Profesionāla palīdzība biroju, skolu un noliktavu iekārtošanā

Profesionāla palīdzība biroju, skolu un noliktavu iekārtošanā

Vai Tev nepieciešama iedvesma, profesionāls padoms vai praktiska palīdzība biroja, skolas vai noliktavas iekārtošanā? Lai kāda veida telpas vēlies iekārtot, būs jāpieņem daudz lēmumu un jāievēro dažādi nosacījumi. Mūsu profesionālā projektu komanda palīdzēs radīt tieši Tavām vajadzībām atbilstošu risinājumu. Vēlies uzzināt vairāk? Zvani mums, izstāsti savas ieceres un mēs palīdzēsim sasniegt izcilu rezultātu.

Neviens projekts nav par lielu vai par mazu
Darba vietas iekārtošana ir ļoti atbildīgs process. To realizēt būs daudz vieglāk, ja palīgā nāks profesionāla interjera dizaineru, projektu vadītāju, produktu ekspertu un mēbeļu montāžas komanda. Mēs nodrošināsim pilnu projekta vadības ciklu, sākot ar projekta plānošanu līdz pat pārcelšanās brīdim, neskatoties uz to, vai nepieciešams iekārtot 1 darba vietu Tavā birojā vai skolā, vai aprīkojot veselu noliktavu. Neviens projekts nav par lielu vai par mazu - mēs Tev palīdzēsim!

Smelies iedvesumu - 5 stili tavam biroja interjeram.pdf
Jūsu risinājums soli pa solim
Mēs sāksim ar Tavas darba vietas apmeklējumu un vajadzību, prasību un situācijas apkopojumu. Cik daudz biroja galdu, skolas solu vai palešu plauktu var izvietot telpā? Kā varam samazināt trokšņa līmeni? Kā radīsim vēlamo atmosfēru? Parasti rodas daudz jautājumu. Lai uz tiem atbildētu, mēs sagatavosim 3D plānu, kurā skaidri parādīsim, kā maksimāli izmantot pieejamās telpas.
Mēs varam parūpēties par visu
Iekārtojot telpas, cilvēki parasti apsver tikai savas tūlītējās vajadzības. Mēs plānos iekļaujam Tavas nākotnes vajadzības, lai darba vietu varētu pielāgot, tiklīdz rodas tāda vajadzība. Turklāt mēs esam eksperti krāsu un dizaina jautājumos, kā arī tādos būtiskos aspektos kā drošība un ergonomika. Priecāsimies piedalīties visā projekta norisē, tostarp parūpēsimies par mēbeļu montāžu. Mūsu palīdzība sniedz vēl vienu svarīgu priekšrocību: Tev būs vairāk laika nodarboties ar galveno - savu darbu!

Plašākai informācijai par to, kā varam palīdzēt:

Sazinies ar mūsu projektu vadītājiem!

Raitis Raups - Projektu vadītājs
Birojs
Projektu vadītājs
Raitis Raups
Andis Ivkins - Projektu vadītājs
Noliktava un ražošana
Projektu vadītājs
Andis Ivkins
Baiba Irbe - Projektu vadītāja
Birojs
Projektu vadītāja
Baiba Irbe
Aptuveni 40% no mūsu sortimentā atrodamajiem produktiem ir ražoti mūsu uzņēmumā. Divās mūsu Eiropas rūpnīcās tiek ražots plašs produktu klāsts, sākot ar biroja mēbelēm līdz pat instrumentu skapjiem un plauktu sekcijām. Lai mūsu produktu piedāvājums vienmēr atbilstu jaunākajām tendencēm, augstāko prioritāti piešķiram produktu izstrādei. Ciešā dizaineru, rūpnīcu un produktu menedžeru sadarbībā mēs pastāvīgi izstrādājam jaunus risinājumus un produktus. Ražošanai pašu uzņēmumā ir daudzas priekšrocības. Tas ļauj kontrolēt visu procesu no produkta dizaina līdz pabeigtam izstrādājumam, tādēļ spējam nodrošināt saviem klientiem atbilstošu kvalitāti. Šādā veidā mēs arī varam kontrolēt ilgtspējības nodrošināšanas procesus attiecībā uz vidi, veselību un drošību. Turklāt mums ir iespēja pielāgot noteiktus produktus konkrētām klientu prasībām.
Mēs uzlabosim Tavu darba vietu
Uzņēmums AJ Produkti veiksmīgi uzlabo darba vietas jau ilgāk nekā 45 gadus. Mēs piedāvājam vairāk nekā 15 000 produktu birojiem, skolām, noliktavām un ražotnēm, izmantojot aktuālus interjera risinājumus. Mūsu šodienas vīzija ir tāda pati kā 1975. gadā: būt par vadošo integrētu risinājumu piegādātāju, nodrošinot augstākās kvalitātes produktus darba vietām. Mūsu produktus ir ērti pasūtīt interneta veikalā, kas atvērts 24 stundas diennaktī, vai zvanot mūsu pārdošanas komandai. Mēs strādājam, lai uzlabotu Tavu darba vietu!