Biroja mēbeles

Pārliecinoša kvalitāte ikvienā detaļā

Nodrošinot atbilstību augstiem kvalitātes standartiem, mēs varam garantēt, ka mēbeles kalpos savam mērķim ilgus gadus. VARIETY ir sērija, kurā katra detaļa izstrādāta, paturot prātā ne vien dizaina prasības, bet arī priekšnosacījumus to ilgmūžībai.
Biroja mēbeles

Izturīga, ērta un funkcionāla dizaina konstrukcija

Rāmis ir izgatavots no izturīga saplākšņa, un polsterēts mīkstu auksto putu polsterējums, kas nodrošina īpaši ērtu sēdēšanu. No ārpuses sēdmēbeles ir apvilktas ar izturīgu audumu, kas padara VARIETY sērijas mēbeles īpaši piemērotas sabiedriskām vietām, darbavietām un telpam ar lielu cilvēku plūsmu.

Rūpīgi izmeklēti audumi

Izvēlei pieejami vairāki audumi un krāsu varianti, kas ļauj izveidot unikālu un īpaši piemērotu sēdmēbeli. Visi audumi atbilst OEKO-TEX STANDARD 100, kā arī Möbelfakta un Ecolabel standartiem. Tos ir ērti un viegli kombinēt pēc katra individuālajām vajadzībām.

Dīvāni birojam

Audums Nr. 1 – POD CS

Plaši iecienīts mūsdienīgas kvalitātes mēbeļu audums, kas izgatavots no 100 % Trevira CS materiāla. Mīksts un elastīgs, taču arī pārsteidzoši izturīgs. Pieejams astoņos dažādos krāsu toņos.

Mēbeļu sertifikācija

Audums Nr. 2 – BLUES CS II

Stingrs un īpaši izturīgs mēbeļu audums. Izgatavots no 100 % Trevira CS materiāla, izmantojot īpašu aušanas tehnoloģiju, kas rada 3D vizuālo efektu. Pieejams astoņos dažādos krāsu toņos.

OEKO-TEX logo

Lejuplādējiet VARIETY sērijas objektus BIMobject modelēšanai

Visa modulārā sērija ir pieejama kā BIM objekti, lai arhitekti varētu viegli izmantot VARIETY sērijas moduļus savās digitālajās modelēšanas programmās.

Lejuplādēt kā BIMobject

Biroja mēbeles

Audums Nr. 3 – FOCUS MELANGE

Lāsumains audums, kas izgatavots no 100 % Jaunzēlandes vilnas. Pieejams astoņos dažādos krāsu toņos. Nav pieejams internetā; sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

OEKO-TEX logo

Audums Nr. 4 – ILLUSION

Ādas imitācijas audums, kas sastāv no 69 % PU ādas un 31 % kokvilnas. Īpasi izturīgs un viegli tīrāms. Pieejams piecos dažādos krāsu toņos. Nav pieejams internetā; sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

OEKO-TEX logo

Jautā padomu mūsu interjera dizaina ekspertiem!

Ja Tev nepieciešama palīdzība telpu interjera izveidē, piemērotāko risinājumu izvēlē vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu produktu sniegtajām priekšrocībām, sazinies ar AJ Produkti interjera projektu komandu un mēs ar prieku Tev palīdzēsim.
Organizācijas veids
Raksti ziņu šeitPielikums
Noklikšķinot uz Nosūtīt, es apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai

Smelies iedvesmu no VARIETY

Dīvāni

Pielāgojamas, ērtas, izturīgas un ar akcentēti dzīvespriecīgu dizainu. Tieši tādas ir VARIETY sērijas sēdmēbeles!

Moderna, daudzveidīga un paplašināma – tā var raksturot mūsu jaunāko sēdmēbeļu sēriju VARIETY! Pateicoties tās rūpīgi pārdomātajam dizainam, mēbeles labi iederas dažādās telpās, gan lielās, gan mazās. Ļauj vaļu savai iztēlei un radošumam ar VARIETY un izveido unikālu sēdvietu!

Lasi vairāk