Biroja mēbeles

Plaši pielāgojama mīksto sēdmēbeļu sērija

Pārdomāts atpūtas telpas interjers veicina radošu sadarbību. Tā ir vieta gan nesteidzīgām sarunām un atpūtai, gan radošām sapulcēm. Mēs esam radījuši īpaši pielāgojamu mīksto sēdmēbeļu sēriju, kas rosina radošu sadarbību. Atklāj plašas iespējas, ko sniedz VARIETY!

Atklāj plašās iespējas,
ko sniedz VARIETY
funkcionālais, radošais
un dzīvespriecīgais dizains.

Pielāgojams dizains, kas iedvesmo

Pārbaudītas, lai nodrošinātu augstu kvalitāti

Jau no pirmās skices VARIETY sērijas sēdmēbeles tika projektētas tā, lai tās atbilstu Eiropas sabiedriskās vides standartiem. Tāpēc šī sērija ir pieejama ar dažādu izturīgu audumu apdari, kas atbilst arī Möbelfakta (mēbeļu sertifikācijas sistēma Zviedrijā) prasībām! Un, protams - plaša krāsu izvēle, kas ļauj izveidot radošu un dzīvespriecīgu interjeru.

Uzzini vairāk šeit

Dīvāns
Izstrādājot šo mēbeļu sēriju, mūsu mērķis bija sniegt klientiem iespēju telpu iekārtojumā izpausties radoši, izmantojot pludlīniju formas un košu krāsu daudzveidību.
Sebastians Dells Uva (Sebastian Dell Uva), AJ Produkti dizainers
Dīvāns

Lejupielādē VARIETY vietnē BIMobject

Projektēšanas vajadzībām VARIETY sērija pieejama vietnē BIMobject, lai mēbeles ērti un vienkārši izvietotu telpu plānojumos.

Lejupielādē vietnē BIMobject 

Jautā padomu mūsu interjera dizaina speciālistiem!

Ja Tev nepieciešama palīdzība telpu interjera izveidē, piemērotāko risinājumu izvēlē vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu produktu sniegtajām priekšrocībām, sazinies ar AJ Produkti interjera projektu komandu un mēs ar prieku Tev palīdzēsim.
Tava kontaktinformācija
Raksti ziņu šeitPielikums
Noklikšķinot uz Nosūtīt, es apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai