• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Par AJ Produkti

Mūsu bizness

 

„AJ Produkter” AB ir starptautisks tiešā pasta tirdzniecības līderis Eiropā ar 45 gadu pieredzi. Koncerna pamatdarbība ir attīstīta tā, lai ikviens klients ērtā veidā varētu pasūtīt biroja, darbnīcu un noliktavu preces vienuviet, kā arī mēs spētu maksimāli ātri un ērti preces piegādāt un nodrošināt to montāžu. Ievērojot augstās zviedru kvalitātes prasības, „AJ Produkter” AB rūpnīcās saražo vidēji 40% no visām mūsu katalogos piedāvātajām precēm. Ikdienā uzsvaru liekam ne tikai uz teicamu klientu apkalpošanas servisu, pasūtot preces, tās piegādājot vai montējot, bet garantējam arī augstu preču kvalitāti, kas secīgi nodrošina mūsu piedāvāto preču ilgmūžību. Mūsu solījums – augsts apkalpošanas serviss, preces, kas atbilst augstākajām Skandināvijas kvalitātes prasībām, un spēja piedāvāt plašāko biroja, noliktavu un darbnīcu preču sortimentu vienkopus.
 
 

AJ Produkter Eiropā

 

„AJ Produkter” AB koncerns ar ievērojamiem panākumiem darbojas 26 meitas uzņēmumos 18 Eiropas valstīs. Ikkatrā no pārstāvētajām valstīm ieņemam tirdzniecības līderu pozīcijas. 7000 kravas furgoni caur Halmstādes noliktavu Zviedrijā nogādā preces mūsu klientiem gan Rietumu, gan Austrumu, gan Ziemeļeiropas tirgos. „AJ Produkter” AB koncernā uz šo brīdi strādā ap 700 darbinieki, kuri rūpējas par to, lai vairāk kā 100 000 klienti saņemtu vislabāko no sadarbības ar „AJ Produkter” AB. Mūsu sadarbības partneri , kuri savu uzticības kredītu Eiropas tirgū ir piešķīruši „AJ Produkter” AB, ir tādi uzņēmumi kā „Volvo”, „Volkswagen”, „Porsche”, „Ikea”, „ABB”, „FMV”, „Peab”, „LRF”, „Cramo” un „NCC”.

 

AJ Produkti Latvijā

 

1999. gadā „AJ Produkter” AB nodibināja meitas uzņēmumu Latvijā „AJ Produkti” AS, tomēr jāpiezīmē, ka ar tirdzniecības aģentu starpniecību uzņēmuma produkciju Latvijas pircējs varēja iegādāties jau kopš 1995.gada. Šajā laikā esam bijuši uzticīgi sadarbības partneri vairāk nekā 8000 uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm.  „AJ Produkti” AS priekšrocība Latvijas tirgū ir visplašākais biroja, noliktavu un darbnīcu preču sortiments vienuviet - gan AJ katalogos, gan internetā. Piedāvājumā ir vairāk nekā 15 000 preču, kas viennozīmīgi kļūst par ikviena sadarbības partnera ieguvumu brīdī, kad jāiekārto birojs, noliktava vai darbnīca. „AJ Produkti” AS par saviem partneriem ir izvēlējušies tādi Latvijas uzņēmumi kā „Olainfarm” AS, „Latvijas finieris” AS, „Bolderaja Ltd” SIA, „Axon Cable” SIA, „East Metal” SIA, „Madara Cosmetics” SIA, „Grindex” AS un daudzi citi uzņēmumi, kuri ir augstu novērtējuši veiksmīgās sadarbības iespējas. Domājot par klientiem, kuri novērtē preču apskatīšanu klātienē, Rīgā, Kalnciema ielā 197b, esam iekārtojuši ekspozīcijas zāli, kur klients var ne tikai apskatīt piedāvātās preces, bet arī uzreiz veikt pirkumu.

 

AJ Produkter ražotnes

 

„AJ Produkter” AB, ieņemot tirgus līderpozīcijas, ir aktīvi strādājis pie augstas kvalitātes preču radīšanas, kā arī pie tā, lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu preču pieejamību un konkurētspējīgas cenas. Uz šo brīdi aptuveni 40% no uzņēmuma sortimentā esošajām precēm tiek saražotas „AJ Produkter” AB rūpnīcās, kas ir vienas no vismodernāk aprīkotajām rūpnīcām Eiropā. Lielākā daļa produkcijas, kas mūsu piedāvāto preču klāstā ir no metāla, tiek ražota „AJ Produkter” AB rūpnīcā Slovākijā. Savukārt „AJ Produkter” AB biroja mēbeļu fabrika izdevīgās ģeogrāfijas dēļ atrodas Polijā. Šīs rūpnīcas mums veiksmīgi palīdz konkurēt cenas segmentā, jo izplatām preces bez tirdzniecības starpniekiem.

 

Projektēšana

 

Nereti gadās tā, ka klients ļoti labi zina, kādas preces vēlas iegādāties no „AJ Produkti” AS plašā preču klāsta, bet nezina, kā tās optimāli izvietot birojos un noliktavās. „AJ Produkti” AS darbinieki ir kompetenti, veicot klienta vajadzību analīzi, izstrādāt 3D interjera projektus, kuros rada visoptimālāko biroja preču izvietošanu birojā, noliktavā, darbnīcā, skolā vai bērnudārzā. 3D projekti veiksmīgi palīdz vizualizēt idejas, kas secīgi nodrošina to, ka prezentācijas laikā klientam rodas pilnīgs iespaids par to, kā telpa izskatīsies projekta noslēgumā. Kā arī, nenoliedzami, uzticot projekta sagatavošanu mums, klients var koncentrēties savai pamatdarbībai, kamēr mēs strādājam pie izvēlētās telpas iekārtošanas.

 

Korporatīvā un sociālā atbildība

 

„AJ Produkter” AB jau kopš uzņēmuma pastāvēšanas pirmsākumiem ir izvirzījis atbalsta prioritātes. Tā kā paši esam sportiski, ar uzņēmuma līdzfinansējumu tiek atbalstīti vairāki sporta veidi. Mēs lieliski saprotam, ka profesionāli iekārtota vide ir tā, kas palīdz sportistiem sasniegt maksimāli augstus rezultātus. Tāpēc „AJ Produkter” AB izstrādāja projektus, interjera dizainus, kā arī pilnībā aprīkoja ar mēbelēm tādus sporta kompleksus kā Leksand arēna, Brynas arēna un Modo arēnas Zviedrijā. Tā kā Skandināvijā populārākais sporta veids ir hokejs, šim sporta veidam tiek vislielākais līdzfinansējums no „AJ Produkter” AB puses. Taču bez atbalsta hokejam regulāri tiek atbalstīti arī citi sporta veidi - handbols, futbols, daiļslidošana. Latvijā mūsu simpātijas finansiāla atbalsta formā ir ieguvis basketbols un motosports. Pasaules mērogā 2012.gadā „AJ Produkter” AB ir palīdzējis „BBC Children in Need” organizācijai , taču mūsu sirdsapziņas atbalsts Latvijā tiek novirzīts Bērnu slimnīcai, jo „AJ Produkti” AS skaidri apzinās - bērni ir mūsu nākotne, un ir svarīgi tiem nodrošināt tiesības uz kvalitatīvu medicīnisko aprūpi. „AJ Produkti” AS ir sociāli atbildīgs uzņēmums, ko apliecina sertifikāti „ISO 14001” un „ ISO 9001”. Šie sertifikāti uzņēmumam ir piešķirti kā apliecinājumi tam, ka mūsu pamatdarbība ir videi draudzīga - esam savu darbību optimizējuši tā, lai visa veida enerģijas patēriņi un izejmateriāli, kas nodrošina mūsu darbību - preču ražošanu, uzglabāšanu, iepakošanu, piegādi, pēc iespējas mazāk ietekmētu pasaules ekoloģiju. Domājot par nākamajām paaudzēm, mēs ikvienā savas darbības procesā ievērojam visas ISO pamatnostādnes, kas paredz rūpēties par apkārtējo vidi.

 

ISO Sertifikāti un standarti

 

Esam lepni, ka mūsu mātes uzņēmums AJ Produkter AB, kurš piegādā lielāko daļu piedāvāto preču, ir ieguvis ISO kvalitātes sertifikātus. Lai „AJ Produkter” AB ar savām precēm veiksmīgi konkurētu Eiropas tirgos un nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti, mūsu uzņēmumā tiek ievēroti visi ISO 9001 standarti.

ISO 9001:2008 ir pasaulē universālākais un pazīstamākais standarts. Šī sertifikāta apliecinājums klientam paredz to, ka uzņēmums rūpējas par savu preču un pakalpojumu augstajiem kvalitātes rādītājiem, uzturot augstas kvalitātes vadības sistēmu, kā arī periodiski iziet neatkarīgu auditoru pārbaudi.

Apskatīt ISO 9001 sertifikātu

Uzzināt vairāk par ISO 9001

Tā kā vides aizsardzības jautajumi visā pasaulē iegūst arvien lielāku nozīmi, kā arī nemitīgi tiek noteikti dažādi saimnieciskie ierobežojumi, kas ir atrunāti dažādos normatīvajos aktos, novērojumi liecina, ka arī Latvijas mērogā klienti arvien vairāk uzmanības pievērš tam, lai sadarbības partneru pamatdarbība būtu videi draudzīga. ISO 14001 ir starptautiski atzīta vides vadības standarta sistēma, kas tiek balstīta uz augstas kvalitātes vadības principiem. Ar atbilstību šim standartam „AJ Produkter” AB vadība apliecina, ka tā ir izstrādājusi savu vides politiku ar skaidri nodefinētiem mērķiem, rīcības politiku, pienākumiem, kā arī tiek nodrošināta nepārtraukta šīs politikas uzlabošana.

Apskatīt ISO 14001 sertifikātu

Uzzināt vairāk par ISO 14001