Komplekts
Produkta attēls

Mēbeļu komplekts NOVUS + NEWBURY

1 rakstāmgalds + 1 melns / pelēks biroja krēsls

Art.nr.: 103462
  • Īpaši piemērots nelieliem birojiem
  • Ergonomisks rakstāmgalds un krēsls
  • Pievilcīgs un praktisks dizains
Neliels rakstāmgalds ar regulējamu augstumu un pieskaņots biroja krēsls ar ergonomiskas regulēšanas iespējām, proti, var mainīt tā augstumu, kā arī atzveltnes un sēdekļa leņķi. Lieliska izvēle nelieliem birojiem.
579.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....

Vairāk par produktu

Kompakts, ergonomisks komplekts, kas ir piemērots mājas birojiem!

Pateicoties kompaktajam izmēram, augstumā regulējamais rakstāmgalds ir teicami piemērots telpām ar ierobežotu platību. Atliek vien nospiest pogu, lai pielāgotu galda augstumu atkarībā no tā, vai darbu pie tā paredzēts veikt stāvus vai sēdus. Kvalitatīvo NOVUS sēriju ir veidojuši mūsu uzņēmuma dizaineri. Galdam ir pievilcīga virsma ar nodilumizturīga augstspiediena lamināta apdari, ko ir viegli kopt. Ieslīpās malas rada mājīgumu un piešķir eleganci.

Biroja krēslam NEWBURY ir moderns dizains un vairākas ergonomiskas funkcijas. Šis krēsls ir aprīkots ar mehānismu, kas ļauj atzveltnei un sēdeklim pielāgoties ķermeņa augšdaļas kustībām, tādēļ ir viegli mainīt sēdēšanas pozu. Mehānismu iespējams fiksēt konkrētā pozīcijā pēc vajadzības. Sēdeklim var mainīt leņķi, savukārt sēdekļa un atzveltnes augstumu var pielāgot, lai tie būtu ērti jebkuram augumam. Uz krēsla sānu malām iespējams atbalstīt apakšdelmus, lai mazinātu saspringumu plecos.

Saistītie dokumenti

Lejuplādēt kopšanas instrukciju