Pretnoguruma paklāji – komfortam stāvoša darba laikā

Pretnoguruma paklāji – komfortam stāvoša darba laikā

Ilgstoši sēdošs darbs ir viena no mūsdienu problēmām, kas nereti darbiniekiem var rezultēties ar diezgan nopietnām veselības problēmām. Tāpēc ir vērts parūpēties par risinājumiem, kas darba laikā sniedz iespēju mainīt strādāšanas pozu, tādā veidā nodrošinot pietiekamu kustību un paaugstinot produktivitātes līmeni. Taču arī mainot darba pozu, piemēram, strādājot stāvus, nepieciešams parūpēties par ērtiem un ergonomiskiem risinājumiem, kas nodrošina pēc iespējas veselībai draudzīgākus darba apstākļus. Ergonomisks paklājs ir viens no šādiem risinājumiem. Pretnoguruma paklāji paredzēti, lai mazinātu nogurumu un diskomfortu, ko var radīt ilgstoša stāvēšana uz cietas virsmas. Tie lieliski iederas ne tikai birojos, bet arī tādās darba vietās kā rūpnīcas, veikali, virtuves un citas vietas, kur darbiniekiem ilgu laiku nepieciešams pavadīt, stāvot kājās.

Paklāji cietai grīdas virsmai

Pretnoguruma paklāja primārais mērķis ir nodrošināt ērtāku virsmu stāvēšanai, samazinot slodzi uz ķermeņa locītavām un muskuļiem. Tie var būt veidoti no dažādiem materiāliem, taču galvenokārt tiem ir mīksta virsma, kas preventīvi novērš nogurumu mugurā, pēdās un kājās.

Ieguvumi, ko sniedz pretnoguruma paklāji

Pretnoguruma paklāji ir lielisks palīgs dažādos uzņēmumos. Tie nodrošina ne tikai ērtus apstākļus darbam, stāvot kājās, bet arī saudzē grīdas segumu. Un tas nebūt nav viss, lūk arī citi ieguvumi, ko sniedz pretnogumuma paklājs.

Paaugstināts komforts – paklāja amortizācija nodrošina mīkstāku stāvēšanas virsmu, samazinot diskomfortu.
Samazināta locītavu slodze – pretnoguruma paklāji var palīdzēt samazināt slodzi uz locītavām, tostarp potītēm, ceļiem un gurniem.
Paaugstināta produktivitāte – ērti un patīkami darba apstākļi palielina koncentrēšanās spējas un produktivitāti.
Drošība – paklāju neslīdošā virsma sniedz drošības sajūtu un ļauj izvairīties no nejaušas paslīdēšanas.

AJ Produkti pieejams plašs paklāju klāsts