Darbs stāvus palīdz koncentrēties un kļūt radošākam

Darbs stāvus palīdz koncentrēties un kļūt radošākam

Vislabāk ir izvēlēties tādu darba pozu, kuru var viegli mainīt. Augstumā regulējams galds ļauj darba laikā piecelties no krēsla un tādējādi aktivizēt muskulatūru un uzlabot asinsriti. Turklāt strādāt stāvot kājās ir labi ne tikai no fiziskā viedokļa – tas padara jūs radošākus, pieaug koncentrēšanās spējas un darba ražīgums.

Augstumā regulējami biroja galdi iemanto aizvien lielāku popularitāti birojos un mājas birojos. Tie ir īpaši ērts risinājums, kas ļauj darbiniekiem dienas laikā mainīt darba pozu, pārmaiņus gan sēžot, gan stāvot. Mēs zinām, ka mazkustīgs dzīvesveids kaitē veselībai, turpretī kustības organismam nāk par labu. Piemēram, samazinās sirds un asinsvadu slimību risks, un organismā mazinās gan emocionālā, gan fiziskā spriedze.

Darbs stāvus pozīcijā veicina radošumu

Strādāšana stāvot nāk par labu ne tikai ķermenim – tas uzlabos arī smadzeņu darbību. Paātrinoties asinsritei, smadzenes tiek labāk apasiņotas un bagātinātas ar skābekli, tādējādi padarot jūs možāku un uzlabojot koncentrēšanās spējas. Tas ir arī lielisks stimuls radošajai domāšanai un darba ražīguma veicināšanai.

Atcerieties pie augstumā regulējamā galda novietot mīkstu un ergonomisku paklāju. Šāds paklājs lieliski kalpo cīņā pret nogurumu, mazina spriedzi mugurkaulā un ceļgalos, kā arī rada komfortu, strādājot stāvus.

Augstumā regulējams galds sapulcēm

Pie augstumā regulējama galda var rīkot efektīvas sapulces. Ja sapulces laikā dalībnieki stāv kājās, viņi labāk koncentrējas, un līdz ar to sarunas risinās raitāk, un ātrāk tiek pieņemti lēmumi. Stāvot var noturēt gan īsās ikdienas informatīvās sanāksmes, gan radošās sapulces.

Augstumā regulējams konferenču galds ar elektrisko augstuma regulēšanas funkciju ir ekonomisks un vietu taupošs risinājums, kas dod jums iespēju pie viena un tā paša galda noturēt gan sapulces, kurās visi dalībnieki sēž, gan sanāksmes, kurās visi stāv. Kombinējot augstumā regulējamu konferenču galdu ar augstiem līdzsvara soliem, jūs iegūsiet aktīvu pozīciju pa pusei stāvus.

Biroja galdi

Saņem AJ jaunumus savā e-pastā

Mēs Tev nosūtīsim informāciju par īpašajiem akcijas cenu piedāvājumiem, jaunākajām precēm un praktiskiem ieteikumiem telpu iekārtošanai!
Pieraksties mūsu jaunumu vēstulei šeit!
Lūdzu uzgaidi...
*Nospiežot pogu Nosūtīt, apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai.