Bāra galdi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Rādīt vairāk

Eleganti bāra galdi

Ērta vieta sēdēšanai ir ļoti nozīmīga ne tikai mājās, bet arī birojos, komerctelpās un sabiedriskās iestādēs. Mūsdienīgi un ērti galdi un krēsli var ne tikai kalpot savam pamatmērķim, bet arī atstāt paliekošu iespaidu uz apmeklētājiem, darbiniekiem un potenciālajiem klientiem. Tāpēc AJ Produkti piedāvā dažādus bāra galdus un krēslus, kuri būs piemēroti ikvienam dzīves gadījumam un labi iederēsies jebkurā birojā vai citā telpā. Iepazīstieties ar šo produktu aprakstiem un izvēlieties sev piemērotāko risinājumu.

Riekstkoka bāra galdi

Ja vēlaties iekārtot telpu klasiskā stilā, izvēlieties bāra galdus ar riekstkoka apdari. Šāds galds lieliski iederēsies gan biroja atpūtas telpā, gan kafejnīcā vai restorānā. Mūsu ražotie galdi ir ļoti stabili – galda virsma balstās uz izturīgas pamatnes, kas novietota uz smagas galda kājas. Galdi ir aprīkoti ar kāju balstu, lai jums būtu ērti tur novietot kājas, sēžot uz augstā bāra krēsla. Galda virsma ir izgatavota no MDF ar finierētu apdari, kas ir ļoti viegli tīrāma. Var izvēlēties dubulto riekstkoka bāra galdu, lai pie tā varētu pulcēties kuplākā lokā.

Saliekami bāra galdi

AJ Produkti piedāvā dažādu veidu saliekamos bāra galdus, kas izceļas ar stilu, komfortu un labām kombinēšanas iespējām. Tas ir gudrs risinājums dažādiem mērķiem, piemēram, konferencēm, sanāksmēm un izstādēm, kā arī ballēm, publiskiem pasākumiem un saietiem. Galdi sastāv no izturīgas un cietas plastmasas virsmas, kas ir piestiprināta pie stabila nerūsējošā tērauda rāmja. Rāmis ir salokāms, tādējādi šos galdus būs viegli uzglabāt pat nelielās telpās, kad tie nav nepieciešami. Galdus var izmantot iekštelpās, kā arī āra vidē. Tos var kombinēt arī ar atbilstošiem bāra krēsliem. Ja nepieciešams izmantot galdus izsmalcinātākiem pasākumiem, tos var pārklāt ar pievilcīgiem auduma pārvalkiem, lai nodrošinātu elegantāku izskatu. Pārvalki pieejami divās krāsās: melnā un baltā. Lai iegūtu papildinformāciju, klikšķiniet uz produktu aprakstiem mūsu mājaslapā.

Galdi Tilo

Galdu sērijai Tilo raksturīgas modernas, tīras līnijas un nodilumizturīgi materiāli. Šie galdi ir īpaši piemēroti kā ēdamistabas mēbeles kafejnīcām un ēdnīcām skolas vidē. Galdus iespējams kombinēt ar augstiem bāra krēsliem. Galda virsma veidota no augstspiediena lamināta, kas ir ļoti izturīgs pret karstumu, mitrumu, triecieniem un skrāpējumiem. Kājas cauruļveida balsts ir veidots no pulverkrāsota vai hromēta tērauda un neaizņem lielu vietu, atstājot zem galda daudz brīvas telpas. Iepazīstieties ar visiem Tilo modeļiem, lai izvēlētos sev vispiemērotāko. Līdzās iepriekš aprakstītajiem galdiem AJ Produkti piedāvā arī citas mēbeles un aprīkojumu, piemēram, modernus bāra galdus, kafijas galdiņus un citas noderīgas lietas. Sīkāku informāciju meklējiet mūsu mājaslapā.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiSaliekamie krēsli