• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Recepcijas un uzgaidāmo telpu mēbeles

Atklāj mūsu mēbeļu sērijas

Stilīgas recepcijas mēbeles labam iespaidam

 

Recepcijas zona vai uzgaidāmā telpa noteikti ir visbiežāk apmeklētās vietas jūsu birojā. Parasti tieši šī zona ir pirmā vieta, ko jūsu birojā ierauga klienti, potenciālie un arī esošie darbinieki. Tieši tādēļ ir svarīgi raudzīties, lai, pārkāpjot biroja slieksni, jūsu klientiem un citiem apmeklētājiem izveidotos pozitīvs pirmais iespaids par jūsu uzņēmumu. AJ Produkti piedāvā stilīgas un elegantas mēbeles uzgaidāmajām telpām, piemēram, recepcijas galdus un krēslus, stendus lasāmvielai un brošūrām, ziņojumdēļus, mākslīgos dekoratīvos augus, barjeras ar virvēm, ieejas paklājus, drēbju pakaramos un citas noderīgas lietas, kas palīdzēs uzlabot labsajūtu un gaisotni uzgaidāmajā telpā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu plašo produktu klāstu.

 

Virsdrēbju pakaramie

 

Kad birojā ierodas klienti, darbinieki vai kāds atnāk uz darba interviju, nest līdzi tādas personīgās mantas kā mēteli, cepuri vai šalli, nav diez ko ērti. Lai apmeklētājiem šādas neērtības aiztaupītu, iesakām iegādāties kvalitatīvus drēbju pakaramos. Tādējādi apmeklētāji varēs nolikt virsdrēbes uzreiz pēc ienākšanas telpās, un nevajadzēs lieki uztraukties, vai drēbes nav novietotas nepiemērotā vietā.

 

Mēbeles uzgaidāmām telpām

 

AJ Produkti piedāvā plašā izvēlē mēbeles uzgaidāmajām telpām, piemēram, kafijas galdiņus, ērtus atzveltnes krēslus un elegantus recepcijas galdus, kas ir ne tikai stilīgi un vizuāli pievilcīgi, bet arī praktiski un funkcionāli. Jūs varat izvēlēties modernus vai tradicionālus krēslus un recepcijas galdus uzgaidāmajai telpai atkarībā no biroja interjera dizaina. Sīkāku informāciju lasiet, klikšķinot uz šīs kategorijas produktu attēliem.

 

Ieejas paklāji un apavu birstes

 

AJ Produkti piedāvā praktiskus un funkcionālus ieejas paklājus, kas ir ideāli piemēroti uzgaidāmajām vai recepcijas zonām, kur daudz staigā. Izturīgie paklāji palīdz uzturēt tīrību ieejas zonā, jo tajos uzsūcas ar apaviem ienestie netīrumi un mitrums; tas palīdz arī izvairīties no negadījumiem, jo grīda nekļūst slapja. Iesakām apsvērt domu par apavu birstes statīva iegādi, lai apmeklētāji varētu notīrīt apavus, ieejot jūsu birojā.

 

Mākslīgie augi, ziņojumdēļi un brošūru stendi

 

Mūsu ražotie mākslīgie augi ir viegli kopjami, tie neizbalē un nezaudē savu dabisko izskatu gadiem ilgi. Šie dekori palīdzēs veidot estētiski baudāmu vidi uzgaidāmajā telpā. Noderīga lieta uzgaidāmajā telpā būs ziņojumdēlis, lai izvietotu apmeklētājiem un viesiem svarīgu informāciju. Apskatiet arī mūsu žurnālu un brošūru stendus, kas lieti noderēs dažādu informatīvo materiālu izvietošanai apmeklētājiem pieejamā vietā.

 

Barjeras ar virvēm vai lentām

 

Barjeru sistēmas ar virvēm vai lentām ir lielisks risinājums, lai nodalītu un regulētu apmeklētāju plūsmas. Šādas barjeras palīdzēs veidot kontrolētas rindas. Līdz ar recepcijas mēbelēm AJ Produkti piedāvā arī dažādus citus risinājumus birojiem, konferenču telpām un ēdnīcām. Ja iepirkšanās laikā jums nepieciešama palīdzība, vai radušies papildu jautājumi par kādu no mūsu produktiem, sazinieties tiešsaistē ar mūsu pārdevējiem.