Cilvēki un vide

Cilvēki un vide

Darba process

40 gadus mēs esam pētījuši mūsu klientu vajadzības. Šis darbs ir pamatā mūsu sortimentam un produktu attīstībai. Uzzinot un saprotot, kas ir vajadzīgs mūsu klientiem, mēs nemitīgi uzlabojam savus pakalpojumus, dizainu un ražošanas specifiku.

Kvalitāte, vide un ilgtspējīga attīstība

AJ Produkti ir vadošais biroja, noliktavu un darbnīcu produktu piegādātājs, kas nemitīgi meklē jaunus veidus, kā labāk atrisināt mūsu klientu vajadzības un vienlaikus būt atbildīgiem pret vidi. Ar mūsu kvalitātes un vides pārvaldības sistēmām mēs esam izveidojuši struktūru un vairākus efektīvus rīkus, kas ļauj mums ņemt vērā gan klientu vajadzības, gan uzņemties atbildību pret vidi.

 

Mūsu vadības sistēmas sertificē neatkarīga iestāde, tādējādi mēs varam apliecināt savu apņemšanos nepārtraukti uzlabot un attīstīt savu uzņēmumu. Sadarbībā ar klientiem un piegādātājiem AJ Produkti aktīvi tiecas uzlabot savus rādītājus vides aizsardzības jomā. Mēs meklējam risinājumus, kas samazina mūsu produkcijas un transporta, kā arī visa biznesa ietekmi uz vidi.

 

Mūsu sortimentā ir atsevišķi produkti, kuriem ir piešķirti dažādi kvalitātes un vides marķējumi, tostarp Möbelfakta, ekomarķējums Nordic Ecolabel/Nordic Swan, Byggvarubedömningen, SundaHus un Basta. Šīs organizācijas veic neatkarīgas pārbaudes un izvērtē mūsu produktu ietekmi uz vidi un atbilstību ES tehniskajiem noteikumiem un standartiem. AJ Produktu darbs ilgtpējīgas attīstības jomā balstās uz ANO Globālā līguma principiem par cilvēktiesībām, darba tiesībām, vidi un korupcijas apkarošanu, un šie principi tiek piemēroti arī visiem AJ Produktu biznesa partneriem un piegādātājiem.


AJ mobelfakta AJ svanen

Absolūta kontrole no idejas līdz produkta pabeigšanai

Mēs tirgojam plauktus, galdus un krēslus, bet mūsu klienti pie mums pērk ne tikai to. Viņi iegādājas glītākus birojus, praktiskas noliktavas un labākas darbavietas. Mūsu dizaina nodaļa darbojas kā tilts starp ražošanu, mārketingu, klientiem un lietotājiem. Mēs visu laiku ieklausāmies tirgū un sekojam līdzi jaunākajām tendencēm, lai attīstītu mūsu produktu sortimentu saskaņā ar viediem risinājumiem, kas palīdz radīt Jums labāku darba vidi.

Pašiem savas rūpnīcas sniedz labākas iespējas

Liela daļa mūsu produktu tiek ražoti mūsu divās rūpnīcās Polijā un Slovākijā, piemēram, skapīši personīgo mantu uzglabāšanai, plaukti un biroju mēbeles. Lai piedāvātu mūsdienīgu un aktuālu produktu līniju, mēs nemitīgi strādājam pie produktu attīstības. Jaunās mēbeļu sērijas tiek radītas ciešā sadarbībā starp mūsu dizaineriem un citām uzņēmuma nodaļām.

 

Pašiem sava ražotne dod daudz priekšrocību, jo tādējādi mēs varam uzraudzīt visu procesu no dizaina līdz pat gatavam produktam. Tas ļauj mums piedāvāt klientiem produktus par pieejamām cenām, par kuru augsto kvalitāti mēs esam pārliecināti. Tas arī ļauj mums kontrolēt gan savu ietekmi uz vidi, gan darba apstākļus mūsu strādājošajiem.

AJ Metal Design

Vadošais metāla mēbeļu ražotājs

AJ Metal Design ir moderna rūpnīca, kas ražo metāla produktus, kas atbilst mūsdienu dizaina, ergonomikas un funkcionalitātes prasībām.

AJ Mēbeļu rūpnīca

Modernu koka mēbeļu ražotājs

AJ Furniture Factory ir veiksmīgs un dinamisks mēbeļu un mēbeļu detaļu ražotājs.