• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti
project-header

Profesionāla palīdzība biroju, skolu un noliktavu iekārtošanā

Vai jums nepieciešama iedvesma, profesionāls padoms vai praktiska palīdzība biroja, skolas vai noliktavas iekārtošanā? Lai kāda veida telpas vēlaties iekārtot, būs jāpieņem daudz lēmumu un jāievēro dažādi nosacījumi. Mūsu profesionālā ekspertu komanda palīdzēs radīt tieši jūsu vajadzībām atbilstošu risinājumu. Vēlaties uzzināt vairāk? Zvaniet mums, izstāstiet savas ieceres un mēs palīdzēsim sasniegt izcilu rezultātu.

Neviens projekts nav par lielu vai par mazu

Darba vietas iekārtošana ir ļoti atbildīgs process. To realizēt būs daudz vieglāk, ja palīgā nāks profesionāla interjera dizaineru, projektu menedžeru, produktu ekspertu un uzstādītāju komanda. Mēs nodrošināsim pilnu projekta vadības ciklu, sākot ar projekta plānošanu līdz pat pārcelšanās brīdim, neskatoties uz to, vai nepieciešams iekārtot 1 darba vietu jūsu birojā vai skolā, vai aprīkojot veselu noliktavu. Neviens projekts nav par lielu vai par mazu - mēs jums palīdzēsim!

Jūsu risinājums soli pa solim

Mēs sāksim ar jūsu darba vietas apmeklējumu un vajadzību, prasību un situācijas apkopojumu. Cik daudz biroja galdu, skolas solu vai palešu plauktu var izvietot telpā? Kā varam samazināt trokšņa līmeni? Kā radīsim vēlamo atmosfēru? Parasti rodas daudz jautājumu. Lai uz tiem atbildētu, mēs sagatavosim 3D plānu, kurā skaidri parādīsim, kā maksimāli izmantot pieejamās telpas.

Mēs varam parūpēties par visu

Iekārtojot telpas, cilvēki parasti apsver tikai savas tūlītējās vajadzības. Mēs plānos iekļaujam jūsu nākotnes vajadzības, lai darba vietu varētu pielāgot tiklīdz rodas tāda vajadzība. Turklāt mēs esam eksperti krāsu un dizaina jautājumos, kā arī tādos būtiskos aspektos kā drošība un ergonomika. Priecāsimies piedalīties visā projekta norisē, tostarp parūpēsimies par montāžu. Mūsu palīdzība sniedz vēl vienu svarīgu priekšrocību: jums būs vairāk laika nodarboties ar galveno - savu darbu!

Veiksmīgs projekts

Sākums

Situācijas un vajadzību analīze

Ieteiktie produkti un risinājums

Piegāde

Uzstādīšana

Mērķis

Projekta norise

Plašākai informācijai par to, kā varam palīdzēt:

Projektu vadītājs, Raitis Raups: 267 188 60
Projektu vadītājs, Andis Ivkins: 294 72 794
Birojs: 67 62 52 72

Priekšrocības, ko sniedz ražošana uzņēmumā

Daudzi produkti ir ražoti mūsu uzņēmumā. Divās mūsu Eiropas rūpnīcās tiek ražots plašs produktu klāsts, sākot ar biroja mēbelēm līdz pat instrumentu skapjiem un plauktu sekcijām. Lai mūsu produktu piedāvājums vienmēr atbilstu jaunākajām tendencēm, augstāko prioritāti piešķiram produktu izstrādei. Ciešā dizaineru, rūpnīcu un produktu menedžeru sadarbībā mēs pastāvīgi izstrādājam jaunas mēbeles un produktus. Ražošanai pašu uzņēmumā ir daudzas priekšrocības. Tas ļauj kontrolēt visu procesu no produkta dizaina līdz pabeigtam izstrādājumam, tādēļ spējam nodrošināt saviem klientiem atbilstošu kvalitāti. Šādā veidā mēs varam kontrolēt arī ilgtspējības nodrošināšanas procesus attiecībā uz vidi, veselību un drošību. Turklāt mums ir iespēja pielāgot noteiktus produktus konkrētām klientu prasībām.

Ļaujiet mums uzlabot jūsu darba vietu

Uzņēmums AJ Produkti veiksmīgi uzlabo darba vietas jau ilgāk nekā 40 gadus. Mēs piedāvājam vairāk nekā 15 000 produktu birojiem, skolām, noliktavām un ražotnēm, izmantojot aktuālus interjera. Mūsu šodienas vīzija ir tāda pati kā 1975. gadā: būt par vadošo integrētu risinājumu piegādātāju, nodrošinot augstākās kvalitātes produktus darba vietām. Mūsu produktus ir ērti pasūtīt interneta veikalā, kas atvērts 24 stundas diennaktī, vai zvanot mūsu pārdošanas komandai. Mēs strādājam, lai uzlabotu jūsu darba vietu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Aizpildiet zemāk esošo kontaktformu, un mēs ar jums sazināsimies 48 stundu laikā (darba dienās).

Organizācijas veids
Ievadiet e-pasta adresi
Ievadiet tālruņa numuru
Izvēlieties jomu
Jūsu ziņojums
Jūsu ziņojums
Pielikums
Pievienot

Interjera projekti

Vides plānošana un iekārtošana birojos, skolās, noliktavās un ražotnēs.

  • Pirmdiena - piektdiena: 8:30-17:00.

Salonveikals

Laipni lūdzam mūsu salonveikalā, kurā jūs atradīsiet plašu produktu klāstu un interjera idejas. Salonveikala adrese: Kalnciema iela 197 b, Rīga, LV-1046.

Ja jums ir jautājumi par apmaksu, piegādi vai interneta veikalu, sazinieties ar mūsu klientu servisu. Klientu serviss.

Lasīt vairāk

Moderns un īpaši pielāgots risinājums uzņēmumam Schenker AS Gardermūenē

Moderns un īpaši pielāgots risinājums uzņēmumam Schenker AS Gardermūenē

Kad 2020. gada rudenī uzņēmuma Schenker AS gaisa kravu pārvadājumu nodaļa Gardermūenē (Gardermoen) plānoja pārcelties uz jaunām telpām, tā par savu galveno mēbeļu piegādātāju izvēlējās AJ Produ...

Babītes vidusskolas telpu iekārtošana

Babītes vidusskolas telpu iekārtošana

Kad mūsu projektu vadītājus, kā nozares ekspertus uzrunāja Babītes vidusskola, saņēmām darba uzdevumu izveidot modernu, funkcionālu un praktisku mācību vidi skolēniem kā arī brīvā laika telpu m...

Airshoppen jaunās noliktavas optimizācija

Airshoppen jaunās noliktavas optimizācija

Airshoppen ir kompānijas Ving māsas uzņēmums, kas piegādā beznodokļu preces čarterreisu pasažieriem jau ilgāk nekā 30 gadus. Pirms uzņēmuma plānotās pārcelšanās uz Landskronu tas nolīga AJ Prod...