Nodalījumu skapji

Ģērbtuve un garderobe

Kā Tu vari iekārtot tiešām funkcionālu ģērbtuvi

Uzzini šeit!

Nodalījumu skapji personīgo mantu uzglabāšanai

Vietās, kur ikdienās ir daudz cilvēku, kuri tur uzturas ilgāku laiku, jāpadomā par vietām, kur viņi var uzglabāt savas personīgās lietas. Tas ir īpaši svarīgi dažādos sporta klubos, lielās rūpnīcās, arī tirdzniecības centros utt. AJ Produkti sortimentā ir dažādi nodalījumu skapji un citas mēbeles uzņēmumiem.

No izturīgiem materiāliem

Skapji mantu uzglabāšanai lielākoties ir izgatavoti no metināta, pulverkrāsota tērauda, līdz ar to virsmas ir izturīgas, piemērotas izmantošanai vietās ar ļoti intensīvu slodzi – skolās, sporta kompleksos, izstāžu zālēs, uzņēmumu ģērbtuvēs utt. Pieejamas arī dažādas krāsu iespējas, kas nodrošina iespēju, ka skapīši iederēsies jebkurā interjerā, iespējams, tos varēs pat pieskaņot uzņēmuma logotipam.

Dažādi izmēri

Nodalījumu skapji var būt dažādu izmēru un veidu. Paši mazākie ir paredzēti vien mazu lietu, piemēram, atslēgu, maka, telefona un tamlīdzīgu sīkumu uzglabāšanai, līdz ar to tie telpā neaizņem daudz vietas un ir stiprināmi pie sienām. Parasti skapji tiek stiprināti grupās, pēc vajadzības to skaitu iespējams palielināt.

Svarīgas ir slēdzenes

Lielākoties šie skapīši nepieciešami lietu drošai uzglabāšanai, līdz ar to svarīgi, lai tie ir aprīkoti ar slēdzenēm. Iegādājoties skapīšus jāpievērš uzmanība, vai slēdzene jau ietilpst komplektā vai arī to nepieciešams iegādāties atsevišķi.

Jāpadomā arī par slēdzeņu uzglabāšanas vietu un sistēmu – pie katra skapīša lietotāja vai pie konkrētās vietas administratora darbavietas.

Pieejams arī papildaprīkojums

Atbilstoši tam, kādam mērķim kalpos skapis, jāpadomā arī par nepieciešamo aprīkojumu un funkcijām. Ja skapīši tiek izmantoti ģērbtuvēs, vēlams, lai tiem ir ventilācijas atveres gaisa apmaiņai. Tāpat ērti, ja skapīšos ir arī plaukti, kas nodrošina ērtāku uzglabāšanu. Vertikālajos skapjos noteikti jāparūpējas arī par pakaramajiem.

Īpašos gadījumos skapīšus iespējams aprīkot arī ar iebūvējamu apgaismojumu vai lādētājiem, ko lietotāji var izmantot telefona uzlādēšanai.

Ģērbtuvēs pie skapīšiem vēlams novietot arī solus, lai apmeklētājiem būtu ērtāk pārģērbties.

Kā izvēlēties?

Ja nepieciešami nodalījumu skapji uzņēmumam, pirmais un galvenais uzdevums ir saprast to mērķi. Vai nepieciešami vien pavisam nelieli skapīši sīku priekšmetu uzglabāšanai vai arī jau salīdzinoši lielāki garderobes skapji ar pakaramajiem un plauktiem.

Svarīgi arī izvērtēt, vai un kādas slēdzenes tiem būs piemērotākās, kādi papildelementi nepieciešami funkcionalitātes uzlabošanai. Un galu galā – cik daudz telpas iespējams atvēlēt skapīšiem un kādā krāsā tiem vajadzētu būt.

Aicinām ieskatīties AJ Produkti katalogā, kur atrodams plašs sortiments ar dažādiem nodalījumu skapjiem! Produktu aprakstos ir plaša tehniskā informācija par tiem.