Recepcijas mēbeles

Kvalitatīvas recepcijas mēbeles ikvienam uzņēmumam

Viesu un klientu uzņemšana ir viena no uzņēmuma vizītkartēm, tāpēc svarīgi parūpēties par pievilcīgu un tajā pašā laikā funkcionālu reģistratūras jeb recepcijas iekārtojumu. Izvēlies augstas kvalitātes recepcijas mēbeles pie mums – AJ Produkti piedāvājumā atrodami galdi, atvilktņu bloki, krēsli, letes, recepcijas galdu komplekti un citas mēbeles uzgaidāmajām telpām par konkurētspējīgām cenām un ar ātru piegādi!

Recepcijas galdi un letes – neatņemama reģistratūru sastāvdaļa

Viesnīcās, medicīnas iestādēs, viesu namos un citviet, kur tiek veikta klienta reģistrācija, nepieciešama recepcijas lete vai galds, pie kura ērti uzturēties gan darbiniekiem, gan klientiem. Recepcijas galds ar leti INVITE ir aprīkots ar alumīnija paneļiem un aizsargjoslām, kas rada profesionālu iespaidu. Tam ir dažāda izmēra un konfigurācijas moduļi, kas ļauj izveidot optimālu risinājumu ikvienā situācijā. Piedāvājam iegādāties arī jau gatavus recepcijas galdu komplektus.

Kafijas galdiņi, kas palīdz radīt mājīgu atmosfēru

HOLLY masīvkoka kafijas galdiņš ir pieejams dažādās formu, izmēru un krāsu variācijās, tāpēc piemērotu modeli atradīsi ikvienas telpas interjeram. Arī MARATHON taisnstūrveida kafijas galdiem ir vairākas krāsas un izmēri (tostarp modelis ar nolokāmām malām), bet par stabilitāti un izturību rūpējas masīvkoka kāju rāmis un finierējuma virsma. Abiem modeļiem ir žurnālu plaukts, kurā ērti uzglabāt periodiskos izdevumus, grāmatas un bukletus.

Recepcijā nepieciešams atbilstošs krēsls

Augstais krēsls STANLEY ir īpaši pielāgots darbiniekiem reģistratūrā un pie kases. Tam var regulēt gan kāju balsta, gan krēsla augstumu, un elpojošā tīklveida atzveltne, kāju balsts un jostas vietas atbalsts nodrošina komfortu vairāku stundu garumā. Krēsla sēdeklis un atzveltne kustas sinhroni, līdz ar to sēdēšana krēslā ir ērta un ergonomiska, kā arī tiek nodrošināta optimāla asinsrite kājās. Šūpošanās mehānisma pretestību var pielāgot ķermeņa svaram.

AJ Produkti piedāvā uzgaidāmās telpas mēbeles plašā klāstā

Mūsu internetveikalā vari iegādāties dažādu kolekciju uzgaidāmās telpas mēbeles. Ikviena no tām ir veidota, paturot prātā šīs telpas specifiku, kas pieprasa funkcionālas un izturīgas, bet tajā pašā laikā – vizuāli pievilcīgas recepcijas mēbeles. Izvēlies kvalitatīvu un ilgtspējīgu produkciju no AJ Produkti ar 7 gadu garantiju!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes