Ieraksti atlaižu kodu tam paredzētajā laukā, sadaļā Pasūtījuma noformēšana (1 - pasūtījuma kopsavilkums) un spied LIETOT.

Viens kods paredzēts lietošanai vienu reizi un atlaižu kodu sniegtās cenu atlaides nevar apvienot ar jau samazinātas cenas akcijas preču piedāvājumiem. Katru atlaižu kodu viens klients var lietot vienu reizi, ja konkrētajam atlaižu kodam nav piemēroti citi lietošanas nosacījumi.

Atlaižu kodi ir piemērojami vienīgi mūsu interneta veikalā veiktajiem pirkumiem.

AJ Produkti interneta veikalā iespējams izvēlēties cenas aplūkot ar PVN vai bez PVN. 
PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Par precēm var norēķināties, veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai debetkarti (izņemot American Express) vai skaidrā naudā mūsu salonā Kalnciema ielā 197B, Rīgā.

Norēķini par precēm ir jāveic priekšapmaksā.

Pēc pasūtījuma apstrādāšanas, pircējam uz norādīto elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts avansa rēķins 100% apmērā no pasūtījuma summas. Pasūtījums tiek apstiprināts izpildei pēc tam, kad saņemta priekšapmaksas rēķina samaksa.

A/S AJ Produkti ir tiesības atkāpties no līguma, ja pircējs nav veicis priekšapmaksas rēķina samaksu 10 dienu laikā.

Ilggadējiem pircējiem, kas noslēguši ar A/S AJ Produkti sadarbības līgumu, A/S AJ Produkti piedāvā veikt norēķinus ar pēcapmaksu. Pēcapmaksas rēķini ir jāapmaksā 7 dienu laikā no preču saņemšanas. Ja maksājums netiek veikts norādīto 7 dienu laikā, A/S AJ Produkti ir tiesīgi pieprasīt nokavējuma procentus 0,5% apmērā no kopējās pasūtījuma summas. Preču saņemšanu apliecina preču pavadzīmes abpusēja parakstīšana.
Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi un visus rēķinus nosūtam PDF formātā uz norādīto rēķina saņemšanas e-pasta adresi, ja vien netiek norādīts citādi.
Par precēm var norēķināties, veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai debetkarti (izņemot American Express) vai skaidrā naudā mūsu salonā Kalnciema ielā 197B, Rīgā.

Ilggadējiem pircējiem, kas noslēguši ar A/S AJ Produkti sadarbības līgumu, A/S AJ Produkti piedāvā veikt norēķinus ar pēcapmaksu. Pēcapmaksas rēķini ir jāapmaksā 7 dienu laikā no preču saņemšanas. Preču saņemšanu apliecina preču pavadzīmes abpusēja parakstīšana.