Biroja krēsli un datorkrēsli

Biroja krēsli

Biroja krēsli un datorkrēsli. Kā izvēlēties piemērotāko?

Uzzini šeit

Augstas kvalitātes biroja krēsli un datorkrēsli

Uzņēmuma AJ Produkti piedāvājuma klāstā plašā izvēlē pieejami vizuāli pievilcīgi un ergonomiski biroja krēsli un datorkrēsli. Pareizi izvēlēts biroja krēsls ir viens no svarīgākajiem ofisa interjera elementiem, kas nodrošina ergonomisku un ērtu darba vidi. Pavadot neskaitāmas stundas pie datora vai darba galda, svarīgi, lai krēsls ķermenim nodrošinātu nepieciešamo atbalstu visas dienas garumā. Pareizi izvēlēts biroja krēsls palīdz mazināt fizisko un emocionālo nogurumu, kā arī uzlabo darbinieku produktivitāti un pašsajūtu.

Mūsu katalogā pieejami dažāda veida ofisa krēsli, ļaujot katram klientam atrast tieši viņam vispiemērotāko. Augstas kvalitātes dizains, izturīgi krēslu mehānismi un apdares materiāli nodrošina produktu ilgmūžību. Plašākai pielāgojamībai un ērtībām vairāki uzņēmuma AJ Produkti biroja krēslu modeļi aprīkoti ar klusiem riteņiem, taču pieejami arī biroja krēsli bez riteņiem. Visi mūsu sortimentā atrodamie datorkrēsli pārvilkti ar nodilumizturīgu audumu un aprīkoti ar kvalitatīviem mehānismiem.

Biroja krēsli un to veidi

Viens no svarīgākajiem faktoriem jauna biroja krēsla izvēlē ir laiks, ko ikdienā paredzēts pavadīt krēslā. Uzņēmuma AJ Produkti plašajā klāstā pieejami biroja krēsli, kas atbilst dažāda veida noslodzei, ļaujot piemeklēt atbilstošāko risinājumu katrai situācijai.

Datorkrēsli un biroja krēsli četru stundu darbam
Ja krēsls nepieciešams mācībām vai darbam mājas birojā, kur pie galda vai datora tiek pavadīta tikai neliela dienas daļa, tad laba izvēle ir datorkrēsls četru stundu darbam. AJ Produkti biroja krēsli četru stundu darbam nodrošina nepieciešamās ergonomiskās prasības, tomēr iekļaujas vidējā cenu kategorijā. Šie krēsli ir kompakti, tādēļ tie ērti novietojami arī telpās ar mazu darba vietas platību. Mūsu piedāvājumā pieejami datorkrēsli ar vai bez roku balstiem, kā arī modeļi, kam roku balstus var iegādāties kā papildu aprīkojumu.

Datorkrēsli un biroja krēsli astoņu stundu darbam
Ja nepieciešams datorkrēsls darbam birojā, tad ieteicams izvēlēties kādu no AJ Produkti piedāvātajiem krēsliem astoņu stundu darbam. Krēsliem radīts ergonomisks dizains, kas nodrošina nepieciešamo atbalstu visas darba dienas garumā. Mūsu krēslu modeļos iestrādāts sinhronais mehānisms un šūpošanās funkcija, kas palīdz krēsla atzveltnei un sēdeklim kustēties saskaņoti, ļaujot darbiniekam ieņemt pareizu pozīciju.

Datorkrēsli un biroja krēsli divpadsmit un divdesmit četru stundu darbam
Atsevišķu profesiju pārstāvjiem darba diena var ilgt pat divpadsmit vai divdesmit četras stundas. Šādos gadījumos ir īpaši svarīgi izvēlēties ergonomisku krēslu, kas nodrošina maksimāli ērtu un veselībai nekaitīgu ķermeņa pozīciju. AJ Produkti preču klāstā ir speciāli divpadsmit un divdesmit četru stundu darbam pielāgoti biroja krēsli. Šie krēsli ir aprīkoti ar kvalitatīviem mehānismiem, tiem piemīt īpaši augsta nodilumizturība, plašas pielāgošanas iespējas, kā arī paaugstināta svara izturība. Izvēloties šādu krēslu, ķermenim tiks nodrošināts nepieciešamais atbalsts ilgstošai sēdēšanai.

Darba krēsli
AJ Produkti preču sortimentā pieejami ne tikai biroja krēsli, bet arī dažāda veida darba krēsli, kas izmantojami kā alternatīvi risinājumi klasiskajiem biroja krēsliem, piemēram, sedlu krēsli, līdzsvara krēsli un meistaru krēsli. Šie darba krēsli ir ergonomiski un kvalitatīvi risinājumi dažādām darba vidēm un izmantojami arī konferenču telpās vai atpūtas zonās. Mūsu piedāvājumā pieejami arī konferenču krēsli un augstie krēsli. Nelieliem birojiem vai darbam mājas birojā pieejami kompakti darba krēsli uz riteņiem, kas ir ērti lietojami un palīdz ietaupīt vietu telpā. Mūsu sortimentā ir pieejami arī darba krēsli, kas pārvilkti ar audumu, ko drīkst dezinficēt ar 75 – 80 % etanolu.

Gaming krēsli
Izklaidējošu datorspēļu un e-sporta cienītājiem piedāvājam īpaši ērtu un ergonomisku gaming krēslu. Tam piemīt daudzas regulējamas funkcijas, piemēram, pielāgojams jostasvietas polsterējums, kā arī roku balsti un galvas balsts, sniedzot maksimālu komfortu. Gaming krēsls aprīkots ar īpaši augstu atzveltni un platu sēdekli, kā arī sinhrono mehānismu, kas nodrošina ērtu šūpošanos.

Biroja krēsli un ergonomika

Ergonomiski pareiza darba poza samazina fizisko un emocionālo nogurumu, kā arī uzlabo koncentrēšanās spējas un pašsajūtu. Neatbilstoša biroja krēsla izvēle var veicināt mazkustīga darba radītas sāpes muskuļos un mugurā.

Ergonomisks biroja krēsls ir aprīkots ar plaši pielāgojamiem mehānismiem, kas nodrošina galvenos atbalsta punktus ķermenim sēdus stāvoklī. Lai izvēlētos darbiniekam atbilstošu biroja krēslu, jāņem vērā auguma garums, kas norāda uz nepieciešamo sēdekļa dziļumu un krēsla augstuma regulācijas amplitūdu.

Svarīgi nodrošināt pareizu atbalstu pleciem un kakla daļai, par ko rūpējas pielāgojami roku balsti un galvas balsts. Nepieciešamo muguras daļas atbalstu palīdz nodrošināt augstumā pielāgojama krēsla atzveltne ar regulējamu jostasvietas balsta mehānismu. Īpaši ērtai regulācijai mūsu sortimentā pieejami ergonomiski biroja krēsli ar sinhrono mehānismu, kas ļauj saskaņoti pielāgot sēdekļa un atzveltnes pozīciju.

Biroja krēsli: kā izvēlēties vispiemērotāko?

Tā kā sēdus pozīcijā tiek pavadītas neskaitāmas darba stundas, biroja krēsls tiešā veidā ietekmē darbinieka pašsajūtu, veselību un komfortu, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties atbilstošu biroja krēslu. Meklējot savu ideālo biroja krēslu, jāņem vērā ne tikai ergonomikas prasības, bet arī darba režīma īpatnības un darbinieka vajadzības. Lai izvēlotos vispiemērotāko krēslu, vērts apdomāt zemāk minētos kritērijus.

