietas. Skapji ar bīdāmām durvīm ir laba izvēle, ja tiek meklēts risinājums vietām, kur nepieciešams ekonomēt vietu.

Bīdāmo durvju priekšrocības

Jau pieminētā vietas ekonomija ir būtiskākā šo skapju priekšrocība. Nav nepieciešams paredzēt vietu durvju atvēršanai, līdz ar to skapi var ielikt arī vietā, kurā skapim ar veramām durvīm vietas nepietiktu.

Lielākoties durvis tiek bīdītas pa speciālu sliedi, tādējādi durvju atvēršana ir ērta un vienkārša, to var izdarīt ar vienas rokas palīdzību.

Izmēri un materiāli

Skapji ar bīdāmām durvīm ir izmantojami dažādiem mērķiem – tie var būt gan augstie skapji, kas tiek izmantoti darbinieku drēbju novietošanai vai lieliem priekšmetiem, kā arī tie var būt nelieli skapīši, kuros darbinieki ievieto savas personīgās mantas.

Šie skapji lielākoties tiek izgatavoti no izturīga lamināta un aprīkoti ar metala furnitūru. Bīdāmās durvis skapim izgatavotas no lamināta loksnēm, tās pieejamas ar vai bez rokturiem.

Skapji ar bīdāmām durvīm interjerā

Līdzīgi kā citi AJ Produkti sortimentā piedāvātie skapji, arī skapji ar bīdāmām durvīm ir pieejami dažādās krāsās, izmēros un ar dažādu apdari, tāpēc tie iederas praktiski jebkura stila un krāsu interjerā – gan klasiska , gan moderna plānojuma darba vidēs

Noderīgi, ka šādus skapjus iespējams izmantot kā “starpsienas” starp darbavietām, tādējādi katram strādājošajam nodrošinot nedaudz privātās telpas, ko ierobežo šāds skapis.

Citi skapju risinājumi

AJ Produkti piedāvā dažādus skapjus dažādām darba vidēm. Ja nepieciešams labāk pārredzēt skapja saturu, iespējams, piemērotāks risinājums ir atverami skapji ar durvīm. Bet varbūt ērtāks risinājums ir pie sienas stiprināmi plaukti, kas aizņem vēl mazāk telpas?

Kā izvēlēties?

Lai izvēlētos savam birojam piemērotāko skapi, viens no galvenajiem kritērijiem ir vieta, ko iespējams atvēlēt skapim. Jo mazāks ir birojs, jo skapja izvēle ir sarežģītāks jautājums, savukārt lielākos birojos galvenais kritērijs skapja izvēlē ir skapja dizains un atbilstība telpas interjeram .

Ja tiek meklēts skapis ar bīdāmām durvīm, jāpievērš uzmanība tā izmēram, materiāliem, no kādiem izgatavots skapis, kā arī dizainam un krāsām.

AJ Produkti piedāvā dažādus skapjus dažādiem birojiem, sortimentā ir arī skapji ar bīdāmām durvīm. Ieskaties mūsu sortimentā un izvēlies piemērotāko!