Ēdamistabas galdi

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Ēdamistabas galdi skolām

AJ Produkti nodrošina plašu skolas mēbeļu klāstu dažādām telpām, sākot no klases un bibliotēkas mēbelēm līdz ēdamistabas galdiem ēdnīcām un kafejnīcām. Mūsu produkti ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un izceļas ar pārdomātu dizainu. AJ Produkti piedāvā dažādus ēdamistabas galdus un krēslus, kas var palīdzēt skolām iekārtot ērtas un mūsdienīgas ēdamzāles.

Galdi jebkurai vietai skolā

AJ Produkti piedāvā ir plašu galdu klāstu no dažādiem materiāliem, dažādās krāsās un formās, lai tie atbilstu jebkurai videi un situācijai. Galdi ir pieejami dažādos augstumos, lai nodrošinātu atbilstību standarta EN 1729 prasībām. Izvēlieties tādu galda formu, kas vislabāk atbilst jūsu telpai. Iesakām kombinēt dažādas formas, lai pēc iespējas labāk varētu izmantot savas ēdnīcas platību!

Galdi trokšņainām ēdnīcām

Pateicoties mūsu novatoriskajām galda virsmām, kam piemīt skaņu absorbējošas un troksni slāpējošas īpašības, kopējo skaļuma līmeni skolās un bērnudārzos var ievērojami samazināt. Šie galdi no AJ Produktu plašā klāsta ir lieliska izvēle trokšņainai videi un palīdz radīt mierīgāku atmosfēru. Piedāvājam arī galdus no augstspiediena lamināta - tas ir izturīgs, bet viegli kopjams materiāls, kas ilgi kalpos un būs ideāli piemērots tik intensīvai slodzei kā skolā.

Vai skolā maz vietas?

Pie sienas piestiprināms saliekamais galds ir lielisks problēmas risinājums! Mūsu sienas saliekamo galdu klāstā ir modelis ar iebūvētu solu. Vēl viena lieliska iezīme ir tā, ka galdam un soliem virsējais slānis ir izgatavots no linoleja, kam piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums. Materiāls ir drošs lietošanai bērniem un viegli tīrāms. Ja šī ierīce netiek lietota, tā nofiksējas pret sienu.

Videi draudzīgas ēdamistabas mēbeles

Daudzi mūsu ražotie galdi atbilst skolas un pirmsskolas izglītības iestāžu prasībām pēc izturīgām un bērniem draudzīgām mēbelēm. AJ Produkti bija pirmais piegādātājs tirgū, kas izstrādāja mēbeļu sēriju ar ekomarķējumu “Ziemeļvalstu gulbis”, kas īpaši paredzētas skolām un bērnudārziem. AJ apzināti izvēlējās ekomarķējumu “Ziemeļvalstu gulbis”, jo tas nosaka visstingrākās prasības. Visa ražošanas ķēde no meža līdz gatavam produktam un aprites cikla beigām tiek rūpīgi kontrolēta, lai nodrošinātu, ka produkti ir videi nekaitīgi. Varat sazināties ar mūsu tiešsaistes pārdošanas komandu, lai saņemtu palīdzību, iepērkoties. Ja reiz ēdamistabas mēbeles ēdnīcai un kafejnīcai ir izraudzītas, iesakām izmantot iespēju iepazīties arī ar citām mūsu ražotajām mēbelēm un aprīkojumu mācību iestādēm. Pie mums jūs atradīsiet visus svarīgākos produktus, sākot no rakstāmgaldiem un skolas krēsliem un beidzot ar garderobes mēbelēm, personīgo mantu skapīšiem un atpūtas mēbelēm skolotāju istabai.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Stāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli