Ratiņi birojam: Izturīgi biroja ratiņi

Ergonomiski un parocīgi ratiņi birojam

Lielākajā daļā biroju ikdienā nākas pārvietot daudz un dažādus dokumentus, iekārtas un citus priekšmetus, tādēļ lieti noder ērti ratiņi. Dažus no mūsu ražotajiem biroja ratiņiem var izmantot arī kā failu skapjus. AJ Produkti ražo dažādus biroja ratiņus, ņemot vērā klientu dažādās vajadzības. Piedāvājam iepazīties ar dažām funkcijām, kas mūsu biroja ratiņus padara sevišķi ergonomiskus un parocīgus.

Izmērs un svara izturība

Mēs piedāvājam biroja ratiņus dažādos izmēros un ar dažādu kravnesību, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām visatbilstošāko variantu. Ratiņi pieejami ar vienu līdz trijiem plauktiem, lai optimāli saliktu priekšmetus, kurus nepieciešams pārvadāt. Ja jums ir nepieciešami izturīgāki rati smagu priekšmetu pārvadāšanai, mēs piedāvājam transportēšanas ratus ar svara izturību līdz 3500 kg.

Izturīgi un ilgi kalpojoši materiāli

Mūsu ražotie biroja ratiņi ir izgatavoti no tādiem kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem kā plastikāts, lokšņu tērauds, siets vai lamināts, un tiem ir metāla rāmis. Dažiem modeļiem plaukti ir izgatavoti no augstspiediena lamināta. Augstspiediena lamināts ir skrāpējumizturīgs, viegli kopjams materiāls, kas ir noturīgs pret augstas temperatūras un ķīmisku vielu iedarbību, tādēļ šādi rati būs īpaši piemēroti intensīvai lietošanai ikdienā. Taču, ja jums ir nepieciešami vēl izturīgāki ratiņi, iesakām iegādāties mūsu piedāvātos platformas ratus, kas speciāli radīti intensīvai lietošanai skarbos apstākļos un ir viegli kopjami.

Īpaši efektīvi ar daudzveidīgu pielietojumu

Mūsu ražotie biroja rati ir vienkārši, bet praktiski un daudzveidīgi. Ratiņiem ir augstas kvalitātes riteņi, kas ripo līgani un klusi. Daži rati ir aprīkoti ar bremzēm, lai riteņus var nofiksēt, kad ratiņi netiek lietoti. Mēs piedāvājam arī failu ratiņus, kas dos iespēju pārvietoties pa biroju ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem. Dokumentu mapju pārvadāšanai domātajos ratos var ievietot aptuveni 80 failu mapes A4 formātā. Tos var ērti izmantot arī kā rezerves aprīkojumu dokumentu uzglabāšanai. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu ražotajiem noliktavas ratiņiem un celtņiem, kā arī, ja jums nepieciešams padoms vai papildu informācija.