image description

MŪSU KONCEPTS

Unikālas vajadzības - unikāls risinājums

Vai Jums nepieciešama palīdzība, lai izprojektētu un iekārtotu darba vietu? AJ Solutions strādā kā biroju, skolu, noliktavu un industriālo mēbeļu un aprīkojuma jomas speciālisti. Šajā nozarē darbojamies jau vairāk nekā 40 gadu. Piedāvājam viedus un labi izplānotus interjera dizaina risinājumus un palīdzam ar visu, sākot no 3D skicēm un ieteikumiem produktu izvēlē un beidzot ar piegādēm un uzstādīšanu.

Kāpēc izvēlēties AJ Solutions?

Izcilība
Mūsu kompetentajai komandai ir liela pieredze projektu izstrādē, risinājumu meklēšanā un pārvaldīšanā, neatkarīgi no tā, vai tā ir noliktava, skola vai birojs.
Risinām kopā
AJ Solutions nodrošina pilnīgu risinājumu. Mēs esam kopā ikkatrā posmē - no idejas līdz gala risinājumam.
Saistības
Mēs pievēršam uzmanību klientam it visā, ko darām. Mez uzklausām un piedāvājam risinājumus, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām - darām visu, lai radītu labākas darbavietas.
image description

Vajadzību analīze

Vai Jūs zināt, kādi produkti Jums ir nepieciešami, kādas ir Jūsu vajadzības? Kopā mēs izanalizēsim Jūsu pašreizējo darbavietu un izvērtēsim Jūsu vajadzības, lai gūtu skaidru priekšstatu. Ņemsim vērā Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu pilnībā gatavu risinājumu, kas būs vislabāk piemērots Jūsu darbavietai. Tādējādi mēs radīsim darbavietu, kas pilnībā atbilst Jūsu iecerēm.

image description

Priekšlikumi par produktu un risinājumu izvēli

Cik daudz galdu uzstādīt, lai telpa nebūtu pieblīvēta? Cik palešu plauktu var uzstādīt Jūsu noliktavā? Pirms interjera iekārtošanas varētu būt grūti atbildēt uz šiem jautājumiem. Tādēļ mēs veidojam trīsdimensionālus attēlus ar Jūsu telpas izmēriem, dodot iespēju redzēt, kā viss izskatīsies dzīvē. Mēs sniedzam pārliecību, ka Jūsu ieceres tiks īstenotas.

Ergonomiski, funkcionāli, praktiski un par pieņemamu cenu – tā mēs aprakstām dažus no mūsu produktiem. Mūsu sortimentā ir 15000 kvalitatīvu produktu, tādējādi ikviens klients pie mums varēs atrast sev ko piemērotu – mēs ieteiksim Jums labāko risinājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.

image description

Piegāde un montāža

Mēs palīdzam ne tikai Jūsu darbavietas plānošanā un aprīkojuma izvēlē – mēs to arī piegādājam un samontējam. AJ Solutions palīdzēs Jums it visā – varam sniegt atbalstu vai arī pilnībā uzstādīt visu projektā iekļauto. Darīsim visu, lai atvieglotu Jūsu ikdienu!

image description

Individuāli pielāgoti risinājumi

Ikviena darbavieta ir unikāla, un tādam būtu jābūt arī tās interjeram. AJ Solutions piedāvā viedus interjera risinājumus, kas kalpo kā uzaicinājums strādāt pa jaunam un efektīvāk. Lielāka apjoma projektos mēs varam pielāgot individuālām vajadzībām produktus no sava standarta produktu klāsta. Tā kā mūsu uzņēmumam ir dizaina nodaļa un divas mūsdienīgas rūpnīcas, iespēju ir daudz – droši ļaujiet vaļu savai iztēlei.

KLIENTU ATSAUKSMES

Biroja krēsli ir ļoti svarīgi. Pārdevējs mums atļāva uz pāris nedēļām aizņemties krēslus, un visiem darbiniekiem tos vajadzēja vienu dienu izmēģināt, lai mēs par savu izvēli būtu droši.

Niklass Ahnelēvss, InfoBuild valdes priekšsēdētājs

Es tā īsti nezināju, ko vēlos. AJ projekta pārdevējs man visu ļoti labi pastāstīja un izstrādāja risinājumus, kas bija man piemēroti.

Kanita Dagorda, Hallandes Mārketinga asociācijas vadītāja

Mēs gribējām pilnu komplektu, un AJ mums palīdzēja visā projekta gaitā, iznākums bija ļoti labs, esam ārkārtīgi apmierināti.

Marie Alfaro, Kringlaskolan skolas direktore

AJ Produktu piedāvātais serviss bija fantastiks, personisks un profesionāls. Projekta pārdevējs precīzi saprata, ko mēs vēlamies, un patiešām iedziļinājās visā.

Katja Brante Peršūne, Fenestra New Hovås rektore

AJ Produkti bija gandrīz vienīgais piegādātājs, kas piedāvā preces ar ziemeļvalstu ekomarķējumu, un kuru preces bija arī glītas.

Kamilla Tidermane, Västra Bråstorp pirmsskolas skolotāja

AJ mums palīdzēja ienest pareizajās vietās pareizās krāsas. Mēs redzējām skices un 3D attēlus, tā kā mums bija labs priekšstats par to, kā tas izskatīsies.

Rodžers Volins, Transporta menedžeris, Wohlins Fryshus Logistik AB

SAZINIETIES AR MŪSU SPECIĀLISTIEM

Raitis Raups
Projektu vadītājs

Raitis Raups

+371 267 188 60
Evija Kostjukova
Projektu vadītāja

Evija Kostjukova

+371 2 64 24 013
Rādīt visus
Kopā mēs izveidosim labāku darbavietu

Mēs Jums palīdzēsim rast vislabāko risinājumu

Sazinieties ar mums