Skapīši personīgo mantu uzglabāšanai

Ģērbtuve un garderobe

Kā Tu vari iekārtot tiešām funkcionālu ģērbtuvi

Uzzini šeit!

Personīgo mantu un sīklietu skapīši

Ikvienam ir nepieciešams kāds risinājums, kur droši uzglabāt personīgās mantas un citus nelielus priekšmetus. Personīgo mantu skapīši ir ideāls veids, kā atrisināt vajadzību pēc drošas mantu glabātuves, kas aizņem pēc iespējas mazāku vietas birojos, darbnīcās, skolās, sporta klubos un citviet. AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet skapīšus, kas būs ideāli piemēroti personīgo mantu un citu nelielu, bet vērtīgu priekšmetu drošai glabāšanai.

Skapīši Cube

Nelielie skapīši Cube piemēroti darbinieku vai apmeklētāju personīgo lietu, piemēram, maku, telefonu, atslēgu uzglabāšanai. Mazie atsevišķie skapīši neaizņem daudz vietas un ir paredzēti stiprināšanai pie sienas pa vienam vai grupās. Skapīšiem ir iestrādāti caurumi, kas ļauj tos savienot kopā dažādās kombinācijās. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka jebkurā laikā iespējams pievienot papildu skapīšus. Šajā sērijā pieejami skapīši dažādos izmēros, var izvēlēties gan košas krāsas dzīvīga interjera veidošanai, gan gaiši zilus vai pelēkus toņus mierīgākas gaisotnes radīšanai. Skapīšus var pat pieskaņot jūsu uzņēmuma logo vai preču zīmei.

Tērauda skapīši ar pulverkrāsojumu

AJ Produkti piedāvā pret skrāpējumiem noturīgus un skarbai darba videi piemērotus skapīšus no metināta, pulverkrāsota tērauda. Pulverkrāsotās virsmas ir cietas un izturīgas - tās piemērotas intensīvai lietošanai sabiedriskās vietās, piemēram, skolās, sporta kompleksos, izstāžu zālēs un darbavietu ģērbtuvēs. Skapīšu durtiņas ir aprīkotas ar gumijas atdurēm, nodrošinot klusu aizvēršanu. Rāmja augšējā un apakšējā daļā ir ierīkotas atveres ventilācijai un mitruma izvadīšanai. Iespējams iegādāties papildu piederumus un savienot vairākus moduļus, lai izveidotu konkrētajai darbavietai vislabāk piemērotu risinājumu.

Personīgo mantu skapītis IN CHARGE™

AJ Produkti piedāvā novatoriskus personīgo mantu uzglabāšanas skapīšus In Charge ™, kas paredzēti, lai uzglabātu un uzlādētu portatīvos datorus, mobilos telefonus, kameras un dažādas citas elektroniskās ierīces. Skapis pilda arī ērtas un drošas uzglabāšanas funkcijas, jo katrs nodalījums ir aizslēdzams. Skapī vienlaikus iespējams uzlādēt daudz ierīču, jo katrā nodalījumā ierīkota elektrības rozete. Tas būs praktisks interjera risinājums veikaliem, medicīnas iestādēm, noliktavām, skolām un citām darbavietām. Tā kā skapja durvīs un vienā sānā ir ventilācijas perforējums, tajā nodrošināta laba gaisa cirkulācija, kas novērsīs pārkaršanas riskus ierīču uzlādes laikā. Mēs piedāvājam arī dažādus papildu piederumus personīgo mantu skapīšiem un uzglabāšanas skapjiem, tostarp dažādas slēdzenes, plastmasas atslēgu piekariņus, solus, lai lietotāji varētu apsēsties pārģērbšanās laikā. Visiem skapīšiem ražotājs dod 3 gadu garantiju. Ja vēlaties uzzināt ko vairāk, sazinieties ar mums.