Darba ilgums
Lūkojoties pēc jauna biroja krēsla, būtiski noskaidrot, cik stundas dienā tajā paredzēts pavadīt. Jo ilgāks laiks tiek pavadīts sēžot, jo ergonomiskākam, izturīgākam un pielāgojamākam jābūt biroja krēslam, savukārt, neregulāram darbam var izvēlēties arī vienkāršāku risinājumu. Uzņēmums AJ Produkti piedāvā biroja krēslus četru, astoņu, divpadsmit un divdesmit četru stundu darbam.

Biroja krēsla augstums un pielāgojamība
Viens no svarīgākajiem kritērijiem ergonomiski atbilstoša biroja krēsla izvēlē ir krēsla augstums. Visiem mūsu biroja krēsliem ir pielāgojams augstums, taču atšķiras to pielāgojamības diapazons. Sēžot krēslā, kājām jābūt ērti novietotām uz grīdas, bet mugurai – atspiestai pret krēsla atzveltni. AJ Produkti klāstā atrodami krēsli ar dažādām pielāgojamības funkcijām, kas ļauj noregulēt ne tikai krēsla augstumu, bet arī roku vai galvas balstus, kā arī jostasvietas polsterējumu.

Biroja krēsla materiāls
Izvēloties jaunu biroja krēslu, svarīgi pievērst uzmanību arī izmantoto materiālu kvalitātei un ilgtspējai. AJ Produkti piedāvājumā pieejami gan biroja krēsli, kas pārvilkti ar īpaši nodilumizturīgu audumu, gan mākslīgās ādas biroja krēsli, kas kalpo par lielisku alternatīvu klasiskajiem ādas krēsliem. Mākslīgās ādas materiāls ir vienlīdz ērti kopjams, ilgmūžīgs un vizuāli pievilcīgs, tomēr dabai krietni draudzīgāks risinājums. Mūsu piedāvājumā atrodami arī biroja krēsli, kuru pārvalka materiāls izgatavots no 100% otrreizēji pārstrādātu PET pudeļu materiāla.

Biroja krēsla aprīkojums
Biroja krēsla papildu aprīkojums palīdz padarīt krēslu ērtāku un funkcionālāku, kā arī pielāgot krēslu individuālai gaumei. Vienkāršākiem krēslu modeļiem aprīkojums jāiegādājas atsevišķi, taču augstākas klases krēslu modeļiem daļa aprīkojuma, piemēram, roku un galvas balsti iekļauti standarta komplektācijā.

Krēsla roku balsti palīdz atslābināt plecus, tomēr tiem jābūt novietotiem indivīdam atbilstošā augstumā. Galvas balsts atbrīvo kakla un plecu muskuļus, novēršot saspringuma sajūtu sprandā.

Klientu iecienīts krēsla aprīkojums ir elpojoša tīklveida atzveltne, kas nodrošina gaisa cirkulāciju, pasargājot muguru no svīšanas. Tas ir īpaši ērts krēsla aprīkojums karstās vasaras dienās. Par papildu ērtību gādā gaisa spilvens jostasvietā, kas atbalsta muguras izliekumu un mazina diskomforta un noguruma sajūtu.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti biroja krēslus?

Uzņēmuma AJ Produkti piedāvātajiem biroja krēsliem raksturīga augsta kvalitāte, izturība un ilgmūžība. Katram produktam tiek nodrošināta 7 gadu garantija. Mūsu plašajā preču klāstā ikviens klients atradīs savām prasībām un gaumei atbilstošāko biroja krēslu.

AJ Produkti darbojas mēbeļu ražošanas un darba vides iekārtošanas nozarē jau vairāk nekā četrdesmit piecus gadus, uzkrājot pamatīgu pieredzi šajā jomā. Mūsu speciālisti spēj piemeklēt risinājumus ikvienai situācijai.

Klientu ērtībai piedāvājam gan ātru un vienkāršu produktu pasūtīšanu internetā, gan apskatīt un iegādāties krēslus mūsu salonā Rīgā. Nodrošinām ātru produktu piegādi.

Mūsu piedāvātie biroja krēsli kalpos ilgi, padarot darba vidi ērtu un ergonomisku. Izvēlies AJ Produkti!