Rakstāmgalda piederumi

Biroja mēbeles un interjers

Apskati radošus ieteikumus un profesionālus padomus biroja interjera uzlabošanai!

Lasi mūsu ieteikumus un iedvesmas stāstus šeit!

Rakstāmgalda piederumi

Vai Jums kādreiz ir gadījies, ka steidzami vajadzīgs skavotājs, lai saspraustu dokumentus, bet tas nekur nav atrodams, vai arī jāpārmeklē vesela kaudze papīru, lai atrastu īsto dokumentu? Šādas situācijas sagādā vairāk darba un veltīgi tērē tik dārgo laiku. Tādēļ AJ Produkti piedāvā lielā izvēlē biroja piederumus, kas jums palīdzēs no šādām situācijām izvairīties. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu piederumiem un to pielietojumu, un pēc tam izvēlieties sev piemērotāko risinājumu, lai uzturētu kārtību darbavietā.

Risinājumi dokumentu uzglabāšanai

AJ Produkti piedāvā dažādus risinājumus sistemātiskai dokumentu organizēšanai un uzglabāšanai. Piemēram, veidlapu nodalījumus ērtai dokumentu šķirošanai, kas vienlaikus ļauj ietaupīt vietu. Šos nodalījumus var novietot uz rakstāmgalda vai arī plauktā atkarībā no tā, kā jums liekas ērtāk. Vairākus šādus nodalījumus var novietot vienu virs otra. Ja meklējat atvilktnes A4, C4 un lielāku papīra lokšņu uzglabāšanai, ideāls risinājums būs mūsu piedāvātais dokumentu skapītis ar krāsainām atvilktnēm. Šo uzglabāšanas risinājumu savukārt lieliski papildinās atvilktņu organizatori, sniedzot iespēju ne tikai vienuviet uzglabāt, bet arī sistematizēt dažadus priekšmetus. Ja vēlaties turēt uz galda bieži nepieciešamus vai svarīgus dokumentus, izvēlieties dokumentu statīvu. Izmantojot šo izturīgo un vizuāli pievilcīgo statīvu, dokumenti atradīsies pareizajā leņķī jūsu acu priekšā un būs ļoti ērti tos izmantot, vienlaikus strādājot ar datoru. Lai uzzinātu vairāk par katru produktu, klikšķiniet uz preces parametriem.

Piederumi ērti lietojamam rakstāmgaldam

Tā kā rakstāmgalds ir tā vieta, kur nereti ikdienā nepieciešams pavadīt visvairāk laika, būtiski parūpēties par visām nepieciešamajām ērtībām tā tuvumā. Galda lampa palīdzēs parūpēties par pietiekamu apgaismojumu, ļaujot izvairīties no redzes problēmam, ko var veicināt ilgstošs darbs nepietiekamā apgaismojumā. Galda organizators palīdzēs uzturēt vienmēr kārīgu darba vidi, radot patīkamus darba apstākļus. Tāpat darbu pie rakstāmgalda var uzlabot parocīgs un viegli lietojams sistēmbloks vai portatīvā datora statīvs. Turklāt šo visu iespējams atarst AJ Produkti sortimentā, Jums atliek vien izvēlēties savai gaumei piemērotākos risinājumus un tos uzstādīt, lai radītu patīkamu, ērtu un veselībai draudzīgu darba vidi.

Kabeļu grozi un fiksatori kārtības ieviešanai

Darbavietās zem rakstāmgalda bieži vien redz putekļainus un sapinušos vadus. AJ Produkti piedāvā dažādus kabeļu grozus, kas palīdzēs sakārtot vadus un izvairīties no neglītiem mudžekļiem. Ja jums ir galda virsma ar kabeļu atverēm, izvēlēties zem galda pieskrūvējamu kabeļu grozu. Piedāvājam arī kabeļu fiksatorus, kurus var piestiprināt pie galda vai pie jebkuras citas plakanas virsmas. Šāds risinājums ir īpaši piemērots, ja jums nepatīk katru reizi pieliekties, kad nepieciešams uzlādēt telefonu vai datoru, jo kabeļi tiek nofiksēti uz galda un nesamudžinās. AJ Produkti pieejami arī kabeļu aizsargi, kabeļu kastes un daudzu citu noderīgu lietu.

AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet arī citus piederumus, kas palīdzēs veidot sakārtotu un tīru darba vidi, piemēram, papīrgrozus, arhīva kastes, zīmuļtraukus un daudz citu noderīgu lietu. Lai iekārtotu mūsdienīgu biroju, piedāvājam kvalitatīvus un ergonomiskus biroja galdus, krēslus, uzglabāšanas risinājumus un citus produktus mūsdienīgam birojam.

Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar AJ Produkti speciālistiem un mēs Jums palīdzēsim piemeklēt piemērotākos risinājumus!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Interjera aprīkojumsBirojs & sapulču telpaBiroja krēsli