Norobežojošās barjeras

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Norobežojošās barjeras ar jostām – zonu atdalīšanai

Norobežojošās barjeras ar jostām – zonu atdalīšanai

Norobežojošās barjeras ar jostām ir teicams veids, kā parūpēties par atsevišķu zonu atdalīšanu. Tās veido elastīgu un regulējamu starpsienu, palīdzot veidot vajadzībām atbilstošu cilvēku plūsmu. AJ Produkti ir atrodamas dažādas norobežojošās barjeras ar jostām, kā arī norobežojošās lentas. Tās iespējams stiprināt pie sienas, kā arī brīvi novietot telpas vidū. Lentas ir veidotas no izturīga materiāla un piestiprinātas pie stabiliem un drošiem stabiņiem, fiksētā pozīcijā veidojot noturīgu barjeru.

Iederas dažādos apstākļos

Norobežojošās barjeras parasti tiek izmantotas, lai kontrolētu gājēju plūsmu, vadītu satiksmi, pārvaldītu pūļa kustības vai ierobežotu kādas konkrētas telpas zonas. Tās nereti tiek izmantotas lidostās, dzelzceļa stacijās, veikalos, stadionos, muzejos, atrakciju parkos, būvlaukumos un citviet.

Praktisks norobežošanas stabiņš

Norobežojošās barjeras ar jostām ir praktisks risinājums, kas sniedz iespēju pavisam viegli nodrošināt cilvēku plūsmu vai pasargāt kādus telpas objektus. Turklāt tās var viegli pielāgot un pārvietot, lai tās atbilstu dažādām vajadzībām un telpas prasībām.

Norobežojošās lentas – viegli pamanāms risinājums zonu norobežošanai

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes