Saliekami krēsli multifunkcionālām telpām

Laikā, kad biroju telpas tiek izmantotas arvien daudzveidīgāk, īpaši noderīgas ir mēbeles, ko iespējams ērti pārvietot vai transformēt. Tas sniedz iespēju ietaupīt vietu, jo, piemēram, saliekami krēsli ļauj īsā laikā biroja telpas transformēt apspriežu vai konferenču zālē, kurā notiek pasākums klientiem. AJ Produkti sortimentā ir pieejamas transformējamas mēbeles, kas iekļaujas dažāda stila interjeros un atbilst augstām kvalitātes prasībām.

Klasiskie koka krēsli

Saliekamie koka krēsli ir tradicionāla un pārbaudīta vērtība, kas vizuāli iederas teju jebkurā interjerā. Krēsliem ir saliekams rāmis, redeļu veida atzveltne un sēžamā daļa. Krēsli ir ērti salokāmi pat ar vienu roku, saliektā veidā tos var novietot rindā, piemēram, pie sienas, ietaupot vietu uz grīdas.
Nepieciešamības gadījumā saliektos krēslus var karināt arī uz speciāliem stiprinājumiem pie sienas vai kārtot plauktos, kas ir īpaši ērti, ja krēsli nepieciešami vien neregulārās, retās reizēs, piemēram, pasākumos. Saliekams krēsls ir ērts un praktisks risinājums arī cilvēkiem, kuriem patīk uzņemt viesus un kuri radoši prot izmantot telpas.

Stabili saliekami krēsli

Cits risinājums ir plastmasas saliekamie krēsli ar stabilu metāla rāmi. Krēsli izceļas ar ērtiem plastmasas sēdekļiem un atzveltnēm. Tā kā plastmasa ir viegli kopjama un izturīga, šos var tos izmantot kā ēdamistabas krēslus.
Salokāmie krēsli ir pieejami dažādās krāsu variācijās, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savai gaumei atbilstošāko risinājumu. Krēsli ir viegli un, tāpat kā koka krēsli, saliekami ar vienas rokas palīdzību, līdz ar to tas ir pa spēkam pat bērniem.

Krēslu komplekti un ratiņi

Nereti publiskos pasākumos, pēc kuru norises ir jānovāc liels skaits krēslu, nākas sastapties ar vairākām grūtībām. Pirmā – krēslu pārvietošana uz to uzglabāšanas vietu. Otrā – kompakta novietošana. Lai katrs saliekamais krēsls pa vienam vai dažiem nebūtu jānes uz glabāšanas vietu, ir pieejams risinājums – krēslu komplekti ar ratiņiem.

Abos šajos gadījumos noderīgs risinājums ir krēslu komplekti kopā ar speciāliem ratiņiem, kuros tie ievietojami. AJ Produkti piedāvājumā ir krēslu komplekti ar ratiņiem, kuros ietilpst pat vairāki desmiti krēslu. Tas nozīmē, ka pēc izmantošanas krēslus var ātri salocīt, ievietot ratiņos un nogādāt nepieciešamajā uzglabāšanas vietā, nesatraucoties, ka tie sagāzīsies, veidosies nekārtība utt.

Kā izvēlēties piemērotākos krēslus?

Galvenais uzdevums, iegādājoties saliekamus krēslus, ir saprast, cik daudz to būs nepieciešams, kā arī – cik krēslu ietilps tiem paredzētajā vietā. Domājot par ērtāko un atbilstošāko krēslu veidu, vēlams vadīties pēc interjera un tā toņiem.

Gan koka, gan plastmasas saliekamie krēsli ir vienlīdz ērti lietojami, viegli un aizņem maz vietas. Saliekams krēsls pēc izmantošanas ir ērti transformējams, tādēļ būs lieliska izvēle teju jebkurā gadījumā. AJ Produkti ir nopērkami arī krēslu komplekti, kas papildināti ar speciāliem pārvietošanas un uzglabāšanas ratiņiem.

Saliekami krēsli ir lielisks risinājums ikvienā mūsdienīgā mājoklī un birojā, kurā mēdz mainīties telpu izmantošanas veids. Tos var papildināt arī ar saliekamiem galdiem, tādējādi iegūstot pilnu, transformējamu mēbeļu komplektu pasākumu rīkošanai. Arī saliekamie dārza krēsli ir lieliska izvēle, tie sniedz iespēju parūpēties par ērtu un estētisku atpūtas zonu dārzā vai uz terases.

Ieskaties AJ Produkti sortimentā un izvēlieties tīkamāko risinājumu vai sazinieties ar mūsu pārstāvjiem, lai saņemtu plašāku konsultāciju par cenām, izmēriem vai citiem jautājumiem. Izvēlies AJ Produkti!