Jaunums

Skapis QBUS

1 plaukts, pamatnes rāmis, rokturi, 873x800x420 mm, ozols

Art.nr.: 170126
  • Praktisks, ar regulējamiem plauktiem
  • Kompakts, ar nosegtu uzglabāšanas vietu
  • No QBUS sērijas
Krāsa: Ozola
Krāsa Ozola
Krāsa Gaiši pelēka
Krāsa Bērza
Krāsa Balta
183.-€
Cenas bez PVN
Aprēķinām piegādes laiku....
7 gadu garantija

Vairāk par produktu

Mūsdienīgs AJ Produkti dizaina skapis ar divām durvīm. Iespējams kombinēt ar citām tās pašas QBUS sērijas mēbelēm, lai izveidotu saskaņotu uzglabāšanas risinājumu. Šis skapis ir teicami piemērots lietošanai birojos, konferenču telpās un recepcijas zonās.
QBUS sērijas pielāgojamās mēbeles ļauj viegli izveidot sakārtotu darba vidi!
Praktiskais skapis ir lieliski piemērots, lai uzglabātu jebko no grāmatām un mapēm līdz biroja piederumiem un personīgām lietām.

Pateicoties skapja modernajam dizainam, tas piemērots izmantošanai dažādos interjeros, piemēram, vestibilos, birojos, garderobēs vai konferenču telpās.
Skapis ir izgatavots no lamināta ‒ izturīga un viegli kopjama materiāla. Lamināts ir pieejams vairākās krāsās. Komplektā iekļauti pamatnes rāmis un rokturi.

Rokturiem ir glīta, viegli satverama konstrukcija, kas padara tos ērti lietojamus neatkarīgi no piestiprināšanas veida gan vertikāli, gan horizontāli. Rokturus iespējams uzstādīt jebkurā augstumā vertikāli vai horizontāli.
Rokturi izgatavoti no pulverkrāsota, izturīga tērauda. Pulverkrāsotā virsma ir cieta un izturīga ‒ teicami piemērota lietošanai ikdienā.

Vai nepieciešams paplašināt uzglabāšanas telpu? QBUS sērijas mēbeles ir veidotas tā, lai, izmantojot moduļus, būtu iespējams ērti pēc nepieciešamības paplašināt uzglabāšanas vietu. Viss efektīvai darba dienai!

Saistītie dokumenti

3D modeļi

Produkta parametri