Bāra galdi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Daudzveidīgi bāra galdi biznesa vajadzībām

Jo omulīgāks galdiņš, jo ātrāk pie tā paiet laiks un gribas uzkavēties. Ērtiem krēsliem un skaistiem galdiem ir milzīga nozīme ne tikai mājās, bet arī sabiedriskās vietāss. AJ Produkti sortimentā atrodami dažādi bāra galdi uzņēmumiem un to ēdināšanas iestādēm. Tostarp arī salokāmie bāra galdi ar plastmasas virsmu, kas ir īpaši ērts un parocīgs risinājums, kad nepieciešams bāra galds, ko var ātri un viegli uzstadīt, pārvietot un uzglabāt.

Saliekami galdi

Ja ēdināšana notiek izbraukuma pasākumos vai arī telpās, kuras laiku pa laikam nepieciešams transformēt, labs risinājums ir saliekami galdi, kurus pēc izmantošanas ir ērti transformēt uz citu vietu vai novietot telpas malā cieši vienu pie otra.

Eleganti galdi

Ja galds nepieciešams restorānam, kafejnīcai vai biroja ēdamzonai, to var izvēlēties iespējami stabilu un elegantu, piemēram, ar koka virsmu. Īpašu eleganci galdam vienmēr piešķirs galdauts, jo īpaši, ja tas ir baltā krāsā.

Bāra galdi virtuvei birojā jāizvēlas atbilstoši interjeram, darbinieku skaitam un paradumiem.

Svarīgi parametri

Kā jau minēts, galdi var būt saliekami vai klasiski. Atšķirīgas ir arī to kājas – ir nopērkami bāra galdi gan uz vienas stabilas kājas ar platformu apakšējā daļā, gan arī galdi ar divām, trim vai četrām kājām. Ja bāra galds ir neliels, to stabilitāti būtiski neietekmē kāju skaits, savukārt lielākiem galdiem ir svarīgi, lai balsts būtu iespējami plašākā zonā, tāpēc piemērotāki risinājumi ar četrām kājām.

Galda izmērs atkarīgs tikai un vienīgi no plānotā apmeklētāju skaita un izmantošanas veida. Piemēram, stāvgaldi lielākoties ir ar nelielām virsmām, tie ir augsti, bet biroja ēdamzonai piemērotāki būs salīdzinoši lielākas virsmas, standarta augstuma galdi, pie kuriem pusdienu pārtraukumā tikties ar kolēģiem un kopā baudīt maltīti.

Virsmas materiāli

Saliekamajiem galdiem lielākoties ir plastmasas virsmas, ko nepieciešamības gadījumā var pārklāt ar galdautiem. Plastmasa virsmas ir labi piemērotas, ja galdi tiek izmantoti arī ārā, jo tie ir salīdzinoši viegli kopjami un izturīgi pret mainīgiem laika apstākļiem.

Pieejami arī galdi ar koka virsmām, piemēram, finieri, kam piemīt koka elegance un mājīgums, bet vienlaikus arī šīs virsmas ir gludas un viegli kopjamas.

Kā izvēlēties?

Pirmais kritērijs, kas jāņem vērā, izvēloties galdu, ir tā pielietojums. Galdi omulīgam, nelielam birojam noteikti būs citādi nekā skolas ēdināšanas zālei vai stāvgalds konferences apmeklētājiem. Jo intensīvāka plānota slodze, jo rūpīgāk jādomā par izvēlēto galdu kvalitāti un izturību, kā arī kopšanu.

Arī galda izmērs atkarīgs no plānotās vietas un cilvēku plūsmas tajā. AJ Produkti piedāvājumā bāra galdi pieejami arī komplektos ar krēsliem, tādējādi veidojot vienotu ansambli. Ieskaties AJ Produkti un izvēlies savam uzņēmumam piemērotākos galdus!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiSaliekamie krēsli