Starpsienas darba vides iekārtošanai

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Pērc biroja starpsienas internetā

Pērc biroja starpsienas internetā

Ja Tev nepieciešams vienkāršs veids, kā atdalīt galdus vai inovatīvs risinājums, lai maksimāli izmantotu pieejamo platību, - izvēlies biroja starpsienas. Mūsu plašajā starpsienu klāstā atradīsi sev vispiemērotāko risinājumu. Turpinājumā lasi par dažādām starpsienām un to pielietojumu.

Vizuāli pievilcīgas un drošas atdalošās starpsiena sir atrodamas AJ Produkti sortimentā. Tur pieejamas dažādu materiālu, krāsu un dizaina un izmēru dekoratīvās starpsienas, kas sniedz iespēju birojos parūpēties par privātumu.

Biroja starpsienas novietošanai uz grīdas

Izmantojot šīs biroja starpsienas, iespējams izveidot telpu telpā. Tās absorbē maksimāli daudz trokšņu un skaņu, kas negatīvi ietekmē darba vidi. Produktu klāstā atrodamas koka starpsienas, kas veidotas no masīvkoka rāmja un ir papildinātas ar īpašu skaņu apsorbējošu pildījumu. Tās savā starpā iespējams savienot, izmantojot papildu stiprinājumus un nodrošinot lielākas platības privāto telpu. Biroja starpsienas pieejamas dažādās krāsās, tāpēc iespējams ērti pieskaņot pārējām biroja mēbelēm. Tāpat iespējams izvēlēties dažādas pamatnes kājas – regulējamas T-veida un U-veida kājas vai ritenīšus ērtākai pieejamībai un pārvietošanai.

Galda starpsienas

Iepriecini darbiniekus, piešķirot tiem personalizētu darbavietu – atdalot galdus ar galda starpsienām. Ļoti kompaktas, bet maksimāli efektīvas un skaņu absorbējošas starpsienas ir pieejamas AJ Produkti sortimetnā. Tās sertificētas saskaņā ar SP. Starpsienas palīdzēs koncentrēties darbam. Produktu klāstā atrodamas galda un arī brīvi stāvošas starpsienas. Turklāt mūsu piedāvājumā atradīsi arī starpsienas, kurām iespējams pievienot dažāda izmēra plauktus sīklietu uzglabāšanai. Tāpat starpsienām iespējams pievienot dažādus praktiskus aksesuārus un piederumus, piemēram, monitora roku.

Papildus izmantošanai