Skolas mēbeles, kas veicina attīstību. AJ pieredzes stāsts.

Skolas mēbeles, kas veicina attīstību. AJ pieredzes stāsts.

Kalmaras Fria Läroverk (Zviedrija) vidusskola mācību procesā apvieno izglītību un fiziskās nodarbības, nodrošinot ikvienam skolēnam iespēju kļūt par sevis labāko versiju. Mēs lepojamies ar to, ka esam devuši savu ieguldījumu, veidojot skolas interjera dizaina risinājumus, kas palīdz skolēniem dažādot darba metodes un darba pozas gan klases telpās, gan ārpus tām.
Skolas direktore
Tagad mums ir skolas mēbeles, kas sniedz iespēju skolēniem dažādot darba metodes un darba pozas gan klasēs, gan atvērta plānojuma zonās.
Linda Wolfgang, Kalmar Fria Läroverk skolas direktore

Skolas mēbeles aktīvai ikdienai

Kalmaras Fria Läroverk (Zviedrija) vidusskolas mērķis ir panākt katra skolēna iespējami labāko sniegumu, un skolai ir plāns, kā to izdarīt. Skola rosina visus skolēnus apvienot mācības ar fiziskām aktivitātēm, jo uzskata, ka sports palīdz sasniegt labākus rezultātus mācībās. Direktore Linda Volfganga par skolas pieeju saka tā:
“Skolas koncepcija pamatojas uz pētījumiem, un tā ietver regulāras fiziskās aktivitātes, kas veicina labu veselību, labu pašsajūtu un spēju mācīties. Tas nozīmē, ka skolēniem ir vairāk enerģijas un izturības, viņiem ir vieglāk koncentrēties un sasniegt labākus rezultātus mācībās”.

Skolas mēbeles
Skolas mēbeles

Skolas mēbeles radošam mācību procesam

Skolā mācās ap 190 skolēni, kuri ir sadalīti trīs vecuma grupās un sešās mācību programmās: bērni un atpūta, ekonomika, elektrība un enerģija, māksla, sabiedriskās zinātnes un tehnoloģijas. Kalmaras Fria Läroverk vidusskola ir iekļauta Fria Läroverk (Brīvo izglītības iestāžu) organizācijā, ko vada Watma Education. Skolai ir lieli plāni:

 “Gan mūsu akadēmiskajās, gan profesionālajās programmās piedāvājam mācības drošā, radošā mācību vidē. Uzlabojot fizisko aktivitāšu iespējas mācību dienas laikā, mēs sniedzam skolēniem vislabāko iespēju maksimāli produktīvi izmantot vidusskolā pavadīto laiku,” saka Linda.

Skolas mēbeles
Mēbeles skolai

Skolas mēbeles, kas palīdz veidot radošu atmosfēru

Skolas ambīcijas atspoguļojas tās interjera dizainā. Pirms skolas pārcelšanās uz savām pašreizējām telpām tās vadītāji intensīvi sadarbojās ar “AJ Produkti” projektu komandu gan uz vietas Zviedrijā, gan tiešsaistē. Uzklausījām skolas prasības, sagatavojām priekšlikumus interjera dizainam un kopā ar projektu vadības komandu pārbaudījām, kā sokas darbs. Līdz 2021. gada rudens semestra sākumam visas mēbeles un aprīkojums bija uzstādīts un gatavs lietošanai.

“Skolas mēbeles, ko izvēlējāmies, nodrošina iespēju skolēniem viegli dažādot darba metodes un darba pozas klasē,” stāsta direktore. “Esam izveidojuši atvērta plānojuma zonas, nevis grupu aktivitāšu telpas. Tas ļauj skolēniem mācīties un pulcēties mazās un lielās grupās, kas skolā rada pozitīvu gaisotni”.

Skolas mēbeles

Ergonomiskas skolas mēbeles, gan mācībām, gan atpūtai

Ja pastāv iespēja mainīt darba pozu, mēs visi esam ieguvēji. Klašu telpās skolēniem ir pieejami gan tradicionālie skolēnu galdi un skolēnu krēsli , gan augstumā regulējami galdi un krēsli. Arī atvērta plānojuma telpās ir pieejamas dažāda veida sēdvietu grupas, kurās augstie krēsli ir apvienoti ar stāvgaldiem, zemākiem sēdekļiem un fiksētām sēdvietu grupām. Omulīgajā skolas bibliotēkā ir izvietoti gan velosipēda krēsli, gan ērti atzveltnes krēsli.

Gan skolēni, gan skolotāji un administrācija uzskata, ka skolas iekārtojums lieliski atbilst visām vajadzībām. ”AJ Produkti uzmanīgi uzklausīja mūsu vajadzības un palīdzēja veidot iekārtojumu atbilstoši mūsu prasībām. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu, ” saka Linda Volfganga.
Vai vēlies uzzināt, kā mūsu interjera dizaina eksperti var palīdzēt Tavā skolā? Uzzini to šeit

Skolas mēbeles

Saņem AJ jaunumus savā e-pastā

Mēs Tev nosūtīsim informāciju par īpašajiem akcijas cenu piedāvājumiem, jaunākajām precēm un praktiskiem ieteikumiem telpu iekārtošanai!
Pieraksties mūsu jaunumu vēstulei šeit!
Lūdzu uzgaidi...
*Nospiežot pogu Nosūtīt, apstiprinu, ka piekrītu privātuma politikai.