Funkcionāli failu skapji

Failu uzglabāšanas skapji

Nesakārtota darba vieta traucē koncentrēties, līdz ar to mazinās darba efektivitāte, un krītas ražīgums. Bieži vien nekārtība birojā rodas no failu mapēm, dokumentiem un citiem papīriem, kas nav nolikti savās vietās. Uzņēmumos vajadzētu stingri pieturēties pie noteiktas dokumentu šķirošanas sistēmas, lai darbinieki zinātu, kur novietot mapes ar dokumentiem, kad tie netiek lietoti. Tas arī ievērojami atvieglos dokumentu atrašanu vajadzības gadījumā. AJ Produkti piedāvā dažādus failu skapjus dokumentu glabāšanai. Pieejami dažādi dizaini, dažādi izmēri un no dažādiem materiāliem izgatavoti skapji, lai jūs varētu izvēlēties savai gaumei un vajadzībām vispiemērotāko risinājumu. Mūsu skapju augstums ir 660 līdz 1360 mm, platums - 415 līdz 800 mm, bet dziļums - 420 līdz 650 mm.

Failu skapji

Materiāls

Mūsu klāstā ir gan metāla, gan koka failu skapji. Sērijas Largo koka skapis ir pieejams piecos lamināta toņos, kas saderas ar lielāko daļu no mūsu piedāvātajām biroja mēbelēm. Sērijas Maestro skapji ir pieejami no ozola un dižskābarža lamināta. Tiem, kuri dod priekšroku uzglabāšanas mēbelēm no metāla, piedāvājam metāla failu skapjus A4 formāta iekarināmo mapju uzglabāšanai un folio formāta failu skapjus. Šie skapji ir izgatavoti no augstas kvalitātes lokšņu tērauda ar pulverkrāsojumu dažādos elegantos un mierīgos toņos.

Funkcijas

Daudzi no mūsu skapjiem ir aprīkoti ar pretapgāšanās mehānismu, kas novērš sasvēršanās risku brīžos, kad atvilktnes tiek atvērtas. Daži atvilktņu skapji ir aprīkoti ar centrālo atslēgu, lai visas atvilktnes var ātri un viegli aizslēgt vienā piegājienā. Skapjiem ir pievienoti divi atslēgu komplekti. Failu skapju klāstā ir gan uz grīdas liekami, gan piekarināmi skapji. A4 formāta iekarināmo mapju skapis būs ideāls risinājums tiem uzņēmumiem, kas pārsvarā strādā ar starptautiskā A4 formāta izmēra dokumentiem. Folio formāts ir nedaudz platāks un noderēs lielākiem dokumentiem.

Ugunsdroši skapji

Mēs piedāvājam sertificētus ugunsdrošus failu skapjus svarīgu dokumentu, piemēram, reģistru, vēstuļu, līgumu uzglabāšanai. Šādā skapī ievietoti dokumenti ugunsgrēka gadījumā tiek pasargāti no liesmām 90 vai 120 minūtes atkarībā no modeļa, bet digitālie datu nesēji, piemēram, cietie diski, būs pasargāti 60 minūtes. Ja jums birojā atrodas svarīga vai ierobežotas pieejamības informācija par uzņēmumu, piesardzības labad ir vērts iegādāties tiem ugunsdrošu glabātuvi.