Kafijas galdiņi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Kafijas galdiņi birojam vai mājai

Kafijas galdiņi birojam vai mājai

Vislabākās sarunas raisās pie kafijas vai tējas krūzes, tāpēc kafijas galdiņš iederēsies gan viesistabā pie dīvāna, gan birojā – uzgaidāmajā telpā vai atpūtas stūrītī. AJ Produkti klāstā atrodami dažādu krāsu, materiālu un formu kafijas galdiņi, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko.

Apaļi kafijas galdiņi

Klasisks un elegants savā vienkāršībā – tā varētu raksturot apaļos kafijas galdiņus. Šāds kafijas galds ir stabils risinājums, kas piemērots jebkura tipa telpām. Apaļi kafijas galdiņi veido neformālāku atmosfēru salīdzinājumā ar kvadrātveida vai taisnstūra formāta galdiņiem. To apaļā forma dod iespēju cilvēkiem ērti sēdēt tam apkārt, nodrošinot vienlīdzīgu piekļuvi visiem galdiņa priekšmetiem. Īpaši svarīgs ir to ērtais uzgalabāšanas veids, aizņemot pavisam nedaudz vietu, jo pat 10 galdiņus var savietot vienu virs otra. Pieejamas dažāda veida galda virsmas un kāju krāsu variācijas.

Koka kafijas galdiņi

Dažādu modeļu masīvkoka kafijas galdi ar plauktu vai bez tā. Masīvkoks ir īpaši stabils un izturīgs. Pieejami galdi, kas izgatavoti gan no ozola, gan bērza. Tie lieliski iederēsies biroja uzgaidāmajā telpā, radot patīkamu pirmo iespaidu. Apaļš kafijas galdiņš būs piemērotāks, ja telpa ir neliela. Ja vieta ir vairāk, var izvēlēties taisnstūra vai ovālu galdu. Savukārt transformējams kafijas galdiņš būs daudzfunkcionāls risinājums, ko iespējams lieliski pielāgot dažādām vajadzībām un telpas izmēriem.

Āra kafijas galdiņš

Kafijas galdiņš terasei gan dārzā, gan kafejnīcā būs veiksmīgs risinājums, lai neaizņemtu daudz vietas. Te būtiski, lai galdiņš būtu stabils un viegli kopjams. Kad galdiņš netiek izmantots ārā, tam noteikti atradīsies vieta arī iekštelpās. Lai tos būtu viegli uzglabāt un pārvietot, ņem vērā savas vajadzības un iespējas, lai atrastu piemērotāko galdiņu no plašā piedāvājuma. Kafijas galdiņš uz riteņiem būs lielisks risinājums, ja to nepieciešams bieži pārvietot no āra uz iekštelpām un otrādāk.

AJ Produkti galdiņi