Komplekts
Produkta attēls

Darbagalds Robust

2000x800mm, 6 atvilktnes

Art.nr.: 232119
  • Cieto kokšķiedru plātnes virsma
  • Komplektā 2 x 3 atvilktņu bloki
  • Plašs piederumu klāsts
Mēbeļu komplekts, kurā ietilpst darbagalds ar izturīgu kāju rāmi, augstumā regulējamām kājām un divi atvilktņu bloki. Katrs bloks aprīkots ar trim atvilktnēm un slēdzenēm. Komplektā iekļautas arī atslēgas.
Garums (mm)
806.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....

Vairāk par produktu

Mēbeļu komplekts, kurā ietilpst izturīgs un universāli izmantojams darbagalds ar diviem darbgaldam paredzētiem tērauda atvilktņu blokiem. Komplekts ir praktisks un labi piemērots izmantošanai darbnīcās, garāžās un uzglabāšanas telpās.
No kokskaidu plātnes izgatavotā darbagalda virsma ir 40 mm bieza. Tās augšējais slānis ir veidots no koka ar eļļas pārklājumu. Universāla darba virsma, kas piemērota vienkāršu saimniecības darbu veikšanai nelielās darbnīcās. Izturīga pret viegliem triecieniem un nelielu mitrumu. Darba galda svara izturība ir uz virsmas vienmērīgi izlīdzināti 300 kg. Aprīkots ar izturīgu, pelēki lakotu tērauda kāju rāmi. Galda kājas manuāli regulējamas augstumā no 740 līdz 995 mm, tāpēc galda augstumu var ērti pielāgot atbilstoši ikviena cilvēka augumam. Aicinām darba vietu aprīkot ar ergonomisku paklāju, lai profilaktiski novērstu ķermeņa saspringumu, kas mēdz rasties, strādājot stāvus ilgas darba stundas.
Darba galds aprīkojams ar parocīgiem atvilktņu blokiem. Tās kalpo par ērtām glabātuvēm, kurās iespējams novietot dažādus instrumentus, detaļas un citus piederumus. Atvilktņu bloki piestiprināmi pie darbgalda apakšējās virsmas un ir ļoti kompakti. Gan atvilktņu bloku karkasu, gan atvilktņu izgatavošanai izmantotas izturīgas tērauda loksnes. Pelēkās krāsas apdare pieskaņota darbagalda rāmja krāsai. Atvilktnes aprīkotas ar lodīšu vadulām. Katras atvilktnes maksimālā izturība - 50 kg. Atvilktņu bloki aprīkoti ar centrālajām slēdzenēm. Komplektā iekļautas atslēgas. Izmantojot centrālo slēdzeni, iespējams reizē aizslēgt visas viena un tā paša bloka atvilktnes.

Saistītie dokumenti