Skolēnu galdi

Praktiski galdi skolai

Ja būtu jānosauc tikai viena mēbele, kas skolās ir sastopama visvairāk, tad tie visticamāk būtu skolēnu galdi. Mācību galdi visnotaļ ir neatņemams ikvienas izglītības iestādes elements, kas tiek ikdienā tiek lietots ļoti intensīvi. Tādēļ skolām un bērnudārziem nepieciešami izturīgi, ilgmūžīgi un kvalitatīvi galdi, pie kuriem bērni var darboties un apgūt jaunas zināšanas. Tāpat svarīgi, lai tie būtu ergonomiski un piemēroti bērna augumam, rūpējoties par skolēna muguras veselību. Pie mums atradīsi visa veida galdus jebkurai dzīves situācijai.

AJ Produkti piedāvājumā atrodami gan kvalitatīvi un ērti galdi bērnudārziem, gan izturīgi galdi skolām, tādēļ ielūkojies plašajā sortimentā un izvēlies skolēnu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Fiksēta augstuma skolēnu galdi

Daudziem skolēnu mācību galdi asociējas ar neērtu darba virsmu, taču mūsu sortimentā atrodamie galdi ir ergonomiski un komfortabli. Visbiežāk sastopamie un izmantotie skolēnu mācību galdi ir fiksēta augstuma. Tos ir viegli izvietot klases telpā, pārvietot pēc nepieciešamības un ērti pielāgot skolēnu skaitam klasē.
Mazākās klasēs vai skolās, kur bērni visu dienu pavada vienā telpā, praktiski ir skolnieku galdi ar kasti, kurā bērni var uzglabāt visas nepieciešamās lietas un savas personīgās mantas, neaizņemot vietu klases telpā. Šādi bērnu mācību galdi ir lieliska izvēle, jo skolēnam sniedz iespēju parūpēties par savu privāto mantu drošību, kā arī aiztaupīt lieku piederumu nēšanu uz māju.

Galdi citām skolas telpām

Dažās mācību stundās nepieciešami pielāgoti galdi. Piemēram, informātikas kabinetā vajadzīgi datorgaldi, pie kuriem skolēniem apgūt datorprasmes. Skolas galdi mājturības kabinetā nepieciešami lielāka izmēra, lai uz tiem var veikt praktiskos darbus. Arī skolu galdi, kas nav paredzēti tiešajam mācību procesam nepieciešami atbilstoši vajadzībām. Ēdnīcas galdi skolām un bērnudārziem pieejami dažādu augstumu un formu variācijās, lai ēdnīcas telpā varētu tos novietot pēc iespējas efektīvāk, saglabājot funkcionalitāti un maksimāli izmanojot telpas kapacitāti.

Saliekami galdi

Organizējot pasākumus, lekcijas un citus saviesīgus notikumus, lieti noder salokāmie skolu galdi, kurus var kompakti uzglabāt, ātri un vienkārši salikt, kā arī tikpat viegli novākt. Izturīgas virsmas un stabilu kāju apvienojums ļauj saliekamos galdus izmantot arī ikdienā. AJ Produkti sortimentā pieejami dažādu izmēru taisnstūra un pusapaļi galdi, lai tos varētu viegli kombinēt un novietot arī pie sienas.

AJ Produkti skolas galdi

Galdi skolai plašā izvēlē atrodami AJ Produkti interneta veikalā. Skolēnu galdi pieejami gan fiksēta augstuma, gan ar pielāgojamu un maināmu augstumu. Turklāt, mūsu produktu klāstā atrodami ne tikai ierastie skolēnu mācību galdi , bet arī ērti darba galdi un stāvgaldi, kas atvieglos ikdienu kā skolēniem, tā arī skolotājiem. Pieejami dažādu materiālu un formu galdi jebkurai telpai. Apskati un izvēlies galdus savai skolai!

Ja šaubies par to, kuri skolēnu galdi ir piemērotākais risinājumus tieši tavai skolai, droši konsultējies ar AJ Produkti speciālistiem, kuri sniegs atbalstu un palīdzēs izdarīt īsto izvēli. Produktus apskatīt un iegādāties vari ne tikai internetveikalā, bet arī mūsu salonā Rīgā. Izvēlies AJ Produkti!