• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti
project-header

Profesionāla palīdzība biroju, skolu un noliktavu iekārtošanā

Vai jums nepieciešama iedvesma, derīgs padoms vai praktiska palīdzība biroja, skolas vai noliktavas iekārtošanā? Lai kāda veida telpas vēlaties iekārtot, būs jāpieņem daudz lēmumu un jāievēro dažādi nosacījumi. Mūsu profesionālā ekspertu komanda palīdzēs radīt tieši jūsu vajadzībām atbilstošu risinājumu pilnīgi bez maksas. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Zvaniet mums, izstāstiet savas ieceres un pavirzieties soli tuvāk rezultātam.

Neviens projekts nav par lielu vai par mazu

Darba vietas mēbelēšana ir liela atbildība. Būs daudz vieglāk, ja palīgā nāks interjera dizaineru, projektu menedžeru, produktu ekspertu un uzstādītāju komanda. Mēs jūs atbalstīsim, sākot ar projekta plānošanu līdz pat pārcelšanās brīdim, neskatoties uz to, vai nepieciešams iekārtot 1 darba vietu jūsu birojā vai skolā, vai aprīkojot veselu noliktavu. Neviens projekts nav par lielu vai par mazu - mēs jums palīdzēsim!

Jūsu risinājums soli pa solim

Mēs sākam ar jūsu darba vietas apmeklējumu un jūsu vajadzību, prasību un situācijas apkopojumu. Cik daudz biroja galdu, skolas solu vai palešu plauktu var izvietot telpā? Kā varam optimizēt trokšņa līmeni? Kā radīsim īsto atmosfēru? Parasti rodas daudz jautājumu. Lai uz tiem atbildētu, mēs sagatavosim 3D plānu, kurā skaidri Jums parādīsim, kā maksimāli izmantot pieejamās telpas.

Mēs varam parūpēties par visu

Iekārtojot telpas, cilvēki parasti apsver tikai savas tūlītējās vajadzības. Mēs plānos iekļaujam jūsu iespējamās nākotnes vajadzības, lai darba vietu varētu pielāgot kad vien rodas tāda vajadzība. Turklāt mēs esam eksperti krāsu un dizaina jautājumos, kā arī tādos būtiskos aspektos kā drošība un ergonomika. Priecāsimies piedalīties visā projekta norisē, tostarp gādāt par montāžu jūs telpās. Mūsu palīdzība sniedz vēl vienu svarīgu priekšrocību: jums ir vairāk laika nodarboties ar galveno - savu darbu!

Veiksmīgs projekts

Sākums

Situācijas un vajadzību analīze

Ieteiktie produkti un risinājums

Piegāde

Uzstādīšana

Mērķis

Projekta norise

Plašākai informācijai par to, kā varam palīdzēt:

Projektu vadītājs, Raitis Raups: 267 188 60
Projektu vadītājs, Andis Ivkins: 294 72 794
Birojs: 67 62 52 72

Priekšrocības, ko sniedz ražošana uzņēmumā

Daudzi produkti ir ražoti mūsu uzņēmumā. Divās mūsu Eiropas rūpnīcās tiek ražots plašs produktu klāsts, sākot ar biroja mēbelēm līdz pat instrumentu skapjiem un plauktu sekcijām. Lai mūsu projektu klāsts vienmēr atbilstu jaunākajām tendencēm, augstāko prioritāti piešķiram produktu izstrādei. Ciešā dizaineru, rūpnīcu un produktu menedžeru sadarbībā mēs pastāvīgi projektējam jaunas mēbeles un produktus. Ražošanai pašu uzņēmumā ir daudzas priekšrocības. Tas ļauj kontrolēt visu procesu no produkta dizaina līdz pabeigtam izstrādājumam, tādēļ spējam nodrošināt saviem klientiem atbilstošu kvalitāti. Šādā veidā mēs arī varam kontrolēt ilgtspējības nodrošināšanas procesus attiecībā uz vidi, veselību un drošību. Turklāt mums ir iespēja pielāgot noteiktus produktus konkrētām klientu prasībām.

Ļaujiet mums uzlabot jūsu darba vietu

Uzņēmums AJ Produkti ir veiksmīgi uzlabojis darba vietas jau ilgāk nekā 40 gadus. Mēs piedāvājam vairāk nekā 15 000 produktu birojiem, skolām, noliktavām un ražotnēm, izmantojot pievilcīgus interjera risinājumus un veidojot patīkamas un praktiskas darba vietas. Mūsu šodienas vīzija ir tāda pati kā 1975. gadā: būt par vadošo integrētu risinājumu piegādātāju, nodrošinot augstākās kvalitātes produktus darba vietām. Tieši tādēļ mēs piedāvājam tūkstošiem produktu par atbilstošu cenu ar piegādi līdz jūsu durvīm precīzi tad, kad nepieciešams. Mūsu produktu klāsts ir viegli pieejams interneta veikala katalogā, kas atvērts 24 stundas diennaktī, vai zvanot mūsu pārdošanas komandai. Mēs strādājam, lai uzlabotu Jūsu darba vietas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Aizpildiet tālāk pievienoto veidlapu, un mēs 48 stundu laikā ar jums sazināsimies (darba dienās).

Organizēšanas veids
Ievadiet e-pasta adresi
Ievadiet tālruņa numuru
Atlasiet jomu
Ievadiet savu ziņojumu
Ievadiet savu ziņojumu
Pielikums
Pievienot

Interjera projekti

Vides plānošana un iekārtošana birojos, skolās, noliktavās un ražotnēs.

  • Pirmdiena - piektdiena: 8:30-17:00.

Salonveikals

Laipni lūdzam mūsu salonveikalā, kurā jūs atradīsiet plašu produktu klāstu un interjera idejas. Salonveikala adrese: Kalnciema iela 197 b, Rīga, LV-1046.

Jautājumi par apmaksu, piegādi un interneta veikalu tiek adresēti mūsu klientu servisam. Klientu serviss.

Lasīt vairāk