Robusti un kvalitatīvi soli ģērbtuvēm

Ērti soli ģērbtuvēm

Gan sporta arēnā, gan publiskā peldbaseinā, ūdenssporta vai atrakciju parkā, gan daudzās citās darbavietās ir nepieciešamas ērtas un parocīgas ģērbtuves. Soli ģērbtuvēm ir viens no svarīgākajiem aprīkojuma elementiem šādās telpās. AJ Produkti ražo dažādus solus, kas būs lieliski piemēroti telpām, kuras cilvēki izmanto, lai pārģērbtos. Ar katru produktu var iepazīties mūsu mājaslapā, lai izvēlētos sev vispiemērotāko risinājumu.

Sols Stabil

No priedes koka izgatavotais lakotais un perfekti nopulētais sols Stabil ir izturīga mēbele garderobēm, ģērbtuvēm un citu veidu telpām. Sola kāju rāmis izgatavots no izturīga cauruļveida tērauda, kas nodrošina nevainojamu stabilitāti sēdēšanai. Turklāt rāmis ir ar noturīgu un elegantu pulverkrāsojumu. Šiem koka ģērbtuves soliem var pievienot dažādus piederumus, piemēram, papildu plauktiņu apaviem un stangu ar āķiem. Šādi soli pavisam noteikti ir radīti intensīvai lietošanai.

Pie sienas skrūvējami soli

Šādi soli ļoti labi noder garderobēs, ģērbtuvēs, sporta zālēs un darbiniekiem paredzētās telpās. Pēc formas tie līdzinās parastiem soliem, vienīgā atšķirība ir tā, ka tiem nav kāju un tie ir paredzēti stiprināšanai pie sienas. Sola sēdvirsmas līstes izgatavotas no lakota priedes koka, ko var ērti notīrīt ar ūdenī samitrinātu lupatu. Stiprinājumi izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Šādus solus var uzstādīt netālu no uzglabāšanas skapjiem vai personīgo mantu skapīšiem, lai atpūšoties varētu viegli piekļūt savām mantām. Mūsu mājaslapā atradīsiet detalizētu informāciju par visiem piedāvātajiem solu modeļiem.

Piederumi

Līdztekus soliem AJ Produkti piedāvā arī tādus papildu piederumus kā paneļus ar āķiem, solu kājas, apavu plauktiņus, apavu nodalījumus un citas noderīgas preces. Šie biroja mēbeļu piederumi ir ļoti parocīgi, jo tie palīdz uzlabot komforta līmeni darbavietā, nodrošinot darbiniekiem ērtākus apstākļus pārģērbjoties. Sazinieties ar mums, ja jums nepieciešams padoms piederumu iegādē. Šie soli ir piemēroti dažādām telpām, sākot no pielaikošanas kabīnēm veikalos un beidzot ar ģērbtuvēm un garderobēm darbavietās, skolās, sporta zālēs un klubos.