Skolas galdi

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Praktiski galdi skolai

Ja būtu jānosauc tikai viena mēbele, kas skolās ir sastopama visvairāk, tad tie visticamāk būtu galdi. Skolai un bērnudārziem nepieciešami izturīgi, ilgmūžīgi un kvalitatīvi galdi, pie kuriem bērni var darboties un apgūt jaunas zināšanas. Svarīgi, lai tie būtu arī piemēroti bērna augumam un ergonomiski, rūpējoties par bērnu muguras veselību. Pie mums atradīsi visa veida galdus jebkurai dzīves situācijai.

Fiksēta augstuma skolēnu galdi

Visbiežāk sastopamie un izmantotie skolēnu mācību galdi ir fiksēta augstuma. Tos ir viegli izvietot klases telpā, pārvietot pēc nepieciešamības un ērti pielāgot skolēnu skaitam klasē.
Mazākās klasēs vai skolās, kur bērni visu dienu pavada vienā telpā, praktiski ir skolnieku galdi ar kasti, kurā skolēni var uzglabāt visas nepieciešamās lietas un savas personīgās mantas, neaizņemot vietu klases telpā.

Galdi citām skolas telpām

Dažās mācību stundās nepieciešami pielāgoti galdi. Piemēram, informātikas kabinetā vajadzīgi datorgaldi, pie kuriem skolēniem apgūt datorprasmes. Skolas galdi mājturības kabinetā nepieciešami lielāka izmēra, lai uz tiem var veikt praktiskos darbus. Ēdnīcas galdi skolām un bērnudārziem pieejami dažādu augstumu un formu, lai ēdnīcas telpā varētu tos novietot pēc iespējas vairāk, saglabājot funkcionalitāti.

Saliekami galdi

Organizējot pasākumus, lekcijas un citus saviesīgus notikumus, lieti noder salokāmie galdi, kurus var kompakti uzglabāt, ātri un vienkārši salikt, kā arī tikpat viegli novākt. Izturīgas virsmas un stabilu kāju apvienojums ļauj saliekamos galdus izmantot arī ikdienā. Pieejami dažādu izmēru taisnstūra un pusapaļi galdi, lai tos varētu viegli kombinēt un novietot arī pie sienas.

AJ Produkti skolas galdi

Galdi skolai plašā izvēlē atrodami AJ Produkti interneta veikalā. Gan fiksēta augstuma, gan ar pielāgojamu un maināmu augstumu. Darba galdi un stāvgaldi, kas atvieglos ikdienu skolēniem un skolotājiem. Pieejami dažādu materiālu un formu galdi jebkurai telpai. Apskati un izvēlies galdus savai skolai!