Ēdamistabas krēsli

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Ēdamistabas krēsli birojiem un sabiedriskām vietām

Ir labi, ja darba devējs parūpējas, lai darbinieks pārtraukumu laikā var justies ērti un var atpūsties, veltot mirkli sev. Viena no šādām iespējām ir pusdienu pārtraukums. Un viens no variantiem, kā parūpēties par šo darbinieka labsajūtu, ir ērtas un skaistas mēbeles. Uzņēmums AJ Produkti piedāvā dažādus krēslus gan ēdamzonām birojā, gan arī restorāniem un kafejnīcām.

Krēsli pusdienām darbavietā

Mūsdienīgos birojos lielākoties ir atsevišķa virtuve vai pat pusdienošanas telpa, kurā kolēģi satiekas, lai kopīgi ieturētu maltītes. Lielākoties šīs telpas ir krāsainas un mājīgas, lai darbinieks pusdienu pārtraukumā smeltos enerģiju jauniem darbiem.

Šādās ēdamzonās iederas izturīgi un viegli kopjami krēsli ēdamistabai. Ja pusdienošana notiek pie augstākas letes, jāizvēlas bāra krēsli ar vai bez atzveltnēm, savukārt pie standarta galda iederēsies klasiskie krēsli ar atzveltni.

Krēsli kafejnīcām un restorāniem

Cik dažādas ir kafejnīcas un restorāni, tik dažādi iespējami arī tiem paredzētie krēsli. AJ Produkti piedāvā gan ļoti askētiskus, plastmasas krēslus ar cietām virsmām, gan arī polsterētus un īpaši ērtus krēslus ar atzveltnēm. Krēsls ir viena no mēbelēm, kas klientiem signalizē, vai šī ir vieta, kur ātri ieskriet un paēst vai arī vieta, kur izbaudīt lēnu maltīti un sarunas.

Būtiskākās īpašības

Krēsliem sabiedriskās vietās ir jābūt iespējami viegli kopjamiem. Pusdienu laikā var gadīties izliet kādu šķidrumu, notraipīt virsmas ar mērci vai citiem ēdieniem, tāpēc krēsliem jābūt viegli notīrāmiem, lai tie ilgtermiņā izskatītos labi. Savukārt, izvēloties mīkstos krēslus, jāparūpējas par atbilstošu uzkopšanas inventāru.

Nereti ēdamzālēs, kurās ikdienā uzturas liels skaits cilvēku, ir svarīgi, lai krēsli būtu saliekami viens uz otra brīžos, kad nepieciešams telpu uzkopt vai transformēt citiem mērķiem.

Svarīga sabiedrisko telpu krēslu īpašība ir arī izturība, jo šie krēsli lielākoties tiek lietoti intensīvi. AJ Produkti ir drošs partneris, kur iegādāties mēbeles un citu aprīkojumu birojiem, jo lielākajai daļai sortimenta tiek dota 7 gadu garantija.

Ēdamistabas krēsli un citi piederumi

Lielākoties ēdamzonas iekārtošana ir komplekss pasākums, kurā tiek domāts par komfortu, ilgmūžību un arī dizainu. Tieši tāpēc nereti galdi tiek iegādāti komplektā ar krēsliem, vienuviet iegādājoties arī citus piederumus, piemēram, spilvenus krēsliem, krēslu paliktņus, ratiņus krēslu pārvietošanai vai citus elementus atbilstoši konkrētā uzņēmuma vajadzībām.

Kā izvēlēties?

Ja krēsli nepieciešami, piemēram, skolas ēdnīcām vai ātrās apkalpošanas restorāniem, tos var izvēlēties bez mīksta polsterējuma un iespējami viegli kopjamus – no metāla un/vai plastmasas.

Savukārt mājīgā birojā, iespējams, var novietot arī mīkstos krēslus, tādējādi ēdamzonu apvienojot ar vietu, kur uz mirkli atpūsties pārtraukuma laikā.

Plašā sortimentā ēdamistabas krēsli atrodami pie AJ Produkti.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiStāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli