Komplekts

Komplekts MIKA

5 apaļi saliekamie galdi Ø1830 mm + galdu ratiņi

Art.nr.: 116455
  • Pieci galdi
  • Viegli transportējama
  • Ērta uzglabāšana
1 160.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....

Vairāk par produktu

Komplekts – saliekamie galdi diam. Ø 1830 ar izturīgu virsmu un ratiņi to ērtai pārvietošanai. Kad galdus saloka uz pusēm, tie iegūst pusmēneša formu un viegli ietilpst ratiņos. Ideāls komplekts iekštelpu un ārtelpu īslaicīgai apmēbelēšanai.
Šis praktiskais komplekts ļauj bez pūlēm uzstādīt galdus, bet vēlāk tos aizvest un uzglabāt.

Komplektā ietilpst pieci izturīgi galdi un ratiņi to pārvadāšanai – vienkāršs risinājums izstāžu, pasākumu un konferenču rīkošanai, kā arī tad, ja jums vienkārši vajag paplašināt galdu platību.

Galdi ir ļoti izturīgi un piemēroti lietošanai kā iekštelpās, tā ārtelpās. Galda virsma izgatavota no augsta blīvuma polietilēna. Tas ir ūdensizturīgs, skrāpējumizturīgs, netīrumus atgrūdošs, pret UV starojuma iedarbību noturīgs materiāls. Šie galdi ir viegli, tādēļ tie ir vienkārši pārvietojami. Kad galdus saloka uz pusēm, to kājas ielokās uz iekšu, un galdi iegūst pusmēneša formu, kas viegli ietilpst ratiņos.

Praktiskie ratiņi atvieglo gan galdu pārvadāšanu, gan to uzglabāšanu, tāpēc tas ir ideāls risinājums situācijās, kad jums nepieciešams ātri un bez piepūles pārvietot mēbeles. Salokiet galdus, sakraujiet tos ratiņos un vienkārši aizstumiet prom. Ratiņiem ir četri ritenīši, divi no tiem – aprīkoti ar bremzēm.

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju