Balta tāfele. Kā to pareizi kopt?

Birojā iespīd saule, tās stari dejo uz sienām. Šeit piestiprināta tāfele, un spožajā gaismā Jūs pēkšņi pamanāt, cik tā netīra. Notīrīt balto tāfeli ir pavisam vienkārši. Ja izmantosit augstas kvalitātes flomāsterus un laiku pa laikam nomainīsiet tīrītāju, tā paliks tīra vēl ilgi.

Pirmās baltās tāfeles tika izgatavotas 60. gados no tā paša materiāla, kā fotofilmas. Šādas tāfeles bija ne tikai pārlieku dārgas, bet arī nožuvusī tinte bija ļoti grūti notīrāma. Mūsdienās baltās tāfeles bieži tiek izgatavotas no metāla loksnēm ar glancētas emaljas pārklājumu, kas ir viegli tīrāms.

Vienkārši noslaukāmas

Tīrīšana nav sarežģītāka par vienkāršu tāfeles noslaucīšanu ar remdenā ūdenī samitrinātu, tīru drānu. Pēc tam noslaukiet ar sausu drānu un pagaidiet 15 minūtes. Virsmai pirms rakstīšanas ir jābūt pilnīgi sausai. Ja baltās tāfeles virsma ir ļoti netīra, iespējams, Jums būs nepieciešams tīrīšanas līdzeklis, ko var viegli izsmidzināt un noslaucīt. Iesakām izmantot speciālo, baltajām tāfelēm pielāgoto tīrīšanas šķīdumu. Pēc tā izmantošanas vēlreiz noslaukiet ar ūdenī samitrinātu drānu. Vislabāk ikdienā tīrīšanai izmantojiet ūdeni, bet baltās tāfeles tīrīšanas šķīdumu lieciet lietā tikai tad, ja tāfele patiešām ir ļoti netīra. Tas samazina nevajadzīgu rakstāmvirsmas nolietošanos.

Iemesli, kādēļ virsma kļūst netīra

Kas tad īsti ir tas, kas padara baltās tāfeles virsmu netīru? Viens skaidrojums būtu, ka tīrītājs ir nolietojies, un tas ir jānomaina. Cits iemesls varētu būt nekvalitatīva flomāstera lietošana, kas uz virsmas atstāj netīrumus un taukainas paliekas. Balto tāfeli var smērēt arī pieskārieni ar rokām. Mēs kļūdaini uzrakstīto bieži vien ātri nodzēšam ar pirkstiem vai plaukstu. Taukainā kārtiņa no roku ādas var palikt uz tāfeles virsmas. Ja turklāt tiek izmantoti nepiemēroti tīrīšanas piederumi, piemēram, ziepes, var bojāties emaljas pārklājums, un netīrumus notīrīt būs grūtāk.

Visas acis pievērstas tāfelei

Emaljētas virsmas priekšrocība ir tāda, ka tā ir ļoti izturīga. Tā ir viegli tīrāma, turklāt virsma ir noturīga pret skrāpējumiem.

"Materiāls saglabās savas īpašības ilgus gadus un teicami kalpos daudzās sapulcēs, kur baltā tāfele ir teicams palīgs un piesaista visus skatienus," saka Ērika Lārsone, AJ Products produktu menedžere.

Saņem AJ jaunumus savā e-pastā

Mēs Tev nosūtīsim informāciju par īpašajiem akcijas cenu piedāvājumiem, jaunākajām precēm un praktiskiem ieteikumiem telpu iekārtošanai!
Pieraksties mūsu jaunumu vēstulei šeit!
*Nospiežot pogu Nosūtīt, apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai.