Garderobes skapji

Pērc garderobes skapjus šeit

Ikvienam ir nepieciešama vieta, kur droši uzglabāt personīgās mantas un citas lietas. AJ Produkti piedāvā gan metāla, gan koka garderobes skapjus sporta zālēm, skolām, birojiem un darbnīcām. Turpinājumā lasi par dažāda veida garderobes skapjiem.

Garderobes skapji

Ja meklē garderobes skapjus ģērbtuvēm, mūsu garderobes skapji ir lielisks risinājums. Lielākajai daļai skapju ir montēts tērauda rāmis, kas ir pulverkrāsots pelēkā tonī. Pulverkrāsojums padara apdari izturīgu pret krāsojumiem, tāpēc tos var izmantot ne pārāk saudzējošos apstākļos. Lielākajai daļai skapju ar vienām durvīm ir plaukts cepurēm un apģērbu sliede ar diviem āķiem. Perforācijas skapju augšpusē un apakšpusē atvieglo gaisa cirkulāciju un novada mitrumu. Dažiem skapjiem ir slīpa augšpuse, kas novērš putekļu krāšanos un atvieglo kopšanu. Durvis ir aprīkotas ar atdurēm un gumijas amortizatoriem klusai durvju aizvēršanai. Skapji pieejami dažādos izmēros un krāsās. Izvēlies sev nepieciešamos! Zvani vai raksti mums tiešsaistes čatā, un mēs palīdzēsim izvēlēties Tavām vajadzībām piemērotākos skapjus!

Skapji personīgo mantu uzglabāšanai

Teicami piemēroti personīgo mantu drošai uzglabāšanai – daudz nodalījumu, kas aizņem maz vietas. Atkarībā no izvēlētā skapju izmēra, tie ir piemēroti maku, telefonu, atslēgu uzglabāšanai vai jau lielāku priekšmetu – somu, sporta zāles somu, veloķiveru – uzglabāšanai. Šie skapji ir izgatavoti no tērauda loksnes. Dažiem lielākajiem skapjiem ir perforācijas, kas atvieglo gaisa cirkulāciju un novada mitrumu. Skapjus personīgo mantu uzglabāšanai var aprīkot ar slēdzenēm: cilindra slēdzeni, ja skapi izmanto viena persona, koda slēdzenēm vai piekaramajām atslēgām. Izvēlies sev piemērotāko – lielākus skapjus ar vairākiem nodalījumiem vai tikai nodalījumus, ko iespējams novietot uz grīdas vai piestiprināt pie sienas. Sīkāk par produktiem lasiet katra produkta aprakstā.

Garderobes skapju piederumi

Mūsu piedāvājumā atrodams plašs piederumu klāsts – slēdzenes, atslēgu piekariņi, soli un daudz kas cits. Lai uzzinātu vairāk par garderobes skapjiem skolām, uzglabāšanas skapjiem un citu aprīkojumu, sazinies ar mums.