Mēs ar prieku Tev palīdzēsim
- uzlabot darba vidi

Neatkarīgi no tā vai Tev nepieciešams kompetents padoms par preču sortimentu, piegādes noteikumiem vai arī praktiska palīdzība, izstrādājot biroja interjera dizaina projektu, mēs esam Tavā rīcībā katru darba dienu no 8:30-17:00.
Sazinies ar mums un uzzini vairāk par AJ Produkti piedāvātajām sadarbības iespējam, pakalpojumiem un servisu!
Tālrunis
67 62 52 72
Tērzēšana (čats)
Sazinies ar mums online
BUJ
Atrodi atbildes šeit
Mūsu interneta veikalā pasūtītās preces vari atgriezt 14 dienu laikā no preces piegādes dienas. Atgrieztajām precēm jāatbilst mūsu atteikuma tiesībās atrunātajiem nosacījumiem. 

Lūdzu ņem vērā, ka atteikuma tiesības neattiecas uz sekojošiem produktiem un precēm.

  • Īpaši sagatavoti un nestandarta produkti. Daži produkti no mūsu produktu klāsta ir atzīmēti, kā īpaši sagatavoti un nestandarta produkti un tie nevar tikt atgriezti. Šie produkti produktu lapā mūsu interneta veikalā ir marķēti ar attiecīgu norādi. Šo norādi vari atrast sadaļā Vairāk par produktu. Atzīme par šo noteikumu tiks pievienota arī Tava pasūtījuma apstiprinājumā.
  • Paklāji, kas pasūtīti pa metriem pēc klienta norādītā garuma. Paklāji, kuri tiek tirgoti pa metriem, nevar tikt atgriezti. 
  • Pēc individuāla pasūtījuma izgatavoti vai komplektēti produkti, kas nav AJ Produkti standarta sortimentā. Tajā skaitā produkti, kas pielāgoti, adaptēti vai ražoti pēc pasūtītāja norādēm, veicot krāsu, materiālu, izmēru, komplektējošo sastāvdaļu, papildaprīkojuma vai citas izmaiņas. Pasūtījumi, kuru komplektā ietilpst preces no ražotāja, kas nav AJ Produkti sadarbības partneris un/vai ražotājs, un/vai piegādātājs.
  • Pasūtījums, kurā pasūtītās vienas preces (modeļa) apjoms pārsniedz 50 gab., ja pirms pasūtījuma noformēšanas klients nav veicis konkrētās preces (modeļa) parauga pasūtījumu.
  • Pasūtījums, kurā pasūtījuma summa bez PVN pārsniedz 1000.00 EUR, ja pirms pasūtījuma noformēšanas klients nav veicis konkrētās preces (modeļa) parauga pasūtījumu.
Vairāk par atteikuma tiesībām uzzini PTAC mājas lapā: https://www.ptac.gov.lv/lv/atteikuma-tiesibas

Lai izmantotu atteikuma tiesības:

Tu varat izmantot zemāk atrodamo atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti. Atteikuma pieteikumu vari sagatavot arī brīvā formā. Norādi patērētāja vārdu, uzvārdu, patērētāja kontaktinformāciju, iegādāto preču nosaukumu, preču pirkuma maksu un piegādes izdevumus, patērētāja bankas konta numuru, paziņojumu par atkāpšanos no preču pirkuma līguma. Pievieno pirkumu apliecinošu dokumentu.

Lejuplādē atteikuma tiesību veidlapu šeit
Aizpildi atteikuma tiesību veidlapu vai brīva formā sagatavotu iesniegumu nosūti mums, izmantojotr sev ērtāko veidu:
  • Elektroniski uz e-pastu: info@ajprodukti.lv
  • Sūti pa pastu vai nogādā personīgi uz mūsu biroju: Kalnciema iela 197B, Rīga, LV-1046

Mūsu birojs
Mūsu birojs atrodas zemāk norādītajā adresē.

Juridiskā adrese
AS “AJ Produkti”
Kalnciema iela 197b, Rīga, LV-1046, Latvija
Biroja adrese
AS “AJ Produkti”
Kalnciema iela 197b, Rīga, LV-1046, Latvija