Trīsvietīgi dīvāni

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Trīsvietīgi dīvāni – lielisks risinājums biznesa videi

Trīsvietīgi dīvāni – lielisks risinājums biznesa videi

Dīvāni ir neatņemama atpūtas zonu un uzgaidāmo telpu sastāvdaļa, kas nodrošina mājīguma sajūtu un komfortu. Biroju telpās, vestibilos, un arī viesistabās lielisks risinājums ir trīsvietīgi dīvāni. AJ Produkti sortimentā atrodami dīvāni dažādās dizaina, krāsu un apdares variācijās, tāpēc ikviens var izvēlēties savām vajadzībām un gaumei atbilstošāko risinājumu.

Dīvāni uzgaidāmajām telpām

Uzgaidāmo telpu iekārtojums nereti ir viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē to, kā klients jūtas kādā pakalpojumu saņemšanas vietā. Tāpēc ir vērts padomāt par risinājumiem, kas rada mājīgu, patīkamu un aicinošu vidi, kurā klients, gaidot savu produktu vai pakalpojumu, jūtas laipni gaidīts. Pievilcīgs un ērts dīvāns ir viens no elementiem, kas šādu vidi var radīt. Vestibilos un uzgaidāmajās telpās tas nodrošina omulīgu un patīkamu vidi.

Kā izvēlēties piemērotāko dīvānu?

Trīsvietīgi dīvāni vestibilam, uzgaidāmajām telpām vai atpūtas zonām ir lielisks risinājums, lai parūpētos par klientu, apmeklētāju, un arī darbinieku ērtībām. Taču, kā izvēlēties piemērotāko risinājumu tieši jums? Lūk, daži faktori, kas jāņem vērā, izvēloties dīvānu.

Komforts – viens no uzgaidāmo telpu galvenajiem mērķiem ir nodrošināt komfortu, tāpēc izvēlieties dīvānu ar pietiekami mīkstu polsterējumu un pareizu muguras atbalstu.
Izturība – tā kā uzgaidāmajās telpās parasti notiek diezgan liela cilvēku plūsma, vēlams dot priekšroku izturīgiem risinājumiem. Dodiet priekšroku izturīgiem un viegli kopjamiem materiāliem, piemēram, ādai.
Izmērs – izvēlieties dīvānu, kas teicami izderas telpas kopējā platībā, neaizņemot pārāk daudz vietas, taču nodrošinot pietiekami daudz sēdvietu.
Dizains – telpu kopējais dizains uzņēmumos spēlē nozīmīgu lomu. Tas kalpo kā vizītkarte, tādēļ izvēlieties dīvānu, kas izcili iekļaujas telpas kopējā interjerā.
Pieejamība – parūpējieties, lai jūsu izvēlētie dīvāni būtu pieejami visām personām, tostarp personām ar invaliditāti vai pārvietošanās problēmām. Meklējiet risinājumus, kas nodrošina piemērotu atbalstu un ļauj apmeklētājiem ērti sēdēt un piecelties.

AJ Produkti – plašs dīvānu klāsts