Biroja galdi un rakstāmgaldi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Biroja galdi plašā izvelē

AJ Produkti sortimentā pieejami kvalitatīvi biroja galdi plašā izvēlē. Šajā sadaļā atrodami gan klasiski biroja galdi, gan augstumā regulējami galdi un rakstāmgaldi dažādos izmēros un ar dažādu formu virsmām. Ergonomisks biroja galds ir viens no svarīgākajiem darba vides elementiem, kas palīdz uzlabot darba vietu. Mūsu mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus un kvalitatīvus risinājumus ikvienam, tādēļ AJ Produkti sortimentā ir atrodami gan klasiski biroja galdi, gan kompakta izmēra rakstāmgaldi mājas birojam. Mūsu biroja galdi pieejami ar nodilumizturīgām un troksni absorbējošam virsmām un dažādu formu kāju rāmjiem. Plaša izmēru un krāsu izvēle sniedz iespēju izvēlēties jau esošam interjeram pieskaņotu biroja galdu. Lai nodrošinātu nemainīgi augstu produktu atbilstību mūsu kvalitātes standartiem, mēs rūpīgi sekojam līdzi ražošanas procesiem un veicam regulārus produktu kvalitātes testus un nodrošinām tos ar 7 gadu garantiju.

Augstumā regulējami galdi

Augstumā regulējami biroja galdi ir viens no pieprasītākajiem un populārākajiem galdu veidiem modernu darba vietu iekārtošanai. Šādi biroja galdi sniedz plašas priekšrocības un ieguvumus arī tad, ja nepieciešams galds mājas birojam. Individuāla augstuma regulācija ir ne vien ergonomisks, bet arī praktisks risinājums, kas uzlabo darba vidi. Augstumā regulējami galdi ir pieejami arī ari ar kompakta izmēra virsmām, tādēļ tos ir ērti izmantot arī darba vietas ar nelielu telpas platību. Vel viena priekšrocība, ko sniedz augstumā regulējams biroja galds ir fiziskā aktivitāte darba laikā. Mūsu ķermenis ir radīts kustībai un ilgstoša sēdēšana pie rakstāmgalda nogurdina gan pratu, gan ķermeni. Izmantojot augstumā regulējamu galdu darba pozu var mainīt no sēdus uz stāvus pozīciju, tādējādi uzlabojot koncentrēšanās spējas un pašsajūtu. Padari savu darba dienu kvalitatīvāku ar augstumā regulējamu biroja galdu! Uzzini vairāk par šādu galdu priekšrocībām produktu sadaļā - Augstumā regulējami galdi vai sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisa speciālistiem.

Rakstāmgaldi

Rakstāmgaldi ir klasisks biroja galda veids, kas bieži tiek izmantots gan darbam, gan mācībām. Ierasti šādiem galdiem ir taisnstūra formas virsma un nav regulējams augstums. Mūsu sortimentā pieejami gan klasiski, gan augstumā regulējami rakstāmgaldi un rakstāmgaldi ar dažādu formu virsmām. Nelielām darba vietām un mācību zonām ir pieejami kompakti rakstāmgaldi ar troksni mazinošām un viegli kopjamām virsmām uz kurām nepaliek pirkstu nospiedumi, traipi un putekļi. Uzzini vairāk par šādu galdu priekšrocībām produktu sadaļā - Rakstāmgaldi vai sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisa speciālistiem.

Stūra galdi

"Stūra galdi ir lielisks veids, kā efektīvi izmantot darba vietas platību, saglabājot ergonomiku un funkcionalitāti. Mūsu piedāvājumā ir gan klasiskie stūra galdi, gan augstumā regulējami stūra galdi. Stūra galdi ir pieejami gan ar labās, gan kreisās puses galda virsmām. Augstumā regulējami stūra galdi tiek aptīkoti ar vienādām virsmām, kuras montē uz kājām, ņemot vērā nepieciešamo novietojumu – pa labi vai pa kreisi. Šo niansi ir jāņem vērā, ja galda montāžu veicat pašu spēkiem. Darba vietām ar ierobežotu telpas platību mūsu sortimentā pieejami kompakta izmēra augstumā regulējami stūra galdi mājas birojam. Uzzini vairāk par šādu galdu priekšrocībām produktu sadaļā Stūra galdi vai sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisa speciālistiem."

Datorgaldi

"Datorgaldi ir īpaši pielāgots biroja galda veids, kas paredzēts ērtai stacionārā vai portatīvā datora lietošanai. Plaši izplatīts datorgalda veids ir stūra datorgalds, kas ļauj ietaupīt vietu telpā. Mūsu piedāvājumā pieejami regulējami datorgaldi, kas ir ergonomiska alternatīva klasiskajiem galdu modeļiem un ļauj mainīt ķermeņa pozu darba laikā. Lai datorgalds būtu pēc iespējas ērtāks, ieteicams izvēlēties arī ergonomisku datorkrēslu un nogurumu mazinošu paklāju, kad darbs tiek veikts stāvus pozīcijā. Uzzini vairāk par šādu galdu priekšrocībām produktu sadaļā Datorgaldi vai sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisa speciālistiem."