Garderobes skapji

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Garderobes skapji mūsdienīgām ģērbtuvēm

Dodoties uz peldbaseinu, sporta zāli, darbu vai skolu, tiek sagaidīts, ka tur būs ērts un viegli pieejams garderobes skapis, kur novietot āra apģērbu un citas līdzi paņemtās lietas. Garderobes skapji parasti ir nelieli, labi ventilēti un aizslēdzami. AJ Produkti piedāvā dažādus skapjus dažādām vietām un ar dažādu pielietojumu.

Garderobes skapji dažādām telpām

Ikviens apmeklētājs, kurš izmanto garderobes skapi, sagaida, lai tas būtu tīrs, lai no tā neizplatītos nepatīkami aromāti, lai durvis būtu ērti atveramas un slēdzamas, bet iekšpusē atrastos plaukti vai pakaramie, kas nodrošina ērtu lietošanu.
Garderobes skapji tiek izmantoti dažādās vietās, sākot no bērnudārziem un skolām, līdz darbavietām, sporta zālēm, peldbaseinu ģērbtuvēm, ražošanas telpām utt. Tie ir neaizstājami vietās ar lielu cilvēku plūsmu, kuriem nepieciešams nodrošināt pārģērbšanās un lietu novietošanas iespēju.
Skapji pieejami dažādās krāsās, tādējādi tos ir viegli pieskaņot konkrēto telpu interjeram. Ja skapji paredzēti, piemēram, skolām, var izvēlēties dažādu krāsu salikumus, kopējo vidi radot rotaļīgāku un radošāku.

Classic sērija

AJ Produkti piedāvā garderobes skapjus Classic, kas izgatavoti no pilnībā metināta, pulverkrāsota tērauda. Minētajiem skapjiem ir pārdomāts dizains, piemēram, šajā sērijā pieejami skapji, kuru augšējās virsmas veidotas slīpas, lai uz tām nekrātos putekļi un būtu vienkāršāka uzkopšana.
Tāpat arī skapja augšā un apakšā atrodas speciālas atveres, kas pasargā skapi no mitruma uzkrāšanās un līdz ar to arī dažādiem aromātiem. Durvis atveras klusi, jo tās ir aprīkotas ar gumijas elementiem un atduri. Skapji pieejami dažādās krāsās un dažādos izmēros.

Garderobes skapīši no lamināta

Vietām, kurās nepieciešamas mājīgākas un ir nedaudz zemākas izturības prasības, iederēsies garderobes skapji no izturīga lamināta. Tādus bieži izvēlas ģērbtuvēm birojos vai mācību iestādēs.
Šāds garderobes skapis ir ar augstu virsmas nodilumizturību un viegli kopjams. Skapji ir pieejami ar dižskābarža, bērza vai balta koksnes lamināta apdari. Iespējams izvēlēties dažādu nodalījumu skaitu atbilstoši nepieciešamībai.
Skapji pieejami vairākos izmēros – gan salīdzinoši nelieli atsevišķu priekšmetu glabāšanai, gan arī lielāki, kuros iespējams ievietot arī ziemas apģērbu un apavus.

Papildu aprīkojums

Visus garderobes skapīšus iespējams aprīkot ar slēdzenēm. Cilindra slēdzene piemērota tad, ja paredzēts, ka skapi izmantos tikai viena persona. Rokturi ar slēdzeni un piekaramo atslēgu ērti izmantot tad, ja skapīšus lieto vairāki cilvēki – piemēram, sporta zāļu, peldbaseinu ģērbtuvēs.
Standarta piedāvājumā iekļautas divas atslēgas, kas nodrošina iespēju, ka viena atslēga atrodas pie konkrētā brīža skapja izmantotāja, bet otra ir rezervē.
Tāpat skapjus iespējams papildināt arī ar citiem elementiem – plauktiem, pakaramajiem, apgaismojumu utt.
Kā izvēlēties atbilstošāko?
Lai izvēlētos garderobes skapīšus savam mājoklim, birojam vai publiskajai iestādei, pirmkārt, jāņem vērā pielietojuma īpatnības. Vai konkrētajā vietā būs mitrs, vai būs paaugstināta slodze, cik regulāri būs iespējams veikt uzkopšanu utt.
Svarīgi arī telpas parametri, lai izvēlētos atbilstoša augstuma un platuma skapīti. Jāizvērtē, cik cilvēku konkrētajā vietā vienlaikus varētu atrasties un atbilstoši jāplāno arī skapīšu skaits, izvietojums telpā.
Lai izvēlētos piemērotāko krāsas toni, jāņem vērā kopējā interjera noskaņa un telpu pielietojuma veids. Iespējams, ir nepieciešama arī skapīšu numerācija, lai efektīvāk organizētu un atvieglotu apmeklētāju plūsmu.
Garderobes skapji plašā sortimentā atrodami AJ Produkti klāstā. Ja nepieciešama papildu informācija vai palīdzība piemeklēt atbilstošāko risinājumu, aicinām sazināties ar mūsu produktu speciālistiem!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Garderobes soli un drēbju pakaramieSlēdzenes