Biroja starpsienas un akustiskie paneļi

Biroja starpsienas telpas nodalīšanai

Mūsdienās aizvien lielāku popularitati iemanto atvērta plānojuma biroji, ar plašām biroja telpām, kurās visa komanda ir ērti un ātri pieejama komunikācijai. Taču brīžos, kad īpaši nepieciešams koncentrēties darbam, nepieciešamas biroja starpsienas vai citi risinājumi, kas izolē skaņu un rada katram darbiniekam nodalītu telpu, kurā pilnībā koncentrēties darbam.

Katram sava telpa

Jo lielāka ir biroja telpa un jo vairāk cilvēku tajā strādā, jo svarīgāk ir domāt par tās sadalīšanu. Piemēram, ja vienā telpā netālu strādā gan klientu konsultanti, kuri lielāko dienas daļu runā pa telefonu, un, piemēram, uzņēmuma grāmatvedis vai cits darbinieks, kam ir svarīgi koncentrēties, ir jāpadomā, kā katram no viņiem nodrošināt atbilstošus darba apstākļus.

Skaņas izolācija

Ja nepieciešams izolēt skaņu, vienkāršākais veids ir galda starpsienas, kas stiprināmas pie galda vai novietojamas uz grīdas. Tās palīdz atdalīt darbavietas, tās var uzstādīt no vairākām pusēm un tās vienlaikus ir izmantojamas arī kā aizslietnis, pie kurām iespējams piestiprināt lapiņas ar svarīgiem atgādinājumiem vai citu informāciju.

Ja skaņas problēma ir lielāka un nepieciešams slāpēt, piemēram, blakus esošās rūpnīcas, ielas vai kaimiņos esošo biroju troksni, vēlams iegādāt sienu vai griestu akustiskos paneļus, kas pieejami dažādās formās un izmēros un vienlaikus kalpo arī kā interjera dizaina elementi.

Vizuāla telpas nodalīšana

Taču ir arī situācijas, kad nepieciešama vien vizuāla telpas nodalīšana, piemēram, pārvietojama siena, aiz kuras var nepieciešamības gadījumā pārģērbties vai arī norobežot kādu vietu, kur norit tikšanās ar klientu.

Tādos gadījumos var noderēt vienkāršas, vieglas koka starpsienas, ko var brīvi pārvietot un novietot konkrētajā brīdī nepieciešamajās vietās.

Dažādas funkcijas

Biroja starpsienas nereti pilda vairākas funkcijas vienlaikus. Piemēram, galda aizslietnisvar vienlaikus būt arī vieta, kur piestiprināt informāciju, līmlapiņas. Savukārt sienas un griestu paneļi var būt arī dizaina elements, kā arī palielināt ugunsdrošību telpās, jo pieejami arī modeļi, kas izgatavoti no ugunsdrošiem materiāliem.

Kā izvēlēties?

Izvēloties biroja starpsienas, svarīgi saprast, kādam mērķim tās nepieciešamas. Pēc tam jau atliek vien izvēlēties konkrēto modeli, kas atbilst interjeram un telpas izmēriem. Plašā sortimentā dažādas starpsienas meklē AJ Produkti piedāvājumā!