Salokāmi galdi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Saliekamie galdi skolas ēdnīcai

Mūsu produkti ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un izceļas ar pārdomātu dizainu. AJ Produktu klāstā noteikti atradīsiet piemērotas mēbeles skolu ēdināšanas telpām, kurām raksturīgs īpaši intensīvs noslogojums. Lieliska izvēle būs saliekamie ēdnīcas galdi. Šādu galdu izmantošana atvieglo tīrīšanu, un nepieciešamības gadījumā ļaus jums ātri atbrīvot telpu. Galdi ir viegli pēc svara, un tas atvieglo to uzglabāšanu un transportēšanu saliktā veidā. Šāds risinājums ļoti labi iederēsies atpūtas zonās, ēdnīcās, ēdamzālēs vai, piemēram, skolu gadatirgos un brīvdabas pasākumos.

Praktiski saliekamie galdi

AJ Produktu ražotie saliekamie galdi ir viegli uzstādāmi un tikpat viegli salokāmi, kad tie nav vajadzīgi. Šāds galds noderēs, ja telpu šad un tad nepieciešams ātri atbrīvot kādu citu aktivitāšu īstenošanai. Galdus var izmantot par vienam vai kombinēt grupās. Izvēloties galdu ar salokāmu rāmi, telpu iespējams izmantot lietderīgāk un daudzveidīgi, pielāgojoties ikdienas vajadzībām.

Viegli uzglabājamas mēbeles skolas ēdnīcai

Izvēloties saliekamus galdus skolas ēdnīcai, viens no ļoti būtiskajiem ieguvumiem būs iespēja šīs mēbeles ātri novākt un uzglabāt parocīgā veidā. Līdz ar to mācību iestāde iegūs iespēju vajadzības gadījumā izmantot ēdamzāli arī citiem nolūkiem, neieguldot lielas pūles telpas pārveidē. Praktiskie un ērti saliekamie galdi no sērijas Contour būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas mācību iestādes ēdamzālē ienest košas krāsas. Šie galdi pieejami daudzās krāsās, kā arī dažādos izmēros, lai vienlīdz labi kalpotu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Galdiem ir izturīgas un viegli kopjamas lamināta virsmas ar alumīnija maliņām un noapaļotiem stūriem papildu drošībai – tie ir ideāli piemēroti izglītības iestādēs.

Saliekamo galdu piederumi

Iegādājoties šos galdus, noteikti ielūkojieties arī mūsu piederumu klāstā. AJ Produkti piedāvā speciālus ratiņus ērtai un parocīgai saliekamo galdu pārvadāšanai, galda kāju gumiju komplektus, kas novērš galda iegrimšanu zemē, ja to uzstāda ārpus telpām, bet telpās aizsargā mīkstos grīdas segumus no bojājumiem. Savukārt ātrākai un vieglākai galdu salocīšanai un atlocīšanai lieti noderēs šim nolūkam paredzēts speciāls instruments. Sazinieties ar mums, ja jums ir nepieciešama papildinformācija par šiem produktiem.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiStāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli