Jaunums

Skapis ar bīdāmām durvīm QBUS

Slēdzams, 1 plaukts, kāju rāmis, rokturi, 868x1200x400 mm, melns, gaiši pelēks

Art.nr.: 171205
  • Kompakts, moderns risinājums
  • Aizslēdzamas durvis drošai glabāšanai
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Gaiši pelēka
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Ozola
Krāsa Balta
Krāsa Bērza
Statīva krāsa: Melna
Statīva krāsa Melna
Statīva krāsa Sudraba
Statīva krāsa Balta
356.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Kompakts, aizslēdzams skapis ar bīdāmām durvīm, kas projektēts uzņēmumā AJ Produkti. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, veidojot saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis skapis ir piemērots birojiem, konferenču zālēm un recepcijas zonām.
Izmantojot šo pielāgojamo QBUS uzglabāšanas sēriju, iespējams ērti izveidot sakārtotu darba vidi!
Praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu jebko no grāmatām un mapēm līdz biroja piederumiem un personīgām lietām.

Skapis ir aprīkots ar bīdāmām durvīm, kuras ir ērti atveramas un aizveramas. Tā kā durvis nav veramas uz ārpusi, nepieciešams mazāk vietas.

Skapis ir izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Lamināts ir pieejams vairākās krāsās. Komplektā iekļauti pamatnes rāmis, rokturi un slēdzene.

Tā kā rokturi bīdāmajām durvīm atrodas padziļinājumā, tie ietaupa vietu, kas ir īpaši svarīgi nelielās telpās, piemēram, kopētavā vai gaitenī. Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota ikdienā lietojamām mēbelēm.

Vai nepieciešams paplašināt uzglabāšanas telpu? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti paplašināt uzglabāšanas vietu, kad rodas tāda vajadzība. Viss efektīvai darba dienai!Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri