• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Kā ieviest kārtību birojā?

Kā ieviest kārtību birojā?
Raksts

Mēs visi vēlamies tīru galda virsmu un kārtīgu, labi organizētu biroju. Taču kā to izveidot, un kas ir patiešām vajadzīgs? Ilgtspējīgas kārtības ieviešanā noteicošie ir trīs faktori. Tie ir: pielāgojami novietņu risinājumi, atbilstoši lietojumam izveidota sistēma un piemērota ierastā kārtība.

1. Pielāgojami uzglabāšanas risinājumi


Kārtībai nepieciešamas piemērotas mēbeles uzglabāšanai. Tās ir kārtības pamats. Nav iespējams pārskatāmi izvietot vajadzīgās lietas, ja nav skapju, atvilktņu, plauktu un kārbu. Šādā gadījumā rodas haoss neatkarīgi no tā, cik kārtīgs cilvēks esat. Pastāv labāki un sliktāki uzglabāšanas risinājumi. Kuru izvēlēsities jūs, noteiks iespēju organizēt lietas un ilgtspējīgi saglabāt ieviesto kārtību. Tādēļ ir labāk darīt visu pareizi jau no paša sākuma. Padomājiet, kādi uzglabāšanas risinājumi jums ir nepieciešami.

 

Parasti pirmais, kas ienāk prātā, domājot par uzglabāšanas iespējām, ir skapji. Tajos var glabāt daudz lietu. Tādēļ skapji ar atbilstoši vajadzībām pielāgojamu iekšējo iekārtojumu ir ļoti svarīgi. Lai nodrošinātu iespēju uzglabāt visus vajadzīgos priekšmetus un tam netraucētu, piemēram, plauktu augstums, plauktiem ir jābūt regulējamiem. Ja, piemēram, jūs vēlaties plauktos ievietot mapes, bet plauktu augstums to neļauj, tas ierobežo jūsu iespējas un neļauj piepildīt ieceri par telpas sakārtošanu. Turpretim, ja plauktu augstums ir atbilstošs, turklāt tos var izvilkt uz āru, piekļūt tajos novietotajām lietām būs daudz ērtāk. Ja vēlaties glabāt dokumentus iekaramajās mapēs, tās, protams, ir jāpierīko izvelkamajiem plauktiem. Ja grīda jūsu birojā ir nedaudz nelīdzena, ir svarīgi, lai skapja kājiņas būtu regulējamas. Iespējams, ka skapi nepieciešams aizslēgt. Tam ir jābūt aprīkotam ar slēdzeni.

 

Jums var ienākt prātā doma, vai tāds skapis vispār ir atrodams. Jā, ir gan! To sauc Style, un tas izskatās šādi:

Vēl viens jucekļa cēlonis var būt ierobežotā biroja platība. Var nepietikt vietas, lai atvērtu skapja durvis. Neraizējieties! Šādā gadījumā noderēs skapis ar bīdāmām durvīm.

 

Izvēlei pieejams arī īpaši šaurs skapis. Vēl viens veids, kā optimāli uzglabāt lietas, ir izmantot ne tikai biroja grīdas, bet arī sienu platību.

2. Atbilstoši lietojumam izveidota sistēma


Kas ar to ir domāts? Atbilstoši lietojumam izveidota sistēma nozīmē pārdomāt un noteikt lietas, kas dabiski sader kopā, un glabāt tās vienuviet. Atrodiet tām atbilstošāko vietu atkarībā no tā, cik bieži šos priekšmetus lietojat, un kādas novietnes jums pieejamas. Saderīgās mantas lieciet uz viena plaukta vai vienā kastē. Ikdienā lietojamie priekšmeti ir jānovieto pa rokai. Uz rakstāmgalda atstājiet tikai tos priekšmetus, ko patiešām izmantojat katru dienu. Tad vienmēr varēs ātri atrast meklēto.


3. Piemērota ierastā kārtība


Ir atlicis tikai viens – priekšmetu novietošana savā vietā pēc lietošanas. Nav nozīmes tam, cik praktiski un uzdevumam atbilstoši ir uzglabāšanas risinājumi vai cik labi tie izvietoti, ja nav atbilstošas rīcības, kā saglabāt izveidoto kārtību. Ja nenoliekat priekšmetus atpakaļ tur, kur tiem jābūt, kārtība nekad nebūs ilgstoša. Izvietojiet etiķetes, lai būtu skaidri redzams, kur kam ir jāatrodas, jo tas palīdzēs ne tikai ātri atrast meklēto, bet arī novietot lietas pareizā vietā atpakaļ pēc izmantošanas. Marķēšanas iekārtas ir lielisks palīgs šajā jautājumā.

 

Un visbeidzot – neaizmirstiet izņemt nevajadzīgos priekšmetus, pretējā gadījumā skapjos un atvilktnēs lietu drīz vien būs par daudz, un tās jau atkal būs grūti atrodamas. Iesakām vienu dienu gadā veltīt biroja lietu pārskatīšanai un reorganizēšanai.

Ja ņemsiet vērā šos ieteikumus, jūs izveidosiet ilgtspējīgu kārtību un nezaudēsiet laiku, meklējot vajadzīgās lietas. Turklāt jūs jutīsieties laimīgāk un harmoniskāk. Tādējādi biroja telpas sakārtošana sniedz tikai ieguvumus!

 

Paulina Draganja / bloga “Noliktavu karaliene” (Förvaringsdrottningen) dibinātāja

Saistītie produkti
Metāla dokumentu skapis Style, 1900x1000x400 mm, 4 plaukti, balts
Metāla dokumentu skapis Style, 1900x1000x400 mm, 4 plaukti, balts
Art.nr. 10245
 • Augstas kvalitātes
 • 4 augstumā regulējami plaukti
 • Pieejami vairākās krāsās
Lamināta skapji ar bīdāmām durvīm, 1325x1200x415mm, balta, balta
Lamināta skapji ar bīdāmām durvīm, 1325x1200x415mm, balta, balta
Art.nr. 151463
 • Kompaktas bīdāmās durvis
 • Aizslēdzams
 • No izturīga lamināta
Marķēšanas iekārta
Marķēšanas iekārta
Art.nr. 24910
 • Ātra, ērta teksta ievade
 • Formatēšanas iespējas
 • Līdz 228 simbolus garam tekstam

Radīt saistītos rakstus: