• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Padomi par to, kā norobežoties un ieturēt distanci

Biroja starpsienas
Raksts

Cīņa ar koronavīrusu turpinās. Pandēmija ietekmē mūs visus, neviens nezina, kas notiks tālāk, izņemot to, ka tuvākajā nākotnē vajadzēs ievērot dažādus ierobežojumus. Tas nozīmē, ka mums jāpalīdz viens otram ievērot sociālo distancēšanos gan darbā, gan sadzīvē. Šeit sniegsim dažus padomus par to, kā nodrošināt papildu aizsardzību sev un citiem, izmantojot standarta grīdas un rakstāmgalda starpsienas. Lasiet un iedvesmojieties!

 

Ievērojiet distanci ar kolēģiem


Birojos starpsienas ir parasta parādība. Tās tiek izmantotas, lai izveidotu privātākas daba vietas atvērta tipa biroja telpās, kā arī lai nodrošinātu labāku trokšņa absorbēšanu. Mūsu interjera dizainers spēra soli tālāk, nodalot un norobežojot parasto rakstāmgaldu izvietojumu. Paaugstinot distanci starp galdiem, mēs paaugstināma darbinieku drošību.

 

Paaugstināta drošība uzgaidāmajā telpā


Parastos apstākļos cilvēkiem nav iebildumu atrasties vienā uzgaidāmajā telpā ar citiem apmeklētājiem, piemēram, gaidot pie zobārsta vai veselības centrā. Tomēr pašlaik situācija ir mainījusies un ir svarīgi ievērot distancēšanos. Par laimi, ir iespējams panākt, lai klienti un pacienti justos droši, nodalot krēslus un starp tiem novietojot grīdas starpsienas. Vienkārši un droši, turklāt atvieglojums visiem.

 

Droša vide kafejnīcā


Cilvēku pilnas telpas restorānos, kafejnīcās un bāros parasti tiek uzskatītas par labu zīmi, kas veicina patīkamu gaisotni. Tomēr šobrīd viesi to redz kā paaugstinātu inficēšanās risku, ja vien galdiņi nav pienācīgi nodalīti. Starpsienu izvietošana starp galdiņiem var būt pietiekami, lai viesi varētu baudīt to, pēc kā ieradušies: ēdienus, dzērienus un patīkamu sabiedrību.

 

Vai vēlaties citus ieteikumus? Sazinieties ar mūsu klientu servisu pa tālruni +371 67 62 52 72

Radīt saistītos rakstus: