Airshoppen jaunās noliktavas optimizācija

Airshoppen jaunās noliktavas optimizācija

Airshoppen ir kompānijas Ving māsas uzņēmums, kas piegādā beznodokļu preces čarterreisu pasažieriem jau ilgāk nekā 30 gadus. Pirms uzņēmuma plānotās pārcelšanās uz Landskronu tas nolīga AJ Produkti ar uzdevumu optimizēt noliktavas iekārtojumu un nodrošināt 12 000 km2 plašās ēkas iekārtojumu un aprīkojumu. Rezultātā uzņēmums Airshoppen ieguva efektīvu noliktavu ar 4300 palešu vietām un 1 miljona iepakojumu kapacitāti gadā.
Mēs izpildījām visus uzdevumus, sākot ar telpas plānojuma optimizāciju, līdz pat palešu plauktu un iepakošanas galdu ražošanai, piegādei un montāžai
Armins Sekeragiks (Armin Seceragic), AJ Produkter (Zviedrija) projektu inženieris

Uzdevums mums - optimizēt noliktavas darbu

Uzņēmums Airshoppen ietilpst Nordic Leisure Travel Group un ir atbildīgs par iepriekš pasūtīto beznodokļu preču iepakošanu un sadali grupas gaisa pārvadājumu pasažieriem visā pasaulē. Firmas noliktavā tiek apgrozīti vairāk nekā 1200 produktu veidu no vadošajiem ādas kopšanas, parfimērijas, juvelierizstrādājumu, saulesbriļļu, saldumu un alkoholisko dzērienu zīmolu ražotājiem.

Kad uzņēmums 2019. gadā nolēma pārcelt centrālo noliktavu uz jaunā loģistikas centra telpām Landskronā, tas nolīga mūsu uzņēmumu AJ Produkti ar konkrētu pieprasījumu maksimizēt noliktavas ietilpību un gādāt, lai viss aprīkojums un iekārtojums tiktu uzstādīts laikus.

Plašs nepieciešamību saraksts

Projekta vadītājs Rikards Larsons (Rickard Larsson) – AJ Produkti projektu pārdošanas komandas darbinieks ar specializāciju noliktavu risinājumos - organizēja projekta realizāciju un visu klienta prasību izpildi. Projekta specifikācija ietvēra ne tikai kompaktu izvietojumu un augstākās kvalitātes aprīkojumu, bet arī ergonomikas prasību ievērošanu, efektīva komplektēšanas procesa plānošanu un augsta drošības līmeņa sasniegšanu.

“Šis uzdevums bija mums ļoti atbilstošs,” atzīst Rikards. “Izmantojot mūsu plašo noliktavu aprīkojuma klāstu un ievērojamo pieredzi apjomīgos loģistikas projektos, varējām ātri izveidot saistošu piedāvājumu, kas atbilst klienta pašreizējām un nākotnes vajadzībām.”
Kad Airshoppen vadības komanda pieņēma mūsu piedāvājumu, mēs sākām koncentrēties uz visām praktiski risināmajām problēmām.

Noliktavu aprīkojums

Mēs izpildījām visus darba uzdevums

Uzņēmuma AJ Produkti projektu inženieris Armins Sekeragiks (Armin Seceragic) uzņēmās veikt visas tehniskās kalkulācijas un rasējumus. Pēc tam viņš pārņēma projekta menedžera lomu līdz pat brīdim, kad klients pārcēlās uz jauno noliktavu.
“Mēs atrisinājām visus uzdevumus, sākot ar telpas plānojuma optimizāciju, līdz pat palešu plauktu un iepakošanas galdu ražošanai, piegādei un montāžai,” stāsta Armins. “Ik dienu piedalījāmies apspriedēs ar klientu un ēkas būvnieku. Bija nepieciešami daudzi papildu pasūtījumi, tostarp biroja mēbeles, kurus apstrādājām pakāpeniski. Šis bija lielisks projekts!”
Ir vērts pieminēt, ka visi priekšmeti – gan lieli, gan mazi – atradās savās vietās noliktavā precīzi plānotajā laikā.

Mēs nodrošinājām pilna cikla projekta izstrādi

Mūsu apjomīgais projekts ietvēra visu, sākot no interjera dizaina skicēm līdz projekta vadībai un pārbaudēm. Papildus mēs piegādājām un samontējām šādus produktus:  
  • Palešu plauktu sistēma Ultimate ar 4300 palešu vietām un individuālu marķējumu.
  • Aptuveni 1000 biežāk pārdoto produktu komplektēšanas vietas pie konveijeriem, kas integrēti plauktu sistēmā.
  • Visās komplektēšanas vietās paletēm var piekļūt no garākās malas, kas nodrošina ergonomisku atlases procesu
  • Uzstādīts drošības aprīkojums, tostarp paneļi aizsardzībai pret preču nokrišanu, palešu aizturi, vertikālo statņu pastiprinājumi, prettrieciena aizsargi un palešu aizmugurējās daļas atbalsti.
  • Papildu noliktavas aprīkojums, piemēram, pakošanas galdi un komplektēšanas ratiņi, kā arī biroja mēbeles.

Labs rezultāts ar skatu nākotnē

Uzņēmums Airshoppen pārcēlās uz jauno noliktavu precīzi kā plānots 2020. gada otrajā ceturksnī. Tagad tas ir spēcīgā nākotnes pozīcijā. Uzņēmumam ir efektīva, droša noliktava ar pieejamo kapacitāti 2 500 000 iesaiņotu produktu un 1 miljona pasažieru apkalpošanu gadā. Daudzus turpmākos gadus.

Noliktavu plaukti

Pielāgots risinājums efektīvam darbam

Palešu plaukts ULTIMATE ir novatorisks un kvalitatīvs palešu plaukts, ko izstrādājis un ražo uzņemums AJ Produkti. ULTIMATE ir daudz priekšrocību, tostarp divas, kas saistītas ar optimālu platības izmantošanu telpā. 1.) Sijas var regulēt 50 mm intervālos, kas ļauj viegli palielināt uzglabāšanas kapacitāti. 2.) Ultimate ir šaurāki stabi nekā citiem palešu plauktiem, tāpēc sniedz papildus grīdas platību – virsmu, kuru var vai nu aizpildīt ar papildu palešu plauktiem, vai arī nodrošināt kravas automašīnu vadītājiem plašāku telpu manevrēšanai.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par AJ Products loģistikas risinājumiem? Sazinieties ar mūsu noliktavas ekspertiem šeit 

Saņem AJ jaunumus savā e-pastā

Mēs Tev nosūtīsim informāciju par īpašajiem akcijas cenu piedāvājumiem, jaunākajām precēm un praktiskiem ieteikumiem telpu iekārtošanai!
Pieraksties mūsu jaunumu vēstulei šeit!
Lūdzu uzgaidi...
*Nospiežot pogu Nosūtīt, apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai.