Tāfeles

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Tāfele – ērts risinājums informācijas piefiksēšanai un prezentēšanai

Agrāk visiem, dzirdot vārdu “tāfele”, uzreiz veidojās iztēles ainiņa par tumši brūnu vai melnu tāfeli klases priekšā, pie kuras ir satraukums doties. Mūsdienās tāfeles tiek izmantotas daudz plašāk, tās kļuvušas teju par neatņemamu rīku ikdienas biroja darbā, dažādās prezentācijās un joprojām arī skolās. To sortiments ir plašs, ar ko atšķiras dažādās tāfeles?

Kā izvēlēties?

Meklējot piemērotāko tāfeli, jāņem vērā vairāki kritēriji. Vai uz tās gribēsiet rakstīt ar krītu vai flomāsteriem? Vienmēr būtiski arī noskaidrot vai pat pamēģināt, cik viegli tīrāma būs konkrētā tāfele, vai uz virsmas nepaliks švīkas. Tāpat jāizvēlas tāfele, uz kuras labi redzams uzrakstītais.
Atšķirīgi ir arī to stiprināšanas veidi. Tāfele var būt pārvietojama un uz riteņiem, tāpat tā var būt stiprināma pie sienas. Ne mazāk būtisks ir arī izmērs. Ja telpa ir neliela un tajā notiek vien sapulces mazam cilvēku skaitam, labāk izvēlēties ne pārāk lielu tāfeli, lai tā neaizņem pārāk lielu vietu telpā, savukārt klasēs vai konferenču telpās jāizvēlas lielāki modeļi, lai rakstīto varētu redzēt arī no lielāka attāluma.
Šobrīd piedāvājumā ir ne tikai tradicionālas – taisnstūra – formas tāfeles, bet iespējams iegādāties arī apaļas, garenas vai kādas citas formas. Izvēloties, piemēram, korķa vai stikla tāfeli, tā var kļūt par iederīgu un stilīgu akcentu interjeram.

Magnētiskā tāfele ir daudzfunkcionāla

Arī tāfeļu attīstībā ir notikusi pamatīga evolūcija. Šobrīd tās pieejamas ar vairākām funkcijām, tostarp magnētiskas. Pie šādas tāfeles var piestiprināt dažādus informatīvus materiālus, izmantojot magnētus. Tas ir ērts risinājums, ka nepieciešams prezentēt daudz informācijas vai atstāt redzamā vietā materiālus kolēģiem, kas konkrētajā brīdī nav klāt.
Dažādie informācijas vizualizēšanas veidi palīdz labāk to paturēt prātā. AJ Produkti sortimentā atrodamas gan baltās, gan arī stikla magnētiskās tāfeles un tām nepieciešamie papildu aksesuāri – flomāsteri, magnēti, marķieri, tīrāmie līdzekļi un švammes, stiprinājumi. Šobrīd jau lielākā daļa pircēju izvēlas tieši magnētiskās tāfeles.

Korķa tāfele – ziņojumu dēlis

Korķa tāfele lieliski iederas mājīgos interjeros, kuros ir daudz koka elementu. Tiesa, šo tāfeli neizmanto rakstīšanai, tā pilda ziņojumu dēļa funkcijas. Ar piespraudēm pie tās var piestiprināt informāciju par nedēļas jubilāriem, plānotajiem darbiem, svarīgākajiem sasniegumiem vai citiem konkrētajā kolektīvā būtiskiem notikumiem.
Šis ir labs risinājums, ja nav nepieciešams rakstīt, bet vajadzīga vieta, kur izvietot dažādus paziņojumus. Protams, šāda ziņojumu dēļa iegāde izmaksā mazāk nekā tradicionālās tāfeles.
AJ Produkti sortimentā ir dažādu izmēru korķa tāfeles, tām tiek dota 7 gadu garantija. Šādas tāfeles ir salīdzinoši vieglas, tās var stiprināt teju pie jebkuras virsmas, jāatceras gan, ka uzstādāmas vien iekštelpās, jo slikti panes mainīgo laika apstākļu ietekmi.
Atsevišķiem modeļiem ir pašatjaunojoša virsma, kas nozīmē, ka pēc saspraudes izņemšanas tā atkal ieņem sākotnējo formu, saglabājot gludu un vizuāli pievilcīgu virsmu. Savukārt, ja gribas ko neikdienišķu, iespējams izvēlēties tumšas korķa tāfeles, piemēram, apaļā formā. Starp priekšrocībām jāmin arī šī materiāla draudzīgums dabai.

Baltā tāfele populārākā

Šobrīd vispieprasītākās ir baltās tāfeles, ko savā ziņā jau var uzskatīt par klasiku. To galvenais pluss ir laba nolasāmība – uz baltā fona labi redzami jebkuras citas krāsas flomasteru raksti, līdz ar to informāciju var labāk vizualizēt, izmantojot dažādas krāsas.
Arī šīs tāfeles pieejamas dažādos izmēros un formās, ir arī tādas, kas ir atlokāmas, ļaujot ietaupīt vietu telpā, kā arī papildus aprīkotas ar stiprinājumiem lielām papīra lapām, kas arī var papildināt un dažādot prezentācijas iespējas.
Iegādājoties balto tāfeli, svarīgi pievērst uzmanību, cik viegli to būs notīrīt, jo zemas kvalitātes virsmas var laika gaitā iekrāsoties, to notīrīšanai nepieciešami stiprāki tīrīšanas līdzekļi. Tāpat arī zemas kvalitātes tāfeļu virsma var noskrāpēties un zaudēt savas īpašības.
AJ Produkti savām precēm dod 30 gadu garantiju, kā arī piedāvā tāfeles, kas izgatavotas no 50% pārstrādātiem materiāliem.

Stikla tāfeles radošajiem
Šīs ir salīdzinoši jaunākās un inovatīvākās tāfeles, kuras lielākoties izvēlas radoši cilvēki, kam patīk, ja lietas ap viņiem ir ne tikai funkcionālas, bet arī dizainiski interesantas. Stikla tāfele ir tieši tāda – alternatīva klasiskajām tāfelēm, ērti kopjama un uzmanību piesaistoša.
Pieejamas arī ar magnētisko virmu, līdz ar to, izmantojot interesanta dizaina magnētus, iespējams panākt vēl interesantāku kopējo stilu.
Stikls ir ērti kopjams, jo uz tā virsmas neveidojas plaisas, kurās var uzkrāties tinte. Tās var novietot pie sienas vai brīvi stāvošas un pārvietojamas. Arī izmēru un formu dažādība ir plaša. Un interesanti, ka stikla tāfeles var būt dažādās krāsās.
Ieskaties AJ Produkti sortimentā!