Sava pasūtījuma statusu vari apskatīt savā klienta kontā, sadaļā Mani pasūtījumi.Spied uz izvēlētā pasūtījuma numura, lai apskatītu visas pasūtījuma detaļas.

Mēs ar tevi sazināsimies un informēsim par pasūtījuma piegādes laiku, kad tas tiks nosūtīts. Plānotais piegādes laiks ir norādīts arī mūsu nosūtītajā pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.

Ja tev ir jautājumi par sava pasūtījuma piegādes statusu, lūdzu sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni 67 62 52 72, sūtot e-pastu uz info@ajprodukti.lv vai uzdod jautājumu ajprodukti.lv esošajā čata sistēmā.
Ja vēlies mainīt jau apstiprināta pasūtījuma piegādes adresi, lūdzu pēc iespējas ātrāk sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisu pa tālruni 67 62 52 72, sūtot e-pastu uz info@ajprodukti.lv vai raksti ziņu ajprodukti.lv esošajā čata sistēmā.
Sava pasūtījuma statusu vari apskatīt savā klienta kontā, sadaļā Mani pasūtījumi. Savam klienta kontam vari pieslēgties mūsu interneta veikalā.

Mēs ar Tevi sazināsimies un informēsim par pasūtījuma piegādes laiku, kad tas tiks nosūtīts. Plānotais piegādes laiks ir norādīts arī mūsu nosūtītajā pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.

AJ Produkti piedāvā trīs piegāžu veidus.

  1. Standarta piegāde. Preces tiek piegādāta no durvīm, līdz ēkas durvīm
  2. Preces tiek nogādātas iekštelpās un/vai uznestas uz konkrētu stāvu, izpakotas ar iepakojuma utilizāciju. Lūdzu ņem vērā, ka šis ir maksas pakalpojums. Šī pakalpojuma cena tiek aprēķināta individuāli.
  3. Sīkpakas piegādājam arī uz OMNIVA pakomātiem.

Veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, pasūtījuma apstiprināšanas procesā vari atzīmēt nepieciešamo piegādes veidu (2. solis.). Mēs sazināsimies ar tevi, lai precizētu piegādes cenu un vienotos par piegādes laiku.

Pasūtījumu piegādi, montāžu un uzstādīšanu visā Latvijā veic mūsu piegādes serviss.
Veicot pasūtījumu ajprodukti.lv interneta veikalā, piegādes (no durvīm līdz ēkas durvīm) cenas ir sekojošas:

Pasūtījuma vērtība (bez PVN 21%)
Piegādes cena (bez PVN 21%)
1.00 – 99.00 € 12.00 €
100.00 – 299.00 € 18.00 €
300.00 – 1499.00 € 7% no pasūtījuma summas
No 1500.00 € bezmaksas*

*bezmaksas piegādi nav iespējams apvienot ar citu atlaižu kodu.

Mūsu piegādes noteikumus vari atrast šeit
Katra produkta lapā zem pogas Ielikt grozā ir norādīta informācija par produkta plānoto piegādes laiku uz AJ Produkti noliktavu Rīgā.