Recepcijas letes

Biroja krēsli

Biroja krēsli un datorkrēsli. Kā izvēlēties piemērotāko?

Uzzini šeit

Recepcijas letes

Pirmais iespaids ir vissvarīgākais, tāpēc AJ Produkti īpašu vērību piešķir recepcijas letēm. Kolīdz potenciālais klients vai darbinieks ienāk pa biroja durvīm, viņš dodas pie recepcijas letes, un šīs vietas iekārtojums viņam veidos pirmo iespaidu par jūsu uzņēmumu. Tieši tādēļ mēs esam pārliecināti, ka recepcijas letei jābūt elegantai, mūsdienīgai, pārdomātai un vizuāli pievilcīgai. AJ Produkti ražo dažādas stilīgas un modernas recepcijas letes un galdus.

Letes

Mēs ražojam letes L burta formā vai U burta formā, un tās var savienot ar standarta rakstāmgaldu. Jebkurā birojā recepcijas mēbelēm jābūt saskaņotām ar ieejas telpas motīvu un labi jāiederas recepcijas zonā. Šī iemesla dēļ mēs jums piedāvājam izvēlēties starp divām pamata formām, vadoties pēc jūsu biroja iekšējā izkārtojuma. L formas letei ir trīs sekcijas ar taisnstūra veida vidējo daļu. Rakstāmgaldi izgatavoti no gluda un izturīga lamināta, kas ir viegli kopjams materiāls. Abas formas pieejamas trīs krāsās, lai jūs varētu izvēlēties savai recepcijas zonai un rakstāmgaldam vispiemērotāko risinājumu.

Taisni galdi

Mēs piedāvājam dažādus taisnstūra formas recepcijas galdus. Taisnie galdi ir izgatavoti no lamināta vai finierējuma. Katrs modelis pieejams vairākās krāsās. AJ Produktu klāstā ir arī lamināta galdi ar alumīnija plāksnēm un aizsargpaneļiem, kas galdu pasargā no apavu radītiem netīrumiem un bojājumiem. Recepcijas galdus klienti var sakombinēt no vairākiem moduļiem, tādējādi radot savām vajadzībām atbilstoša izmēra un formas mēbeli. Taisnos galdus var kombinēt ar sekcijām ar augstiem stūriem, vai sekcijas ar zemiem stūriem var kombinēt ar taisnām sekcijām – variācijas ir dažādas, lai pieskaņotos jebkuram interjeram. Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīstieties ar katra produkta parametriem.

Stūra galdi

Ja vienīgā brīvā vieta jūsu recepcijas zonā ir telpas stūris, mēs piedāvājam elegantus stūra galdus ar noapaļotiem stūriem. Tāpat kā taisnajiem galdiem, jūs varat izvēlēties finierējumu vai laminātu un pielāgot galda dizainu savām vajadzībām. Mēs piedāvājam kombinēt tos ar taisniem galda moduļiem, lai izveidotu plašu recepcijas leti. Plaša krāsu un modeļu izvēle. Lai uzzinātu vairāk par katru galdu, klikšķiniet uz produkta attēla un iepazīstieties ar parametriem. Mēs piedāvājam arī jau gatavas recepcijas galdu sistēmas, kas piešķirs ultramodernu akcentu jūsu birojam. Šīs mēbeles ir ar izturīgām galda virsmām un pārdomātiem uzglabāšanas plauktiem. Augstās letes ir ideāla vieta lasāmvielas un brošūru stendiem, jo tie apmeklētājiem un klientiem būs labi pārredzami, bet tajā pašā laikā netraucēs biroja administratoram strādāt.


Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņi