Saliekamie galdi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Kvalitatīvi saliekamie galdi vietām ar intensīvu noslogojumu

Saliekams galds ir ērts un funkcionāls risinājums, kas ne tikai lieliski pilda savu funkciju, bet arī nodrošina papildu ērtības. Tas jebkurā telpā sniedz iespēju ietaupīt vietu, kā arī ir viegli pielāgojams lietotāja vajadzībām. Vērts uzsvērt, ka salokāms galds ir teicama izvēle kā darba, tā arī ikdienas vajadzībām. Saliekams darba galds ļauj parūpēties par ergonomisku un pienākumu veikšanai atbilstošu darba zonu. Savukārt, piemēram, saliekams virtuves galds sniedz iespēju parūpēties par to, lai svētkos viesi justos laipni gaidīti, nodrošinot vietu ikvienam.

Galdi, kas atbilst īpaši augstām prasībām

Vietās, kur galdiem ir īpaši augsta noslodzes intensitāte, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvas un ilgmūžīgas mēbeles, kas ekspluatācijas laikā nezaudē savas īpašības.
Iztēlojies galdus skolas ēdmtelpā vai brīvdabas pasākumā! Mēbeles tur pakļautas gan fiziskai slodzei, gan dažādiem citiem “izaicinājumiem”, piemēram, uz tām regulāri var tikt izlieti dzērieni. Kā galdam “izdzīvot” šādos apstākļos?
Galdam vietās ar intensīvu noslogojumu tiek izvirzītas visaugstākās izturības un kvalitātes prasības, jo, visticamāk, tiek sagaidīts, lai galds kalpotu iespējami ilgi un eksplutācijas laikā nezaudētu savu kvalitāti. Tieši tāpēc izvēle ir jāveic pārdomāti.

Divi vienā - dizains un funkcionalitāte

AJ Produkti sortimentā atrodami no kvalitatīviem materiāliem izgatavoti saliekamie galdi, kas izceļas ar pārdomātu dizainu. Līdz ar to tie piemēroti skolu un bērnudārzu ēdināšanas telpām, kurās ir īpaši intensīvs noslogojums. Saliekamie galdi ir ērti tīrāmi, kā arī nepieciešamības gadījumā ātri iespējams ātri atbrīvot telpu no tiem. Tāpat saliekamie koka galdi ir salīdzinoši viegli, ērti saliekami un transportējami, tāpēc labi piemēroti arī dažādiem brīvdabas pasākumiem.

Praktiski saliekamie galdi

Ēdamistabās, prezentācijās, konferencēs, kā arī brīvdabas pasākumos, ir būtiski, lai ir pieejami galdi, ko var viegli uzstādīt, ērti transportēt un kas ir pietiekami izturīgi. Salokāms galds ir lieliska izvēle teju jebkurā pasākumā un vietā, kur vienas no galvenajām prioritātēm ir transformējamība, ērta lietošana un kopšana, kā arī viegla pārvietošana. Noderīgi, ja galdus var sabīdīt kopā pa vairākiem, pielāgojoties dažādām situācijām.

Izvēloties saliekamus galdus skolas ēdamzonai, viens no ļoti būtiskajiem ieguvumiem būs iespēja šīs mēbeles ātri novākt un uzglabāt parocīgā veidā. Līdz ar to mācību iestāde iegūs iespēju vajadzības gadījumā izmantot ēdamzāli arī citiem nolūkiem, neieguldot lielas pūles telpas pārveidē.

Sortimentā arī piederumi

Ja nepieciešams salokāms galds, iespējams, būs noderīgi arī tā piederumi. AJ Produkti piedāvā speciālus ratiņus ērtai un parocīgai saliekamo galdu pārvadāšanai. Pieejami arī galda kāju gumiju komplekti, kas novērš galda iegrimšanu zemē, ja to uzstāda ārpus telpām, bet telpās aizsargā mīkstos grīdas segumus no bojājumiem. Savukārt ātrākai un vieglākai galdu salocīšanai un atlocīšanai lieti noderēs šim nolūkam paredzēts speciāls instruments.

Apskati, cik daudzveidīgi saliekamie galdi atrodami AJ Produkti sortimentā! Izvēlies savām vajadzībām atbilstošāko galdu un tā piederumus.