Virtuves ratiņi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Rādīt vairāk

Virtuves ratiņi

Ēdināšanas telpas ir svarīgas jebkurā darbvietā, piemēram, birojā, skolā, slimnīcā, viesnīcā un citviet. Ja vēlaties pareizi iekārtot un uzturēt šīs telpas, ir jāņem vērā dažādi apsvērumi. Jāpadomā gan par kvalitatīvu ēdamistabas mēbeļu iegādi, gan par estētisko faktoru ievērošanu, gan par atbilstoša ēdiena pasniegšanu un citiem aspektiem. Viens no labākajiem veidiem, kā atvieglot pārtikas pasniegšanu un transportēšanu, ir izmantot ēdināšanas ratiņus. AJ Produkti piedāvā plašā izvēlē dažādus virtuves ratiņus, kas ļaus jums izvēlēties risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu videi un vajadzībām. Plašāku informāciju lasiet mūsu mājaslapā.

Nerūsējošā tērauda ratiņi

AJ Produkti piedāvā dažādu veidu nerūsējošā tērauda virtuves ratiņus. Šādus ratiņus ir ļoti viegli notīrīt. Ratiņi piemēroti pārtikas produktu un ēdiena transportēšanai vietās ar augstām higiēnas un sanitārajām prasībām - piemēram, virtuvēs, ēdināšanas iestādēs, skolu un uzņēmumu ēdnīcās, kā arī pārtikas ražotnēs. Tie lieliski noder servējamo ēdienu, galda piederumu, salvešu, katlu un citu trauku pārvietošanai. Mūsu ražotie nerūsējošā tērauda ratiņi ir pieejami dažādās modifikācijās, ar atšķirīgu kravnesību, plauktu skaitu un izmēriem. Daudziem modeļiem ir rokturi vienā vai abās pusēs, lai būtu ērti manevrēt starp ēdamistabas krēsliem un galdiem. Ratiņi aprīkoti ar četriem viegli ritošiem, ap savu asi grozāmiem ritenīšiem. Divus no ritenīšiem nepieciešamības gadījumā iespējams bloķēt, tā novēršot ratiņu izkustēšanās iespēju. Sīkāku informāciju iespējams aplūkot, noklikšķinot uz produkta attēla.

Saliekamie ratiņi

Šie praktiskie virtuves ratiņi ir lieliski piemēroti izmantošanai dažādās ēdināšanas iestādēs, restorānu virtuvēs un citviet, kur pastāv augstas higiēnas prasības. Ratiņi ir ērti pārvietojami un ļoti kompakti, jo aprīkoti ar nolokāmu rokturi. Ratiņi izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Platformas virsma ir gluda, nodilumizturīga un - nepieciešamības gadījumā - viegli notīrāma. Platformas ratiņos var ērti pārvadāt ēdienu, traukus, lielus katlus, pannas un citas lietas. Lai sagatavotu ratiņus uzglabāšanai, atliek vien salocīt ratiņu rokturi. Četri ap savu asi grozāmie ritenīši nodrošina labas manevrēšanas iespējas starp ēdamistabas galdiem un citām mēbelēm. Noklikšķiniet uz produkta attēla, lai uzzinātu vairāk.

Ratiņi ar paaugstinātu platformu

Vai vēlaties pasargāt savus darbiniekus no nemitīgas pieliekšanās, pārvietojot produktus un dažādus priekšmetus? Tādā gadījumā iesakām izmantot mūsu augstos virtuves ratiņus ar paaugstinātu platformu, kas atvieglos pārtikas un citu produktu iekraušanu un izkraušanu. Ratiņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tie ir viegli tīrāmi un piemēroti izmantošanai telpās, kurās nepieciešams ievērot augstas higiēnas prasības. AJ Produkti piedāvā dažādu veidu un dažādu izmēru virtuves ratiņus, atšķiras arī plauktu skaits un slodzes izturība. Ja neesat pārliecināti, kurš modelis būs vislabāk piemērots jūsu vajadzībām, izpētiet mūsu mājaslapā pieejamo informāciju vai sazinieties ar mums.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiStāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli