Bāra galdi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Daudzveidīgi bāra galdi biznesa vajadzībām

Ērtiem krēsliem un skaistiem galdiem ir būtiska nozīme ne tikai mājās, bet arī sabiedriskās vietās. Nereti tieši pie galda radām patīkamas atmiņas un arī jaunas idejas. Tā ir vieta, kur atpūsties, aprunāties ar saviem draugiem, ģimeni, kolēģiem, vienlaikus baudot gardu maltīti un dzērienus. AJ Produkti sortimentā atrodami dažādi bāra galdi uzņēmumiem un to ēdināšanas iestādēm. Tostarp arī salokāmie bāra galdi ar plastmasas virsmu, kas ir īpaši ērts un parocīgs risinājums, kad nepieciešams bāra galds, ko var ātri un viegli uzstadīt, pārvietot un uzglabāt.

Saliekami galdi

Ja ēdināšana notiek izbraukuma pasākumos vai arī telpās, kuras laiku pa laikam nepieciešams transformēt, labs risinājums ir saliekami galdi, kurus pēc izmantošanas iespējams ērti transformēt, lai nogādātu uz citu vietu. Saliekami stāvgaldi ir lielisks risinājums saviesīgos pasākumos, tie neaizņem daudz vietas, ir ērti pārvietojami un cilvēkiem nodrošina pārvietošanās brīvību.

Eleganti galdi

Ja galds nepieciešams restorānam, kafejnīcai vai biroja ēdamzonai, lielisks risinājums ir stabili un eleganti galdi ar, piemēram, koka virsmu. Turklāt, šādu galdu papildinot ar kvalitatīva auduma galdautu, telpai tiek piešķirts elegants un izsmalcināts tēls. AJ Produkti atrodami galdi, kas teicami papildina teju jebkuru ēdināšanas iestādi vai telpu, tai skaitā arī birojus. Arī ofiss ir vieta, kur nepieciešams parūpēties par darbiniekiem ērti lietojamu un patīkamu virtuvi. Bāra galds virtuvei ir teicams veids, kā nodrošināt darbinieku ikdienas komfortu.

Parameti, ko ieteicams ņemt vērā, izvēloties galdu

AJ Produkti pieejami dažāda izmēra un dizaina bāra galdi. Sortimentā atrodami gan saliekami, gan klasiski galdi. Mēbeles ar vienu, divām, trim un arī visām četrām kājām, kas sniedz iespēju katram izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko variantu. Vērts minēt, ka galda kāju skaits var ietekmēt tā stabilitāti, tādēļ, izvēloties piemērotāko risinājumu, jāņem vērā dažādi faktori. Ja bāra galds ir neliels, to stabilitāti būtiski neietekmē kāju skaits, savukārt lielākiem galdiem ir svarīgi, lai balsts būtu iespējami plašākā zonā, tāpēc piemērotāki ir risinājumi ar četrām kājām.

Galda izmērs atkarīgs tikai un vienīgi no plānotā apmeklētāju skaita un izmantošanas veida. Piemēram, stāvgaldi lielākoties ir ar nelielām virsmām, tie ir augsti, bet biroja ēdamzonai piemērotāki būs salīdzinoši lielākas virsmas, standarta augstuma galdi, pie kuriem pusdienu pārtraukumā tikties ar kolēģiem un kopā baudīt maltīti.

Kā izvēlēties bāra galdu?

Viens no kritērijiem, kas jāņem vērā, izvēloties galdu, ir tā pielietojums. Galdi omulīgam, nelielam birojam noteikti būs citādi nekā skolas ēdināšanas zālei vai stāvgalds konferences apmeklētājiem vai restorānam. Jo intensīvāka plānotā slodze, jo rūpīgāk jādomā par izvēlēto galdu kvalitāti un izturību, kā arī kopšanu.

Saliekamajiem galdiem lielākoties ir plastmasas virsmas, ko nepieciešamības gadījumā var pārklāt ar galdautiem. Plastmasa virsmas ir labi piemērotas, ja galdi tiek izmantoti arī ārā, jo tās ir salīdzinoši viegli kopjamas un izturīgas pret mainīgiem laika apstākļiem. Koka galda virsma, savukārt, nodrošina elegances un mājīguma sajūtu, turklāt, arī šīs virsmas ir gludas un viegli kopjamas.

Arī galda izmērs atkarīgs no plānotās vietas un cilvēku plūsmas tajā. AJ Produkti piedāvājumā atrodami dažāda diziana bāra galdi, tai skaitā stāvgaldi, kā arī galdu komplekti ar krēsliem, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām un gaumei piemērotāko risinājumu. Ieskaties AJ Produkti un izvēlies savam uzņēmumam piemērotākos galdus!