Virtuves ratiņi

Virtuves ratiņi – funkcionāls un parocīgs palīgs

Ēdināšanas telpas ir svarīgas jebkurā darbvietā, piemēram, birojā, skolā, slimnīcā, viesnīcā un citviet. Ja vēlies pareizi iekārtot un uzturēt šīs telpas, ir jāņem vērā dažādi apsvērumi. Jāpadomā par kvalitatīvu ēdamistabas mēbeļu iegādi, estētisko faktoru ievērošanu, kā arī atbilstoša ēdiena pasniegšanu un citiem aspektiem. Viens no labākajiem veidiem, kā atvieglot pārtikas pasniegšanu un transportēšanu, ir izmantot ēdināšanas ratiņus. AJ Produkti sortimentā atrodami dažādi virtuves ratiņi, kas tev sniedz iespēju izvēlēties risinājumu, kas vislabāk atbilst tavai darba videi un vajadzībām.

Nerūsējošā tērauda ratiņi

AJ Produkti piedāvā dažādu veidu nerūsējošā tērauda virtuves ratiņus. Šādus ratiņus ir ļoti viegli notīrīt. Tērauda ratiņi piemēroti pārtikas produktu un ēdiena transportēšanai vietās ar augstām higiēnas un sanitārajām prasībām - piemēram, virtuvēs, ēdināšanas iestādēs, skolu un uzņēmumu ēdnīcās, kā arī pārtikas ražotnēs. Tie lieliski noder servējamo ēdienu, galda piederumu, salvešu, katlu un citu trauku pārvietošanai. Mūsu ražotie nerūsējošā tērauda ratiņi ir pieejami dažādās modifikācijās, ar atšķirīgu kravnesību, plauktu skaitu un izmēriem. Tāpat atšķiras virtuves ratiņu funkcionālie tehniskie aspekti, tādēļ ikvienam ir iespēja atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Saliekamie ratiņi

Saliekamie virtuves ratiņi ir lieliski piemēroti izmantošanai dažādās ēdināšanas iestādēs, restorānu virtuvēs un citviet, kur pastāv augstas higiēnas prasības. Ratiņi ir ērti pārvietojami un ļoti kompakti, jo aprīkoti ar nolokāmu rokturi. Ratiņi izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Platformas virsma ir gluda, nodilumizturīga un - nepieciešamības gadījumā - viegli notīrāma. Platformas ratiņos var ērti pārvadāt ēdienu, traukus, lielus katlus, pannas un citas lietas. Lai sagatavotu ratiņus uzglabāšanai, atliek vien salocīt ratiņu rokturi. Turklāt, šie nerūsējošā tērauda ratiņi ir viegli manevrējami, tāpēc tie ir lieliska izvēle, ja nepieciešams pārvietoties starp ēdamistabas galdiem un citām mēbelēm.

Ratiņi ar paaugstinātu platformu

Vai vēlies nodrošināt saviem darbiniekiem veselībai draudzīgākus darba apstākļus, pasargājot viņus no nemitīgas pieliekšanās, pārvietojot produktus un dažādus priekšmetus? Tādā gadījumā iesakām izmantot mūsu augstos virtuves ratiņus ar paaugstinātu platformu, kas atvieglos pārtikas un citu produktu iekraušanu un izkraušanu. Ratiņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tie ir viegli tīrāmi un piemēroti izmantošanai telpās, kurās nepieciešams ievērot augstas higiēnas prasības. AJ Produkti piedāvā dažādu veidu un dažādu izmēru virtuves ratiņus, kas atšķiras ar plauktu skaitu un slodzes izturību. Ja neesi pārliecināti, kurš modelis būs vislabāk piemērots tavām vajadzībām, iepazīsties ar mūsu mājaslapā pieejamo informāciju vai sazinieties ar AJ Produkti speciālistiem.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiStāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli