Biroja krēsli un datorkrēsli

Biroja krēsli

Biroja krēsli un datorkrēsli. Kā izvēlēties piemērotāko?

Uzzini šeit

Augstas kvalitātes biroja krēsli un datorkrēsli

Tā kā strādājot ļoti bieži lielāko dienas daļu pavadām sēdus pozīcijā, ir būtiski parūpēties par ērtu un ergonomisku krēslu, kuru pietiekami viegli un ātri varam pielāgot savam augumam, tādējādi rūpējoties ne tikai par ikdienas komfortu, bet arī savu veselību.
Kvalitatīvi biroja krēsli plašā klāstā ir atrodami uzņēmuma AJ Produkti sortimentā. Tur ikviens var piemeklēt ergonomisku, funkcionālu un savai gaumei atbilstošu biroja krēslu vai datorkrēslu. Pareizi izvēlēts krēsls ir viens no svarīgākajiem ofisa interjera elementiem, kas nodrošina ergonomisku un ērtu darba vidi. Pavadot neskaitāmas stundas pie datora vai darba galda, svarīgi, lai krēsls ķermenim nodrošinātu nepieciešamo atbalstu visas dienas garumā. Ergonomisks biroja krēsls palīdz mazināt fizisko un emocionālo nogurumu, kā arī uzlabo darbinieku produktivitāti un pašsajūtu, tādēļ tas ir lielisks ieguldījums biznesā.

AJ produkti katalogā pieejami dažāda veida ofisa krēsli, tādēļ ikviens klients var atrast savām vajadzībām piemērotāko produktu. Augstas kvalitātes dizains, izturīgi krēslu mehānismi un apdares materiāli nodrošina produktu ilgmūžību. Plašākai pielāgojamībai un ērtībām vairāki uzņēmuma sortimentā esošie biroja krēslu modeļi aprīkoti ar klusiem riteņiem. Tāpat pieejami modeļi bez riteņiem, tādā veidā klientiem nodrošinot iespēju izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu. AJ Produkti sortimentā atrodami gan mākslīgās ādas krēsli, kas kalpos kā elegants darba telpas papildinājums, gan datorkrēsli, kas pārvilkti ar nodilumizturīgu audumu un aprīkoti ar kvalitatīviem mehānismiem, tādā veidā parūpējoties par estētisku ofisa interjeru un tā funkcionalitāti.

Biroja krēsli un to veidi

Viens no svarīgākajiem faktoriem jauna biroja krēsla izvēlē ir to paredzētais lietošanas ilgums. Uzņēmuma AJ Produkti plašajā klāstā pieejami biroja krēsli, kas atbilst dažāda veida noslodzei, ļaujot piemeklēt atbilstošāko risinājumu katrai situācijai.
Datorkrēsli un biroja krēsli četru stundu darbam
Ērts biroja krēsls ir būtisks darba piederums, ne tikai tad, ja sēdus pozīcijā nepieciešams pavadīt visu darba dienu. Arī neilga, taču regulāra strādāšana augumam nepiemērotā darba krēslā var atstāt negatīvu ietekmi uz veselību. Tādēļ, arī tad, kad krēsls nepieciešams mācībām vai darbam mājas birojā vien uz dažām stundām, ieteicams to izvēlēties kvalitatīvu, ērtu un pielāgojamu. AJ Produkti sortimentā atrodamie biroja krēsli četru stundu darbam nodrošina nepieciešamās ergonomiskās prasības, tomēr iekļaujas vidējā cenu kategorijā. Šie krēsli ir kompakti, tādēļ lieliski iederas arī telpās ar mazu darba vietas platību. Mūsu piedāvājumā atrodami datorkrēsli ar vai bez roku balstiem, kā arī modeļi, kam roku balstus var iegādāties kā papildu aprīkojumu.
Datorkrēsli un biroja krēsli astoņu stundu darbam
Astoņu stundu darba diena birojā var būt gara un nogurdinoša, tādēļ, lai parūpētos par labu pašsajūtu, produktivitāti, kā arī savu veselību, izvēlies, kādu no AJ Produkti piedāvātajiem krēsliem astoņu stundu darbam. Krēsliem radīts ergonomisks dizains, kas nodrošina nepieciešamo atbalstu visas darba dienas garumā. To modeļos iestrādāts sinhronais mehānisms un šūpošanās funkcija, kas palīdz krēsla atzveltnei un sēdeklim kustēties saskaņoti, ļaujot darbiniekam ieņemt pareizu pozīciju.
Datorkrēsli un biroja krēsli divpadsmit un divdesmit četru stundu darbam
Atsevišķu profesiju pārstāvjiem darba diena var ilgt pat divpadsmit vai divdesmit četras stundas. Šādos gadījumos ir īpaši svarīgi izvēlēties ergonomisku krēslu, kas nodrošina maksimāli ērtu un veselībai nekaitīgu ķermeņa pozīciju. AJ Produkti preču klāstā ir speciāli divpadsmit un divdesmit četru stundu darbam pielāgoti biroja krēsli. Šie krēsli ir aprīkoti ar kvalitatīviem mehānismiem, tiem piemīt īpaši augsta nodilumizturība, plašas pielāgošanas iespējas, kā arī paaugstināta svara izturība. Izvēloties šādu krēslu, ķermenim tiks nodrošināts nepieciešamais atbalsts ilgstošai sēdēšanai.
Darba krēsli
AJ Produkti preču sortimentā pieejami ne tikai biroja krēsli, bet arī dažāda veida darba krēsli, kas izmantojami kā alternatīvi risinājumi klasiskajiem biroja krēsliem, piemēram, sedlu krēsli, līdzsvara krēsli un meistaru krēsli. Šie darba krēsli ir ergonomiski un kvalitatīvi risinājumi dažādām darba vidēm un izmantojami arī konferenču telpās vai atpūtas zonās. Turklāt, tas vēl nav viss, jo AJ Produkti piedāvājumā pieejami arī konferenču krēsli un augstie krēsli. Nelieliem birojiem vai darbam mājas birojā pieejami arī darba krēsli uz riteņiem, kas ir ērti lietojami un kompakti. Tāpat sortimentā ir pieejami darba krēsli, kas pārvilkti ar audumu. Tie ir ērti, funkcionāli, kā arī viegli kopjami, jo tos atļauts dezinficēt ar 75 – 80 % etanolu.
Gaming krēsli
Par veselībai nekaitīgu vidi ir nepieciešams parūpēties ne tikai strādājot, bet arī atpūšoties, tādēļ AJ Produkti sortimentā ir atrodami arī gaming datorkrēsli, kas lieliski iederēsies ikviena šīs izklaides cienītāja ikdienā. Izklaidējošu datorspēļu un e-sporta cienītājiem piedāvājam īpaši ērtu un ergonomisku gaming krēslu. Tam piemīt daudzas regulējamas funkcijas, piemēram, pielāgojams jostasvietas polsterējums, kā arī roku balsti un galvas balsts, kas sniedz maksimālu komfortu. Gaming krēsls aprīkots ar īpaši augstu atzveltni un platu sēdekli, kā arī sinhrono mehānismu, kas nodrošina ērtu šūpošanos.

Biroja krēsli un ergonomika

Ergonomiski pareiza darba poza samazina fizisko un emocionālo nogurumu, kā arī uzlabo koncentrēšanās spējas un pašsajūtu. Tāpēc neatbilstoša biroja krēsla izvēle var veicināt mazkustīga darba radītas sāpes muskuļos un mugurā, kas, savukārt, pasliktina pašsajūtu, produktivitāti un koncentrēšanās spēju.

Ergonomisks biroja krēsls ir aprīkots ar plaši pielāgojamiem mehānismiem, kas nodrošina galvenos atbalsta punktus ķermenim sēdus stāvoklī. Lai izvēlētos darbiniekam atbilstošu biroja krēslu, jāņem vērā auguma garums, kas norāda uz nepieciešamo sēdekļa dziļumu un krēsla augstuma regulācijas amplitūdu.

Svarīgi nodrošināt pareizu atbalstu pleciem un kakla daļai, par ko rūpējas pielāgojami roku balsti un galvas balsts. Nepieciešamo muguras daļas atbalstu palīdz nodrošināt augstumā pielāgojama krēsla atzveltne ar regulējamu jostasvietas balsta mehānismu. Īpaši ērtai regulācijai mūsu sortimentā pieejami ergonomiski biroja krēsli ar sinhrono mehānismu, kas ļauj saskaņoti pielāgot sēdekļa un atzveltnes pozīciju.

Biroja krēsli: kā izvēlēties vispiemērotāko?

Tā kā sēdus pozīcijā tiek pavadītas neskaitāmas darba stundas, biroja krēsls tiešā veidā ietekmē darbinieka pašsajūtu, veselību un komfortu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties atbilstošu biroja krēslu. Meklējot savu ideālo ofisa krēslu, jāņem vērā ne tikai ergonomikas prasības, bet arī darba režīma īpatnības un darbinieka vajadzības.
Lai izvēlētos darbam piemērotāko krēslu, ieteicams ņemt vēra zemāk minētos faktorus.
Darba ilgums
Meklējot jaunu biroja krēslu, būtiski noskaidrot, cik stundas dienā tajā paredzēts pavadīt. Jo ilgāks laiks tiek pavadīts sēžot, jo svarīgāk pievērst uzmanību tam, lai krēsls būtu ergonomisks, izturīgs un viegli pielāgojams. Šie kritēriji ir svarīgi arī neregulāra darba gadījumā, taču tur pavisam droši vari izvēlēties arī kādu vienkāršāku risinājumu. Uzņēmums AJ Produkti piedāvā biroja krēslus četru, astoņu, divpadsmit un pat divdesmit četru stundu darbam, tādēļ mūsu produktu sortimentā sev piemērotāko risinājumu var atrast ikviens.
Biroja krēsla augstums un pielāgojamība
Viens no svarīgākajiem kritērijiem ergonomiski atbilstoša biroja krēsla izvēlē ir tā augstums. Visiem mūsu biroja krēsliem ir pielāgojams augstums, taču atšķiras to pielāgojamības diapazons. Sēžot krēslā, kājām jābūt ērti novietotām uz grīdas, bet mugurai – atspiestai pret krēsla atzveltni. Uzņēmumam AJ Produkti īpaši svarīga ir ergonomika un produktu funkcionalitāte, tāpēc preču klāstā atrodami krēsli ar dažādām pielāgojamības funkcijām, kas ļauj noregulēt ne tikai krēsla augstumu, bet arī roku vai galvas balstus, kā arī jostasvietas polsterējumu.
Biroja krēsla materiāls
Izvēloties jaunu biroja krēslu, svarīgi pievērst uzmanību arī izmantoto materiālu kvalitātei un ilgtspējai. AJ Produkti piedāvājumā pieejami gan biroja krēsli, kas pārvilkti ar īpaši nodilumizturīgu audumu, gan mākslīgās ādas biroja krēsli, kas kalpo kā lieliska alternatīva klasiskajiem ādas krēsliem. Mākslīgās ādas materiāls ir vienlīdz ērti kopjams, ilgmūžīgs un vizuāli pievilcīgs, taču pats galvenais – tas ir dabai draudzīgs. AJ Produkti, rūpējoties par dabai draudzīgu risinājumu paplašināšanu, piedāvājumā ir iekļāvis arī biroja krēslus kuru pārvalka materiāls izgatavots no 100% otrreizēji pārstrādātu PET pudeļu materiāla.
Biroja krēsla aprīkojums
Biroja krēsla papildu aprīkojums palīdz padarīt krēslu ērtāku un funkcionālāku, kā arī pielāgot to lietotāja individuālajai gaumei un vajadzībām. Vienkāršākiem krēslu modeļiem aprīkojums jāiegādājas atsevišķi, taču augstākas klases krēslu modeļiem daļa aprīkojuma, piemēram, roku un galvas balsti iekļauti standarta komplektācijā.

Krēsla roku balsti palīdz atslābināt plecus, tomēr tiem jābūt novietotiem lietotājam atbilstošā augstumā. Galvas balsts atbrīvo kakla un plecu muskuļus, novēršot saspringuma sajūtu sprandā.

Klientu iecienīts krēsla aprīkojums ir elpojoša tīklveida atzveltne, kas nodrošina gaisa cirkulāciju, pasargājot muguru no svīšanas. Tas ir īpaši noderīgs karstās vasaras dienās. Savukārt, par papildu ērtību gādā gaisa spilvens jostasvietā, kas atbalsta muguras izliekumu un mazina diskomforta un noguruma sajūtu.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti biroja krēslus?

Uzņēmuma AJ Produkti piedāvātajiem biroja krēsliem raksturīga augsta kvalitāte, izturība un ilgmūžība. Katram produktam tiek nodrošināta 7 gadu garantija. Mūsu plašajā preču klāstā ikviens klients atradīs savām prasībām un gaumei atbilstošāko biroja krēslu.

AJ Produkti darbojas mēbeļu ražošanas un darba vides iekārtošanas nozarē jau vairāk nekā četrdesmit piecus gadus, uzkrājot ievērojamu pieredzi šajā jomā. Uzņēmumam ir savas rūpnīcas Eiropā, tādēļ ajprodukti.lv atrodami augstas kvalitātes un mūsu pašu ražoti produkti, kas izceļas ar savu funkcionalitāti, ergonomiskumu, kā arī eleganto skandināvu dizainu. AJ Produkti speciālisti spēj piemeklēt risinājumus ikvienai situācijai, tāpēc droši vērsies pie mums un mēs palīdzēsim.

Klientu ērtībai nodrošinām ātru un vienkāršu produktu pasūtīšanu internetā. Tāpat produktus iespējams apskatīt un iegādāties uz vietas mūsu salonā Rīgā. Nodrošinām ātru produktu piegādi.

Mūsu piedāvātie biroja krēsli kalpos ilgi, padarot darba vidi ērtu un ergonomisku. Izvēlies AJ Produkti!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Līdzsvara bumbasLīdzsvara krēsliPaklāji darbavietām